18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Normalnie mam takiego a przy tobie jest taki

~Angel • 2019-11-04, 20:32
chyba bajerka nie zadziałała


qmaverickq

2019-11-05, 03:22
kaelem napisał/a:

Jeżeli kiedyś spróbujesz, napisz nam. Pogratulujemy.



patrz, sam nie możesz i cieszysz się sukcesem innych. BRAWO!

Das90

2019-11-05, 09:49



venez77 napisał/a:

Czy jest na sali jakiś spec od czytania z ruchu warg? Ciekawe, co jej powiedział?



Mogę tylko strzelać że to:




htp

2019-11-05, 11:51
Może mu waliło z japy?

mesjans

2019-11-05, 16:59
Mam znajomego który całkowicie nie przejmował się koszem od dziewczyn. Przychodził do knajpy widział ładną laskę podchodził przedstawiał i wprost mówił że ma wolną chatę czy chce z nim iść. W większości dostawał kosza czasem nawet liścia, wtedy szukał następną i tak w koło ale zawsze coś zar*chał.

Tr...........ty

2019-11-05, 21:21
mesjans napisał/a:

Mam znajomego który całkowicie nie przejmował się koszem od dziewczyn. Przychodził do knajpy widział ładną laskę podchodził przedstawiał i wprost mówił że ma wolną chatę czy chce z nim iść. W większości dostawał kosza czasem nawet liścia, wtedy szukał następną i tak w koło ale zawsze coś zar*chał.



To "coś", to pewnie kot albo inne futerkowe.

pytolsky

2019-11-06, 08:40
TranzystorWyklęty napisał/a:

To "coś", to pewnie kot albo inne futerkowe.



Niekoniecznie. Jeśli masz skuteczność podrywu na poziomie 10% i zagadujesz do 10 lasek powyżej akceptowalnego poziomu urody, to wyrwiesz jedną. Jak masz skuteczność 2% ale zagadasz do 100, to wyrwiesz dwie.

SantaMaria

2022-11-25, 14:14
pytolsky napisał/a:

Niekoniecznie. Jeśli masz skuteczność podrywu na poziomie 10% i zagadujesz do 10 lasek powyżej akceptowalnego poziomu urody, to wyrwiesz jedną. Jak masz skuteczność 2% ale zagadasz do 100, to wyrwiesz dwie.



weź tu tego nie pisz bo dal tych stuleji sekst o jest jakiś święty graal. coś nieosiągalnego

szanuję kolegę :)