18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut na patogali

ApriliaRSV1000 • 2021-08-27, 20:59
Amadeusz Ferrari usadza trenera Bonusa BGC który trenuje niby 10 lat :idzwch*j:


Piorun1973

2021-08-28, 01:49
TurboDymoMan napisał/a:

ale tam fete ćpają jak poj***ni



Muszą jeszcze czymś zapijać,bo jak inaczej.Łupież szatana i mocny alkohol,np. bimber.I nie ma ch*ja... :-)

loksucba

2021-08-28, 01:58
voodoo_16 napisał/a:

wypie**alac z tymi sp***olinami, kogo te gówna w ogóle obchodzą



Mnie

aleksan.Dra-mal

2021-08-28, 02:16
Paraolimpiada wersja soft. A ferrari to frajer co chce z siebie zrobic wielkiego agresora zabijake

karolkniaziewicz

2021-08-28, 06:30
voodoo_16 napisał/a:

wypie**alac z tymi sp***olinami, kogo te gówna w ogóle obchodzą



Mnie k***a, zapraszam do mnie do minska topolowa 10/23 nagramy cioto wlasny material

pochminick

2021-08-28, 06:50
karolkniaziewicz napisał/a:

Mnie k***a, zapraszam do mnie do minska topolowa 10/23 nagramy cioto wlasny material



No przeciez wlasnie napisal, ze NIKOGO nie obchodza te sp***oliny zalosnych baranow.


pol616

2021-08-28, 07:21
karolkniaziewicz napisał/a:

Mnie k***a, zapraszam do mnie do minska topolowa 10/23 nagramy cioto wlasny material



Do jakiego Mińska zjebie? Mazowieckiego? Na Białorusi?

I co, jak przyjedzie, to nagrasz "własny materiał"? Jak bierzesz do ryja?

_R...........s_

2021-08-28, 07:53
Ja to tak przypadkowo obserwuje, na szczęście ch*j mnie obchodzi 99% ludzi z tych patomma, bo ni ch*ja nie wiem kto to jest, ale i tak nie potrafię zrozumieć fenomenu tego cyrku.
Poziom sportowy: dno. Chłopaczki youtuberzy po paru tygodniach ćwiczeń, z czego część przez pół życia unikała ćwiczeń na WF, no cudów sie nie zrobi w miesiąc czy dwa.
Poziom trashtalku: słaby. Pierwszy lepszy przykład Parke, który tam poszedł dla jaj i tylko ośmieszył na konferencji ich "czempiona".
Sami zawodnicy: Jakieś k***a youtubery i ch*j wie kto, towarzystwo wzajemnej adoracji, nie licząc Bonusa czy Najmana, to nawet nie wiem z czego ci ludzie są znani. Część to jacyś youtuberzy czy tiktoki, część to jakaś patologia z programów jak warszaw szore gdzie ludzie rzygają i śpią we własnych rzygach.
No i najgorsze: To ciągłe pie**olenie że oni się ciężko przygotowują, trenują, że chcą dawać dobre widowiska, że może i nie są sportowcami, ale te gale zmierzają w stronę poziomu sportowego. Przecież to zwykłe pie**olenie dla pie**olenia.

zwierzak30

2021-08-28, 08:45
karolkniaziewicz napisał/a:

Mnie k***a, zapraszam do mnie do minska topolowa 10/23 nagramy cioto wlasny material



Stoję pod blokiem.Dawaj k***a na solo.


Praxis

2021-08-28, 12:26
_RottenFetus_ napisał/a:

Ja to tak przypadkowo obserwuje, na szczęście ch*j mnie obchodzi 99% ludzi z tych patomma, bo ni ch*ja nie wiem kto to jest, ale i tak nie potrafię zrozumieć fenomenu tego cyrku.
Poziom sportowy: dno. Chłopaczki youtuberzy po paru tygodniach ćwiczeń, z czego część przez pół życia unikała ćwiczeń na WF, no cudów sie nie zrobi w miesiąc czy dwa.
Poziom trashtalku: słaby. Pierwszy lepszy przykład Parke, który tam poszedł dla jaj i tylko ośmieszył na konferencji ich "czempiona".
Sami zawodnicy: Jakieś k***a youtubery i ch*j wie kto, towarzystwo wzajemnej adoracji, nie licząc Bonusa czy Najmana, to nawet nie wiem z czego ci ludzie są znani. Część to jacyś youtuberzy czy tiktoki, część to jakaś patologia z programów jak warszaw szore gdzie ludzie rzygają i śpią we własnych rzygach.
No i najgorsze: To ciągłe pie**olenie że oni się ciężko przygotowują, trenują, że chcą dawać dobre widowiska, że może i nie są sportowcami, ale te gale zmierzają w stronę poziomu sportowego. Przecież to zwykłe pie**olenie dla pie**olenia.



Sporo o nich wiesz jak na kogoś kto się nie interesuje...

ra0mir

2021-08-28, 17:05
zwierzak30 napisał/a:

Stoję pod blokiem.Dawaj k***a na solo.



Weź go k***a nie strasz, za parę dni do szkoły idzie...

plnk031

2021-08-28, 18:55
voodoo_16 napisał/a:

wypie**alac z tymi sp***olinami, kogo te gówna w ogóle obchodzą



mnie :)

roxster

2021-08-29, 04:40
zwierzak30 napisał/a:

Stoję pod blokiem.Dawaj k***a na solo.



Nowego miszkania szuka już albo do Polski na borówki sp***olił xD

Przy okazji te pseudo organizacje typu fame czy high league zabierają widzów profesjonalnym galom z zawodowcami i profesjonalny sport cierpi. Ludzie oglądają te gale tylko dlatego że wcześniej paru pajaców się powyzywało i może beda 'dymy'. Nie wspominając że później każdy to znawca mma xD

betoon

2021-08-29, 08:47
to i juz tutaj to j***ne gówno doszło?/ wypie**olic takie filmiki razem z autorem na łeb od razu. jebac gówniarza

serenity

2021-08-29, 13:07
roxster napisał/a:

wypie**alac z tymi sp***olinami, kogo te gówna w ogóle obchodzą



mnie



Nawet k***ą nie można cię nazwać!

lukasz198565

2021-08-29, 22:42
Nikt tego nie chce zj***nstwo poziom .... ponizej blazenady REZYSERKA JAK TRUDNE SPRAWY DNOOOO