18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to kurwa przymotocrossił...

Halman • 2024-04-14, 20:12

doprawdy zajebiste hobby...

MaszSziwe?

2024-04-15, 03:46
babazwozu napisał/a:

Bardzo k***a dobrze, a wręcz wspaniale! Gardzę tym buractwem, które wyłazi ze swoich osiedlowych pieczar jak tylko pierwsze wiosenne słonko zaświeci,.pakują swoje pierdzibączki na przyczepkę i jadą na wieś rozjeżdżać ludziom pola, dewastować łąki, płoszyć zwierzynę w lesie i ogólnie robić jakiś poj***ny hałas bo przecież jaśniepany przyjechały na frajdę



Dlatego zamiast latać takim hałaśliwym ch*jstwem latam se po lesie surronem - elektryczny cross, zabawa taka sama prawie bo wiadomo ograniczenia są ale mogę jechać wszędzie, ludzie na szlakach się nie denerwują jak po cichu sobie latasz. Polecam Surronki.

Pedator

2024-04-15, 06:40
Następny pedał.na swoim pedalskim rydwanie.

ba...........zu

2024-04-15, 08:59
MaszSziwe? napisał/a:

Dlatego zamiast latać takim hałaśliwym ch*jstwem latam se po lesie surronem - elektryczny cross, zabawa taka sama prawie bo wiadomo ograniczenia są ale mogę jechać wszędzie, ludzie na szlakach się nie denerwują jak po cichu sobie latasz. Polecam Surronki.



Na łące pod lasem obok działki moich teściów utknąl jakiś ułom kładem. Próbując wyjechać z błota buksował tak, że zachlapał teściom pół podwórka łącznie z 2 samochodami które tam stały. Uj***ne po sam dach. Typ po wykqraskaniu się sp***olił jak struś pędziwiatr, pomimo że widział już teścia wychodzącego z domu. Nawet j***ne przepraszam to było dla niego za duże wyzwanie. Tak że hałas to tylko pół problemu. "Większe pół" to umysłowe niedoj***nie tych mentalnych gówniarzy.

Janko

2024-04-15, 09:25
I jeb w głupi łeb

przemo3251

2024-04-16, 00:37
Baronessa napisał/a:

Ile to gówno ma koni? Pierdzi, jak moja piła łańcuchowa Stihl MS 311 o mocy 4,2 koni...



ok 20-25KM. Wiecej i tak nie trzeba

majeńka

2024-04-16, 02:41
przemo3251 napisał/a:

ok 20-25KM. Wiecej i tak nie trzeba

A tak z ciekawości, po co więcej niż 1KM na czymś co jest mniejsze od szkapy? Taka słaba wydajność dalszych części pojazdu że potrzebuje 25 razy większej mocy na wejściu żeby brykać nie szybciej niż kuń?

BigLebovsky

2024-04-16, 23:37
Przymotokrosił to twój umysł helmans. Chcesz hejtowac,ale nawet nie wiesz co. To co ja filmie nie ma NIC wspólnego z motocrossem. Wracaj do piwnicy na swoim czerwony Zagłębiu kolekcjonować wirtualne piwfka.

shoggoth

2024-05-01, 09:57
BigLebovsky napisał/a:

Przymotokrosił to twój umysł helmans. Chcesz hejtowac,ale nawet nie wiesz co. To co ja filmie nie ma NIC wspólnego z motocrossem. Wracaj do piwnicy na swoim czerwony Zagłębiu kolekcjonować wirtualne piwfka.



A ty ,zamiast defekować swoimi mądrościami w komentarzach, to zapisałbyś się na korepetycje z języka polskiego.