18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to udowodnili

Xayrax • 2018-08-16, 15:40
"Jay Austin i Lauren Geoghegan z USA porzucili pracę by odbyć wycieczkę rowerową dookoła świata. Chcieli udowodnić sobie i światu, że tereny kontrolowane przez tzw. Państwo Islamskie w rzeczywistości są „pełne dobroci i pokoju”. „Zło jest koncepcją, którą wymyśliliśmy, by poradzić sobie ze złożonością innych ludzi”– pisał na swoim blogu Austin, gdy postanowił wraz ze swoją dziewczyną przemierzyć na rowerze tereny kontrolowane przez terrorystów. Chcieli udowodnić, że to, co mówi się na świecie o tzw. Państwie Islamskim, jest kłamstwem. Udowodnili jednak coś zupełnie innego.

W 2017 r. porzucili pracę w korporacji. „Zmęczyło mnie spędzanie najlepszych godzin mojego dnia przed rozświetlonym prostokątem” – pisał Austin. Niedługo później para wyruszyła w podróż po krajach Bliskiego Wschodu, dokumentując całą wyprawę w mediach społecznościowych.
29 lipca, gdy wraz z dwoma innymi cyklistami – Szwacjarem i Holendrem – podróżowali po terenach Tadżykistanu, kontrolowanych przez terrorystów, zostali staranowani przez samochód. Z auta wysiadło pięciu mężczyzn, którzy, jak się później okazało, byli bojownikami walczącymi w szeregach ISIS. Wyjęli noże i bestialsko zadźgali całą czwórkę, która leżała poturbowana na drodze.

Strona, na której relacjonowali swoją wyprawę, nie została usunięta. Ostatnie zdjęcia, jakie na nią wrzucili, pochodzą z Tadżykistanu. Nie opatrzono ich żadnym podpisem."
Tutaj zdjęcie naszych wojowników pokoju.

Ciekawe co działo się w ich głowie gdy tak pewni tej dobroci, leżeli połamani przez samochód i widzieli jak po kolei podrzynają im gardła. :roll: Jak znajdziecie jakiś materiał na harda związany z tym wydarzeniem to dajcie znać. ;-)

krasnal_hałabała

2018-08-16, 19:07
Chędoga dykteryjka, jestem kontent że wrzuciłeś.

EdmundKemper

2018-08-16, 19:12
Jak kto głupi to nie szkoda.

Justynka99

2018-08-16, 19:25
Nie, żebym komuś groziła, ale tak bywa jak się jedzie drogą i wk***ia kierowców zamiast trzymać się ścieżki rowerowej...

burex666

2018-08-16, 21:22
Jedyny słuszny argument w dyskusji z tą sp***oliną umysłową naszych czasów,to właśnie poddać ich zbawiennemu działaniu grup,których bronią i w których dobro tak głęboko wierzą.Każda tego typu informacja wywołuje ogromną radość w moim braku serca.

Roballus

2018-08-16, 22:38
Wyglądają na szczęśliwych idiotów.

KrwawyEric

2018-08-16, 23:32
Lewackie gówna, już z mordy widać, że nie zasługiwali żyć bo przyczyniali się do destrukcji europy popierdając lewacką propagandę imigracyjną. Jako, że zdechli na terenie muzułmańskim to zamiast wiecznego odpoczynku mam nadzieje, że ich dusze będą wiecznie gwałcone przez śniadych.

URAGE

2018-08-17, 01:54
Jaka agresja w komentarzach... to trochę jednak smutne. To dobrzy ludzie byli, tylko głupi. Naiwni i głupi. To nie takie debile jak Ci, którzy na siłę chcą wpajać innym swoje ideały ciągnąc ich za rękę, lub ci co wpie**alają się na czerwonym i kończą wbici w inny samochód zabijając przy tym niewinnych. Szkoda dla społeczeństwa zerowa. Stali się natomiast (o ironio!) żywym przykładem. Może innym, gorszym lewakom otworzy to oczy.

Nellum

2018-08-17, 04:05
Daje mega PIWO za każdego zaj***nego obrońcę tych kozojebców których Sobieski 3 powinien rozpie**olić w drobny pył.


nic mnie bardziej nie wk***ia jak te arabusy :evil:

nano50

2018-08-17, 08:23
URAGE napisał/a:

Jaka agresja w komentarzach... to trochę jednak smutne. To dobrzy ludzie byli, tylko głupi. Naiwni i głupi. To nie takie debile jak Ci, którzy na siłę chcą wpajać innym swoje ideały ciągnąc ich za rękę, lub ci co wpie**alają się na czerwonym i kończą wbici w inny samochód zabijając przy tym niewinnych. Szkoda dla społeczeństwa zerowa. Stali się natomiast (o ironio!) żywym przykładem. Może innym, gorszym lewakom otworzy to oczy.



