18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Noc poślubna

OFF • 2012-01-01, 19:53
Noc poślubna:
- Kochanie,dużo ich było przede mną?
Mija godzina,mąż milczy.
- Kochanie gniewasz się na mnie za to pytanie?
- Cicho liczę...

:amused:

BongMan

2012-01-01, 22:13
No to musi mieć przebieg jak tir w firmie transportowej.

Meler

2012-01-01, 23:10
więc słyszałem ten kawał w 1 klasie podstawówki a mam już 29 lat. fajny fajny i dam piwo bo przypomniałeś mi dzieciństwo.

kamillo16

2012-01-01, 23:56
to żart z cyklu "za ten suchar dam ci puchar" czy "żarty z karolem"?

OFF

2012-01-02, 00:05
kamillo16 napisał/a:

to żart z cyklu "za ten suchar dam ci puchar" czy "żarty z karolem"?



Żart z cyklu "jak Ci się nie podoba to trudno, mam wyj***ne na Twoją opinię". :idzwch*j:

AdiX

2012-01-02, 12:54
Spaliłeś go, bo powinieneś napisać, że mija 2 minuty, a on nie odpowiada...

lintu

2012-01-02, 15:30
OFF nie kozacz tak, bo autentycznie wrzuciłeś suchara z kilometrową brodą. I jeszcze udało ci się go spalić, niezły wyczyn.

OFF

2012-01-02, 15:44
lintu napisał/a:

OFF nie kozacz tak, bo autentycznie wrzuciłeś suchara z kilometrową brodą. I jeszcze udało ci się go spalić, niezły wyczyn.



k***a geniusze.. to nie ja ten kawał wymyśliłem ,więc teraz idź w ch*j trollu kolejny :)

Może pismo obrazkowe zrozumiesz jeden z drugim :idzwch*j:

lintu

2012-01-02, 21:57
@up

A ty jeszcze raz zalicz podstawówkę, bo czytanie ze zrozumieniem sprawia ci spore trudności. Bo nie wiem czy zauważyłeś, geniuszu, ale napisałem, że WRZUCIŁEŚ suchara, co jest równoznaczne z przetworzeniem przez ciebie już istniejącej treści - a nie wymyśleniem go.

A teraz idź ustawić się w kolejce po warna za buractwo i obrażanie innych. :amused:

OFF

2012-01-02, 22:02
lintu napisał/a:

@up

A ty jeszcze raz zalicz podstawówkę, bo czytanie ze zrozumieniem sprawia ci spore trudności. Bo nie wiem czy zauważyłeś, geniuszu, ale napisałem, że WRZUCIŁEŚ suchara, co jest równoznaczne z przetworzeniem przez ciebie już istniejącej treści - a nie wymyśleniem go.

A teraz idź ustawić się w kolejce po warna za buractwo i obrażanie innych. :amused:




Nie,zostanę tutaj i dalej będę się śmiał z takich trolli jak Ty :amused:
W dodatku zaczynając zdanie od "A" udowodniłeś,że sam jeszcze z podstawówki nie wyszedłeś,więc zostań tam i skup się w końcu na lekcjach.. albo sam jesteś burakiem i wypowiadanie się w ojczystym języku sprawia Ci trudności.
Dlatego pewnie czepiasz się innych. :fuck-off:

wahmistrz

2012-01-02, 23:22
baba nie odezwala sie przez godzine?
fake ;D