18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Normalność jest w zasięgu ręki

wciazszukam • 2014-05-11, 16:25
Z góry zaznaczam, że filmik jest czarny, bo piętnuje obecny system panujący w eurokołchozie, więc nienawistników krzyczących, że to jest Sadistic i nie ma tu miejsca na politykę od razu pouczam: polityka to jeden z najczarniejszych żartów jakie można sobie wyobrazić. Szczególnie obecna polityka kreowana przez potężne i niestety zagraniczne lobby.



Zapraszam do zapoznania się z programami KNP, zawierającymi konkretne rozwiązania, a nie niejasne obietnice jak u reszty postkomunistycznych i "jedynie właściwych" partii.

Program KNP

Program Wyborczy KNP
Program Wyborczy do PE 2014

Nie zrażajcie się czytaniem Programów, bo jest to tylko kilka prostych i jasno sprecyzowanych punktów, które jednak dają wiele do myślenia. Oczywiście jak ktoś lubi myśleć, bo większość woli jak myśli za nich pani redaktor z telewizora.

Wrzucam jeszcze kilka spotów "jedynie właściwych" partii, które nie wnoszą żadnej wartości merytorycznej poza populistycznymi sloganami. Tak dla kontrastu:

PSL:


SLD:


Tfuj! Ruch (czy jakoś tak):


PO:


PIS:

kuziol

2014-05-11, 16:27
k***a, wybory się zaczęły i znowu wszędzie kuce będą wojować, ehhh.......

GhostRider32

2014-05-11, 16:30
KNP i Ruch Narodowy to dwa wielkie czarne żarty :)

wciazszukam

2014-05-11, 16:45
GhostRider32 napisał/a:

KNP i Ruch Narodowy to dwa wielkie czarne żarty :)

'

Jakiś argument, czy tak sobie tylko pie**olisz?

TB303

2014-05-11, 16:48
wciazszukam napisał/a:

'

Jakiś argument, czy tak sobie tylko pie**olisz?


Tak sobie pie**oli.

el...........wy

2014-05-11, 16:53
Ja mam nadzieję, że przyszłoroczne wybory będą ostatnimi, w których będę musiał głosować na KNP.

wciazszukam

2014-05-11, 17:09
elBiaauawy napisał/a:

Ja mam nadzieję, że przyszłoroczne wybory będą ostatnimi, w których będę musiał głosować na KNP.



Oświecę Cię, bo widzę że zbłądziłeś. Nie musisz głosować na nikogo.

el...........wy

2014-05-11, 17:30
Cytat:

Oświecę Cię, bo widzę że zbłądziłeś. Nie musisz głosować na nikogo.



Niestety w przeciwieństwie do ciebie nie mam mentalności mudżyna.

Po wyborach do polskiego parlamentu, liczę, że zaczną się pojawiać poważniejsze niż obecnie ruchy libertariańskie i to będzie realna alternatywa dla samego Koran-Mekki.

wciazszukam

2014-05-11, 17:44
elBiaauawy napisał/a:



Niestety w przeciwieństwie do ciebie nie mam mentalności mudżyna.

Po wyborach do polskiego parlamentu, liczę, że zaczną się pojawiać poważniejsze niż obecnie ruchy libertariańskie i to będzie realna alternatywa dla samego Koran-Mekki.



Co rozumiesz przez mentalność "mudżyna"? Co to w ogóle jest za słowo?!

Tarvil

2014-05-11, 18:00
Rojenie sobie że wystarczy zmienić skład parlamentu żeby w kraju było lepiej jest śmieszne. Postawienie krzyżyka i czekanie na Korwinowy cud niczego nie rozwiąże.


Cytat:

Po wyborach do polskiego parlamentu, liczę, że zaczną się pojawiać poważniejsze niż obecnie ruchy libertariańskie i to będzie realna alternatywa dla samego Koran-Mekki.



"Czyści" libertarianie chyba nigdy nie wejdą do sejmu. Teraz w ogóle nie ma na to szans, prawa strona nazwie ich lewakami, lewa faszystami a owieczki łykną.

wciazszukam

2014-05-11, 19:44
Tarvil napisał/a:

Rojenie sobie że wystarczy zmienić skład parlamentu żeby w kraju było lepiej jest śmieszne. Postawienie krzyżyka i czekanie na Korwinowy cud niczego nie rozwiąże.



Nie, nie jest śmieszne. To byłby pierwszy mały kroczek naprzód od wielu lat. W PE takim kroczkiem był i jest Nigel Farage, który jeśli otworzył oczy choć kilku osobom, to już oznacza progres.

Jeśli masz jakieś lepsze rozwiązanie to podziel się, chętnie posłucham. Chyba że, tym twoim rozwiązaniem jest siedzenie z założonymi rękami i marudzenie że nie da się zrobić nic, to wtedy słuchać nie chcę.

Żadnego cudu nie będzie, bo rządzący muszą działać w obrębie tego chorego systemu, który nam zgotowano przez lata socjalizmu. Jednak jeśli u władzy będą ludzie, którzy ten system będą systematycznie upraszczać, klarować i przede wszystkim CHCIEĆ zmienić, to w końcu zaczniemy się rozwijać.

Mam naprawdę duże nadzieje, że przyjdzie mi kiedyś żyć w kraju kierowanym przez ludzi prawych i nie musieć wyjeżdżać i rozstawać się z rodziną oraz krajem który kocham, żeby zarobić na godne życie. Wiem, że to nie nastąpi z dnia na dzień, ale zawsze lepiej jest zrobić coś, niż nie robić nic.