18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nogi uciekli!

de_Sade • 2019-09-01, 21:57
Dziewczyna miała pecha, ale nogom udało się zbiec( kiepska jakość i niewiele widać, ale jeżeli za ostre, to proszę przenieść na harda).


lokal.szczecin

2019-09-01, 23:14
Salieri16000 napisał/a:

Jprd... Ale rzeźnia



Sześc lat z nami i zachowuje jak jakiś nowy!

shoe5maker

2019-09-01, 23:15
Kiedy w autach będzie montowane zabezpieczenie że w terenie zabudowanym nie pojedziesz więcej jak 50. A jak jedzie więcej znaczy że kombinowanie i od razu kula w łeb zamiast mandatu.

BanujNasNieMichalka

2019-09-01, 23:22
shoe5maker napisał/a:

Kiedy w autach będzie montowane zabezpieczenie że w terenie zabudowanym nie pojedziesz więcej jak 50. A jak jedzie więcej znaczy że kombinowanie i od razu kula w łeb zamiast mandatu.



Albo wszędzie zgodnie z panującymi przepisami i wtedy podróże wydłuża się nam o kilka h ale o ile spadnie % wypadków bo każdy będzie cisnął to 80 i nikt nikogo nie będzie wyprzedzał. Ucieczek nie będzie a auta będą tańsze bo na ch*j 200-300 czy ileś koni jak wystarczy 90 xD

Budrys2000

2019-09-01, 23:24
Miała szczęście - w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć swoją drugą połówkę.
:-P

~PowerBoBass

2019-09-02, 02:19
Pewnie spawana z dwóch to i sie rozpadła

Aikawa

2019-09-02, 04:03
Jak dla mnie powinie trafić do więzienia za zabójstwo i jeżeli ustalą że to niby nieumyślne spowodowanie śmierci to żyją w ch*jowym kraju.

impressa88

2019-09-02, 08:33
Co za tym. Na ch*j nagrywa te nogi w kółko zamiast skierować obiektyw na c*pke :roll:

Nattttsjel

2019-09-02, 09:46
ja pie**ole naprawdę widząc co się odwala ostatnio w miastach powaznie zastanawiam sie czy nie byloby dobrym pomyslem montowanie ogranicznikow do aut czy ki inny ch*j. Sytuacja z wczoraj: rozglądam się, idę przez pasy i matoł nagle zza rogu wyjezdza i prawie we mnie. Wyskakuje z ryjem, że gdzie ja sie k***a pcham. Zdurnialam, przecież k***a przechodziłam przez przejscie, już prawie przeszłam a ten król szos się rzuca jak dzika świnia w polu. Sytuacja sprzed weekendu: Jadę spokojnie na zakupy do marketu, światła na skrzyżowaniu z tym sklepem są na tyle do dupy ustawione, że trzeba sie od razu ustawić na odpowiednim pasie(lewym do marketu) bo po przejechaniu skrzyzwoania na łuku jest ciągla, potem dosłownie metr przerywanej i rondo na ktorym trzeba być na lewym pasie żeby zjechać do sklepu. Ustawiam się na lewym pasie b wiem jak to wygląda, nie będę się potem pchać komuś pod maskę. Za mną jakiś gościu w passacie nowym sę wielce gazuje, że k***a najlepiej jakbym już ruszyła na czerwonym bo jego mościu się spieszy. Ruszam sprawnie, nie jestem zawalidrogą i wiem, że każdy chce sprawnie ruszyc spod swiateł żeby nie stać 3 kolejki. Tak sie składa, że na prawym pasie zaraz za skrzyzowaniem jest przystanek autobusowy i czasem tam coś stoi. Jaśnie Pan jak tylko miał okazję, chciał mnie na skrzyżowaniu minąć prawym pasem ale nie spodziewal się, że będę jechać sprawnie... nawet nowe hamulce nic mu nie dały i pięknie się wpie**olil w autobus stojący na prawym pasie. Możecie mnie szkalować, że niby czemu go nie puściłam. A niby dlaczego miałam? Na skrzyzowaniu nie wolno wyprzedzać, zaraz za nim robi się ciągła, czemu miałam matoła wpuszczać?

pi...........ie

2019-09-02, 10:31
Abstrah*jąc od tej masakry z filmu... zajebisty opis :D

Nattttsjel, no co Ty, dobrze zrobiłaś. Jeszcze trafiłaś kumulację - szeryf drogowy i w dodatku w Passacie ;)

sanqvo

2019-09-02, 11:15
Butów nie ma obstawiam że trup

mastersmk3

2019-09-02, 11:27
piehtole_nie_robie napisał/a:

Abstrah*jąc od tej masakry z filmu... zajebisty opis
, no co Ty, dobrze zrobiłaś. Jeszcze trafiłaś kumulację - szeryf drogowy i w dodatku w Passacie



I do tego pewnie Janusz

8-)