Co jest smutne? Stali się przykładem i bardzo dobrze. Zwłaszcza kiedy dochodzi do tego ironia. Przykłady są potrzebne, żeby nie zapominać jakie różnice są między naszymi gatunkami.

głodny_toster

2018-08-17, 09:59
URAGE napisał/a:

Jaka agresja w komentarzach... to trochę jednak smutne. To dobrzy ludzie byli, tylko głupi. Naiwni i głupi. To nie takie debile jak Ci, którzy na siłę chcą wpajać innym swoje ideały ciągnąc ich za rękę, lub ci co wpie**alają się na czerwonym i kończą wbici w inny samochód zabijając przy tym niewinnych. Szkoda dla społeczeństwa zerowa. Stali się natomiast (o ironio!) żywym przykładem. Może innym, gorszym lewakom otworzy to oczy.



Jeśli szukasz forum przepełnionego miłości i dobroci...no to niestety źle trafiłeś. I moim zdaniem bardzo dobrze się dzieje, że tacy naiwni debile jak Ci turyści giną z rąk tych, których tak bardzo bronili. Może po którymś razie otworzą się oczy reszcie lewaków.

Kat-men-Du

2018-08-17, 10:31
Po ryjach widac ze hamerykanskie matoly.

DoubleBorger

2018-08-17, 10:59
Również lewaki:
"To był przypadkowy wypadek, nie ma to powiązania z islamem. To telewizja propaguje wizerunek islamisty - terrorysty, aby ameryka miała z kim walczyć"

URAGE

2018-08-17, 15:12
nano50 napisał/a:



Co jest smutne? Stali się przykładem i bardzo dobrze. Zwłaszcza kiedy dochodzi do tego ironia. Przykłady są potrzebne, żeby nie zapominać jakie różnice są między naszymi gatunkami.



fantomasik napisał/a:



Jeśli szukasz forum przepełnionego miłości i dobroci...no to niestety źle trafiłeś. I moim zdaniem bardzo dobrze się dzieje, że tacy naiwni debile jak Ci turyści giną z rąk tych, których tak bardzo bronili. Może po którymś razie otworzą się oczy reszcie lewaków.



Dokładnie wiem gdzie trafiłem i nie szukam miłości, ani dobroci, chyba że mowa o kompilacjach z eFuckt'a :D Smutne natomiast jest to bardzo, że tak na oko połowa sadoli pod każdym, nawet najgłupszym filmikiem z jakiejś pijackiej imprezy życzy śmierci debilom w niej uczestniczącym o ile tylko zrobią sobie kuku. No bo taki debil to na życie nie zasługuje. Smutne właśnie jest to, że jest to czysta hipokryzja, w momencie kiedy wk***iamy się na muslimów mordujących jak popadnie w imię swoich pok***ionych ideologii. Także wk***ia mnie i jednocześnie smuci takie zachowanie, zwłąszcza wśród ludzi tutaj, którzy nie potrafią nawet chwilę się zastanowić nad opisaną sytuacją, jakimś wydarzeniem, filmem. Naj***ny koleś skacze z dachu do basenu na imprezie? No super, złąmał noge i to on cierpi za głupotę. No, ale najlepiej jakby taki wziął się zaj***ł, przecież jest amebą.
A tych dwoje tutaj nikomu krzywdy nie zrobili, byli jedynie dwójką naiwnych głupców, którzy jednak chcieli wierzyć w dobro tego świata i zginęli próbując to pokazać. Nie pykło, bo jak widać na sadolu świat jest pełen pok***ieńców i debili, których należałoby odstrzelić czym prędzej, ado których tej dwójki nie zaliczam. Jak już napisałem - są teraz żywym przykładem dla reszty i dobrze. Tylko czemu do ch*ja hejt leci na nich, dwójkę spokojnych ludzi, a nie na tych pie**olonych morderców? :?: :-/

AN...........or

2018-08-17, 16:33
mam nadzieje ze ja zr*chali we wszystkie otwory, cała wioska