18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to idziemy ...

~_Yarko_ • 2022-10-18, 13:07
Z serii "nigdy nie ufaj czarnemu".


Suovetaurilie

2022-10-18, 18:00
Extermis napisał/a:

Oglądając coraz więcej tego typu filmików zauważam, że czarni mają bardzo spontaniczne (dzikie) odruchy. Zaj***ć kosę i ch*j. Tam myślenia nie ma żadnego, bo jeszcze sobie pogarsza sprawę i na dłużej dołączy do swoich czarnych braci w pomarańczowych kombinezonach.



On wie, że i tak pójdzie siedzieć i nie ma nic do stracenia. Ale przed zajściem pomyślał sobie, że chociaż odjebie policjanta to sobie zaskarbi szacunek innych murzynów w sztumie.

kzf

2022-10-18, 18:06
marcin1333 napisał/a:

[...] asfalt ma trzy zarzuty [...]



A za coś takiego powinien mieć dodatkowe kilo ołowiu w tym pustym łbie

SirMajkel

2022-10-19, 11:02
zadziwia mnie logika patologii i nie chodzi mi o kolor skóry bo u nas też takich debili nie brakuje. Chodzą, kozaczą, udają wielkich gangsterów a jak wchodzi im policja do mieszkania to nagle "proszę, nie, litości". Kabaret.

WujekMajkel

2022-10-19, 15:51
Extermis napisał/a:

Oglądając coraz więcej tego typu filmików zauważam, że czarni mają bardzo spontaniczne (dzikie) odruchy. Zaj***ć kosę i ch*j. Tam myślenia nie ma żadnego, bo jeszcze sobie pogarsza sprawę i na dłużej dołączy do swoich czarnych braci w pomarańczowych kombinezonach.



Nad tym samym zawsze się zastanawiam jak widzę tego typu filmy. Na co on k***a liczył ? Że reszta się rozbiegnie w panice i będzie mógł uciec ? No k***a debil.