18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to pociągnął

Pantilion • 2018-11-28, 07:13
To się sztachnął :D


Cz...........as

2018-11-28, 07:31
15-16 lat, mózg się jeszcze rozwija, ciało się jeszcze rozwija, co by tu zrobić żeby mu w tym przeszkodzić :-D

Wiewór

2018-11-28, 07:34
Co oni k***a palą? Butapren?

~Velture

2018-11-28, 07:53
@up
Typowe objawy przy paleniu bardzo mocnego ekstraktu z szałwii wieszczej. Klepie dopiero w momencie wypuszczania.
Raz w życiu próbowałem (pierwszy i ostatni) i podczas trzymania w płucach nic a jak wypuszczalem to w sekundę mnie poskładało.
Przywiozłem 2x 1g fiolki x20 ekstraktu do PL jak wracałem (nie bylo wtedy jeszcze u nas dopalaczy i nikt nie wiedział co to jest).
Kumple nie wierzyli jak mówiłem jakie to mocne. Jeden chciał zapalić. Mowie innym aby stanęli wokół niego i go łapali jak upadnie.
Śmiali się, że pie**ole... Nikt typa nie złapał.

Wiewór

2018-11-28, 08:08
Nie widzę głębszego sensu w takiej imprezie. Po ch*j palić szajs po którym masz instant zgon? :roll:

TT4

2018-11-28, 08:50
Velture napisał/a:

@up
Typowe objawy przy paleniu bardzo mocnego ekstraktu z szałwii wieszczej. Klepie dopiero w momencie wypuszczania.
Raz w życiu próbowałem (pierwszy i ostatni) i podczas trzymania w płucach nic a jak wypuszczalem to w sekundę mnie poskładało.
Przywiozłem 2x 1g fiolki x20 ekstraktu do PL jak wracałem (nie bylo wtedy jeszcze u nas dopalaczy i nikt nie wiedział co to jest).
Kumple nie wierzyli jak mówiłem jakie to mocne. Jeden chciał zapalić. Mowie innym aby stanęli wokół niego i go łapali jak upadnie.
Śmiali się, że pie**ole... Nikt typa nie złapał.



pie**olnij się w łeb. Przestań zmyślać. Rudy niestety pozostaniesz.
Taki jesteś wszechpie**olący? A to? Mówi ci to coś?


~Velture

2018-11-28, 09:02
TT4 napisał/a:



pie**olnij się w łeb. Przestań zmyślać. Rudy niestety pozostaniesz.
Taki jesteś wszechpie**olący? A to? Mówi ci to coś?

Obrazek


Nie jarales i pie**olisz.
Bys x20 zajaral to bys wiedzial wiec ni2 pie**ol docencie teoretyku.

russian-roulette

2018-11-28, 10:33
Dla mnie prawdziwy bohater. Trzymał faje do końca jak browara

Cz...........as

2018-11-28, 10:37
TT4 napisał/a:

pie**olnij się w łeb. Przestań zmyślać. Rudy niestety pozostaniesz.
Taki jesteś wszechpie**olący? A to? Mówi ci to coś?



Są ekstrakty marychy ale nie działają tak jak szałwia. Potrafi poskładać starego palacza co skrystalizowane THC zjara nosem :-P

woytasw

2018-11-28, 10:40
Jak Franek Dolas. Pewnie włosie z fotela mu załadowali.

ptwardowski2

2018-11-28, 12:36
Ja to nie wiem. Niby marichuanen i inne używki w naszym piknym kraju zabrionone (bo po co to komu) a wokół same eksperty kurła !!! :D chyba za granicą siem kształcom za nasze.

~tip.top

2018-11-28, 12:42
W temacie szałwii :amused:



Najbardziej podoba mi się to płynne przejście ze stanu rozbawiania w paranoję :krejzi:

mi...........ek

2018-11-28, 13:23
ch*j z tym co upadł, zobaczcie minę tego w tle :krejzi:

_Netrunner_

2018-11-28, 15:36
tip.top napisał/a:

W temacie szałwii :amused:



Najbardziej podoba mi się to płynne przejście ze stanu rozbawiania w paranoję :krejzi:




Dawno temu szałwia wieszcza była legalna, dopóki zjeby intelektualne nie zaczęły upubliczniać.