18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokia Lumia 900 vs Nokia 3310, test młot/slow mo/close up

MudPie • 2013-05-28, 04:58
test wytrzymałości na duży młot. Nokia 900 vs 3310




cool

longlong7

2013-05-28, 05:56
co za propaganda, w 3310 walnął raz i to pewnie słabiej

dextress

2013-05-28, 07:01
Nie chodzi o to, że raz itp. Zauważ co się dzieje z Lumią podczas uderzenia: żadnego pochłonięcia energii, dlatego zostaje spłaszczona w jednym miejscu:) Nokia 3310 rozpadając się na części pochłonęła energię uderzenia i nic innego się nie stało: zauważ, np. bolidy F1 które podczas wypadku rozpadają się na setki elementów: ma to właśnie na celu pochłonięcie en. kinetycznej uderzenia i ochronieniu tego, co jest w środku :)

Pozdrawiam, dextress

Michael_Myers

2013-05-28, 07:25
Mam ten telefon do dzis (w szufladzie), nigdy nie mialem lepiej trzymajacej baterii niz w nokii.

Smutas

2013-05-28, 07:55
Ludzie, wy kupujecie telefony aby w nie młotami walić, czy po to aby przez nie rozmawiać?

MudPie

2013-05-28, 08:04
Smutas napisał/a:

Ludzie, wy kupujecie telefony aby w nie młotami walić, czy po to aby przez nie rozmawiać?



żeby grać w piłkę, przejeżdzać samochodem, wrzucać do ogniska, do mikrofalówki, nurkować, trzymać w zamrażarce, do rozłupywania orzechów i kokosów, do wyważania, do kładzenia na tory, jako podpórka pod gibający się mebel, do rzucania w papugi na drzewach, do polowania na dziką zwierzynę i do cykania sweet foci na księżycu. Nie wiem jak Ty :)

Dz...........ak

2013-05-28, 08:28
Jak dla mnie to marnotrastwo dobrego sprzętu. Lepszą robotę by zrobili gdyby zanieśli te telefony do najbliższego domu dziecka. Wesołe mordki dzieciaków nagraliby w slo-mo i byłby sto razy lepszy filmik. ;)




longlong7

2013-05-28, 08:52
dextress napisał/a:

Nie chodzi o to, że raz itp. Zauważ co się dzieje z Lumią podczas uderzenia: żadnego pochłonięcia energii, dlatego zostaje spłaszczona w jednym miejscu:) Nokia 3310 rozpadając się na części pochłonęła energię uderzenia i nic innego się nie stało: zauważ, np. bolidy F1 które podczas wypadku rozpadają się na setki elementów: ma to właśnie na celu pochłonięcie en. kinetycznej uderzenia i ochronieniu tego, co jest w środku :)

Pozdrawiam, dextress


słuchaj kolego, jebie mnie to że pochłania energie, a w ogóle ile tej energii pochłonęła? 250kN? zaraz ci przedstawię sytuacje gdyby dokładniej powtórzył czynność
mianowicie w pierwszej kolejności odpadła by obudowa ale nie tak zaraz! rozj***ła by się na pół a samo ściśnięcie telefonu było by dużo większe
ale to jeszcze nie koniec nokia by działała!
niestety drugie przyj***nie stalowego młota rozj***ło by malutki wyświetlacz i uszkodziła szkielet który w boski sposób pochłonął energie rozjebując się na pół i tu by się może włączyła ale gówno byś zrobił
zostaje nam trzecie uderzenie i tu trafiamy kołkiem w serce 8-)

im chodziło o zasianie pewnej myśli i tobie ona kiełkuje

a nokia to nie bolid z kevlaru

nanook

2013-05-28, 10:41
nokia ch*jnia 900 !

HaSz23

2013-05-28, 10:46
3310 telefon niezniszczalny taka prawda.Ten model był moim pierwszym telefonem dostalem go w 2000r. Działa i dzwoni do dzis od tego momentu mialem z 8 innych modeli i zaden k***a nie przetrwal nawet 3 lat :D

nanook

2013-05-28, 10:47
Mam nokię ch*jnię (lumię ) 710 i jest to najbardziej nieprzydatne urządzenie jakie mam w domu.
Wady :
Jest BT ale tylko do podłączania słuchawki .
Karty pamięci nie można podpiąć .
Do kompa możesz podpiąć ale trzeba mieć tam zaistalowany specjalny program.
Nie można ustawiać własnych dzwonków np mp3 .
Nie można wysyłać nic przez BT do drugiego telefonu .
Ciągle gubi sieć .

Najgorszy telefon jaki miałem w życiu .

diecry

2013-05-28, 11:18
Gówno prawda, żaden młotek nie wytrzyma bliskiego spotkania z 3310.

PaulusG

2013-05-28, 11:43
Ten test zmienił moje życie...

Drugula

2013-05-28, 11:52
dextress

po 1 telefony nie sa od pochlaniania energii a po 2 gdyby walnal z 5 razy troche mocniej w to co sie rozpadlo to lezaloby tam 15 czesci z ktorych raczej juz bys nie zadzwonil

Kiciok

2013-05-28, 11:59
Fajnie popatrzeć, jak rozpie**alają telefon z tym gównianym systemem. Piwko!