18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut w supermarkecie

CrazyEdek • 2015-09-13, 09:26
Może śmierdziała szarym mydłem? Jedno jest pewne, proteza do wymiany.


Nattsjel

2015-09-13, 11:11
Z jednej strony dobrze z drugiej źle: dobrze dlatego, że jakby nie było zwrócił jakoś uwagę na jej sposób zachowania z drugiej źle, bo może za to iść siedzieć. Zwykle takiej babie wystarczy powiedzieć : A k***a jeszcze bliżej się nie da?!. Wtedy nagle im się oczy otwierają i odchodzą na kilka kroków.

cenzurowany

2015-09-13, 11:17
ej a czy ona przypadkowo nie podpie**ala mu pieniędzy ? Bo koleś na początku trzyma w lewej ręce portfel i jak płaci prawą to lewą chowa gdzies portfel i wtedy ona podchodzi. Wypowie się jakiś ekspert ? :D

belixa

2015-09-13, 11:20
Starzy ludzie mogą juch mieć lub powoli wchodzić w demencję.

Nie więcej jak miesiąc temu maluję ogrodzenie a coś mnie z tyłu szturcha za ramię.
Myślę sobie: Nosz k***a, j***na ninja. Nawet nie słyszałem jak podchodzi. A i szturcha jakby chciało haracz wyłudzić. Lepiej wstanę i od razu jebnę.

Odwracam się i słyszę:
- Dzięń Dobry, idę z przyjacielem na ogród. (sama szła)
Ja: Dzień Dobry, to miłej pracy wam życzą.
- Dziękujemy. Ładnie pomalowane. Do widzenia.

I poszła. Staruszka zupełnie mi nieznajoma. ch*j mnie obchodzi gdzie idzie, ale trzeba zachować trochę kultury. Swoją drogą, ciekawe co nasze pokolenie będzie mówić przy demencji. Coś z gier? Stare żarty z internetu?


smj12

2015-09-13, 11:28
za wpie**ol dla babci od rudego zawsze piwko;)

ho...........zo

2015-09-13, 11:55
Ja mam ochotę tak zaj***ć każdej starej babie która wpie**ala się do autobusu zanim zdążę wysiąść.

LOADING...

2015-09-13, 11:56
A ja mam wrażenie, że mu chciała kieszonkę strzelić :D

Sonal

2015-09-13, 12:06
Ostatnio miałem podobną scenę, ale z jakimś śpikiem, który jeszcze coś pie**olił na cały sklep (nie do mnie - byłem następny za osobą do której się dopie**alał). I tak sobie stoję i nabieram ochoty mu jebnąć i.... zaraz dla równowagi (człowiek się tyle naoglądał sadistica) przed oczami mam projekcje rożnych filmików, gdzie ktoś pie**olnął główka o posadzkę i było po nim.... że przeszło mi, w sumie klepał tylko mordą, nic nie robił - a można sobie życie zniszczył.
Kurde - że mnie sadisctic takiego podejścia do gnoi nauczył.

farah398

2015-09-13, 12:20
Zabił ją. Psychicznie chory facet na 100%. Poczuł przypływ agresji jak mu starowina weszła w przestrzeń osobistą. Najpewniej nie odpowie za zabójstwo nawet ;)

ksz-ksz

2015-09-13, 12:51
wodzwioski napisał/a:

W sumie to wk***iające są te baby co się w kolejce za tobą ryją i włażą ci pod buty.. chłop dobrze zrobił


Może twojej babci ktoś kiedyś jebnie w ryj, aż się nakryje nogami, bo np nie będzie się umiała dobrze wysłowić. Albo nie będzie mogła przypomnieć sobie podstawowych faktów (na starość tak bywa), a to potrafi być bardzo wk***iające, zwłaszcza dla mentalnych gimbów. Wtedy pojawi się jakiś Achilles i pokaże twojej wk***iającej babci, gdzie jej miejsce (na podłodze). I będziemy mieli zajebisty materiał na sadola, czego tobie i nam życzę. :amused:

wodzwioski

2015-09-13, 12:53
ksz-ksz napisał/a:


Może twojej babci ktoś kiedyś jebnie w ryj, aż się nakryje nogami, bo np nie będzie się umiała dobrze wysłowić. Albo nie będzie mogła przypomnieć sobie podstawowych faktów (na starość tak bywa), a to potrafi być bardzo wk***iające, zwłaszcza dla mentalnych gimbów. Wtedy pojawi się jakiś Achilles i pokaże twojej wk***iającej babci, gdzie jej miejsce (na podłodze). I będziemy mieli zajebisty materiał na sadola, czego tobie i nam życzę. :amused:



Dzięki kolego.

Szkoda tylko, że żadna z moich babć już dawno nie żyje ;-)

ksz-ksz

2015-09-13, 13:09
@up
Więc może dlatego takie głupoty piszesz? Ja mam dwie babcie i nie miałbym żadnego usprawiedliwienia dla patologii, która z partyzanta bije bezbronną babcię. Dla ciebie "chłop dobrze zrobił", a ja wyrwałbym chwasta.

themomatix

2015-09-13, 14:46
Za nokaut emerytki w supermarkecie zawsze piwo :mrgreen:

prawda

2015-09-13, 15:50
wodzwioski napisał/a:

W sumie to wk***iające są te baby co się w kolejce za tobą ryją i włażą ci pod buty.. chłop dobrze zrobił



to jak kiedys twoja babka tak zrobi to jej tak wypie**ole w ryja ze juz sie nie obudzi, i ta w/w wypowiedz ma ponad sto piw, k***a co za tepe lby

voidinfinity

2015-09-13, 17:27
Trochu przegiął. Reprymenda słowna zwykle wystarcza.