18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NORTH WEST 200

maniekrr • 2012-10-09, 23:02
PRZYJEMNY DLA OKA KLIP DLA FANÓW ORAZ POSIADACZY 2 KÓŁEK
Wyścig North West 200 wije się po publicznych drogach północno-irlandzkich miejscowości Portstewart, Colaraine oraz Portrush. Poprowadzony tymczasowo tor charakteryzuje się długimi prostymi, na których zawodnicy osiągają prędkość 320 km/h. Jedno okrążenie ma około 14 km długości. Zawody odbywają się tutaj od 1900 roku i, w przeciwieństwie do wyścigów na Wyspie Man, zawodnicy startują równocześnie, przez co podczas zawodów można oglądać współzawodników jadących ciągle ramię w ramię. Każdego roku przybywa na trybuny do 150 tys. widzów, czyniąc z NW200 jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w tym kraju.



Tutaj 720p HD
http://www.youtube.com/watch?v=BzWf-6UzQUA

Tutaj 720p HD
http://www.youtube.com/watch?v=n6fdBz7zLrg

vatherland

2012-10-09, 23:38
Przyjemne dla oka? A gdzie cycki?

irish

2012-10-10, 00:03
ile rocznie nerek można zdobyć z takiej imprezy?

siedlik

2012-10-10, 01:12
Podawnia linkow do youtube jest karalne amputacja ptoka.

toeska21

2012-10-11, 07:28
mieszkam w Portrush juz od ponad 5 lat i musze przyznac ze imreza NW200 robi wrazenie, zwlaszcza gdy mieszka się srodku okrazenia i drogi sa pozamykane przez cały dzień wiec ewentualny wyjazd samochodem nie wchodzi w ogóle w gre, człowieków tyle że wchodza na siebie zwłaszcza w okolicach szybszych zakretów, miejsc parkingowych nie ma juz dwa dni wczesniej, nawet trawniki obrastaja w auta, a dlaczego to pisze? bo mi sie to juz przejadło po 2 latach....

SiaraSiarzewski

2012-10-11, 12:04
Kwintesencja MotorSportu :) Coś pięknego, najlepsi kierowcy, najlepsze maszyny, a wszystko to na miejskich dróżkach :D Magia

KaOeNDeI

2012-10-11, 13:10
leci piwko za Coldplay! ;)

blapel

2012-10-11, 14:58
Słowo 'dawca' nabiera nowego znaczenia. Ale fakt faktem, że mają cohones, żeby śmigać z taką prędkością po takich drogach. Ale widać BHP czuwa- są snopki na drzewach i niektórych słupach :D

maniekrr

2012-10-11, 19:54
A więc link do YOUTUBE podałem bo oglądanie tego klipu w tej jakości mija się praktycznie z celem, komenty odnośnie nerek są żenujące , a co do Coldplay: tak świetny kawałek i pasuje :D

pjm77

2012-10-11, 22:13
toeska21 napisał/a:

mieszkam w Portrush juz od ponad 5 lat i musze przyznac ze imreza NW200 robi wrazenie, zwlaszcza gdy mieszka się srodku okrazenia i drogi sa pozamykane przez cały dzień wiec ewentualny wyjazd samochodem nie wchodzi w ogóle w gre, człowieków tyle że wchodza na siebie zwłaszcza w okolicach szybszych zakretów, miejsc parkingowych nie ma juz dwa dni wczesniej, nawet trawniki obrastaja w auta, a dlaczego to pisze? bo mi sie to juz przejadło po 2 latach....



Pozdrowienia z Derry.