18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Normalni ludzie. Tak po prostu.

Lobo24 • 2022-06-29, 22:03
Przyznać się Sadole, któremu dygnął?

egotiz

2022-06-30, 07:10
To trzeba mieć IQ temperatury pokojowej żeby pie**olić coś o normalności będąc w samych majtach w środku miasta

PabloSkills

2022-06-30, 07:18
Ja nadal nie rozumiem jak można wybrać meską dupę od jędrnych cycuszków i wilgotnej, smacznej cipeczki?

jkllll485

2022-06-30, 07:31
No nie jesteście k***a normalni. k***a mać koniec kropka.

Janko

2022-06-30, 07:44
k***y same pedalskie

shinobizu

2022-06-30, 08:15
Normalny człowiek nie musi na każdym kroku udowadniać, że jest normalny.

Xyz1939

2022-06-30, 08:31
"Bo jestesmy normalni" k***a normalny chlop nie chodzi w slipach po miescie a jego dupa sluzy tylko do srania! Tfuu na was cioty, lgbt i inne ch*jostwa

SkyProph3t

2022-06-30, 08:42
W średniowieczu powywieszaliby ich, spalili i wystawiliby truchłana widok publiczny, a każdy obywatel by z radością na to patrzył. Dziś zawsze znajdzie się jakaś ciota, która takiego ścierwa będzie za wszelką cenę bronić. Ech, takie mamy czasy...

hiqq

2022-06-30, 08:46
"Bo jesteśmy normalni", k***a to wychodzi że ja jestem nienormalny bo lubię popatrzeć na dobrą c*pkę, na fajny cycuszek, jak to wynaturzenie jest normalne, to ja powinienem iść do wariatkowa . . .

7wporzondku

2022-06-30, 09:29
Jesteście normalni No jak ch*j. Normalnie dupa służy do stania.

kris1978

2022-06-30, 09:33
SkyProph3t napisał/a:

W średniowieczu powywieszaliby ich, spalili i wystawiliby truchłana widok publiczny, a każdy obywatel by z radością na to patrzył. Dziś zawsze znajdzie się jakaś ciota, która takiego ścierwa będzie za wszelką cenę bronić. Ech, takie mamy czasy...



Powieszenie to prawidłowa reakcja. Ten ciota chodzi, jakby miał jeszcze dildo w dupie i mówi że jest normalny. Za rękę chce się trzymać, ch*j j***ny. Obciąć mu i jemu przyjacielowi pedałowi, zszyć razem i po zrośnięciu niech sobie tak chodzą. Zobaczylibyśmy czy by .u wtedy tego brakowało. Gdzie są pały aby rozjechać to analne towarzystwo. Za co płacę podatki?

SkyProph3t napisał/a:

W średniowieczu powywieszaliby ich, spalili i wystawiliby truchłana widok publiczny, a każdy obywatel by z radością na to patrzył. Dziś zawsze znajdzie się jakaś ciota, która takiego ścierwa będzie za wszelką cenę bronić. Ech, takie mamy czasy...



Powieszenie to prawidłowa reakcja. Ten ciota chodzi, jakby miał jeszcze dildo w dupie i mówi że jest normalny. Za rękę chce się trzymać, ch*j j***ny. Obciąć mu i jemu przyjacielowi pedałowi, zszyć razem i po zrośnięciu niech sobie tak chodzą. Zobaczylibyśmy czy by mu wtedy tego brakowało. Gdzie są pały aby rozjechać to analne towarzystwo. Za co płacę podatki?

RaczekPe

2022-06-30, 09:52
howke napisał/a:

Czego to pedalstwo chce? Tolerancji, akceptacji? I chce to uzyskać latając w stringach po ulicy…? Samo rżnięcie w odbyt to już dla nich za mało. Męska ciota potrzebuje się publicznego obnażać. Gonić pedalstwa z ulic!!!



Dokładnie, gonić.


Ni...........ny

2022-06-30, 10:12
Xyz1939 napisał/a:

k***a normalny chlop nie chodzi w slipach po miescie



Dokładnie :kawa:





Cipczan

2022-06-30, 11:12
A wystarczyło podłączyć prąd z trakcji nad ulicą pod szyny.
Jestem normalny! Co za kłamca j***ny, dosłownie zresztą.

boryna9

2022-06-30, 11:30
Ja tu mam kolegę pana od wywiadu.
Chłop jeśli się ma ochotę spotykać z chłopem to ch*j mu w dupę, niech się spotyka. Mam wazniejsze sprawy na głowie nitż to czy kto sie z kim stuka.


orion123123

2022-06-30, 12:54
no to tak, nie wrzucajcie wszystkich do kosza bo ja nie trzymam się za rękę i nie chodze na parady bo mam je gdzieś.
boli mnie na widok jak ci ludzie po prostu się obnażają i sam stwierdzam że to po prostu zboczuchy
a pozatym jest różnica między pedałem a gejem.. pedał był na filmie ;)