18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocne wyścigi Veyronem

LisekChytrusek • 2013-02-10, 16:36
Kurczę skąd ludzie mają pieniądze na takie fury :D


HAL-9000

2013-02-11, 15:53
kszh19 napisał/a:

HAL-9000


to po co wracasz? Jak Ci tam dobrze to siedź i płać tam podatki ,korzystaj z braku granic



Na tanie studia. Poza tym, łbie, nie mów komuś co ma robić, bo merytorycznego zaplecza to nie masz za grosz, żeby perorować.

kszh19

2013-02-11, 17:02
A gdzie ja pisze co ma ktoś robić? Widzę, że użyłeś słów dla mnie nie zrozumiałych to albo studiujesz jakieś humanistyczne gówno które jest powodem tego ze musisz wypie**alać z tego kraju albo chciałeś zabłysnąć lub ja taki ciemny jestem w rozumieniu teksu pisanego. Ale obstawiam za pierwszym

pawel-jwe

2013-02-11, 18:55
BongMan napisał/a:


Żyją w normalnych krajach, w których można uczciwie pracować, godnie zarabiać i oszczędzać. W których żadna pazerna k***a nie zabierze im sporej części ciężko zarobionych pieniędzy, w których nie napotyka się na każdym kroku na coraz to bardziej absurdalne problemy i w których wszystko działa tak jak powinno.
My, tutaj, możemy sobie jak na razie o tym pomarzyć i pooglądać filmiki...


Chyba coś Ci się popie**oliło... filmik kręcony jest w ROSJI!!!

Given

2013-02-11, 21:33
W Rosji najwiecej kasy maja wlasciciele spolek ktorzy wydobywaja rope, wiec mam podejrzenia ze wlasnie ogladamy ich auta ;)

luk1908

2013-02-11, 22:06
"Żyja w normalnych krajach"? toż to Rosja

Stoho

2013-02-11, 22:41
Mam nadzieje że moje dzieci będą mieli możliwość odlożenia sobie na swoje marzenia jednocześniie pozostając w Polsce :( (