18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to hop ..

~McSadol • 2024-04-30, 21:23
63 latka postanowiła zakończyć żywot ...




majeńka

2024-04-30, 21:36
Niestety nie widać wystarczająco wyraźnie abyśmy mogli ocenić czy w jej wieku decyzja o wykonaniu tego skoku nago była uzasadniona.

Przy takich proporcjach ciała to nie wykluczone, ale lepiej nie ryzykować i skakać o ładnych parę latek wcześniej.

Budrys2000

2024-04-30, 22:02
Szkoda kobity. Miała przed sobą całe życie

;-)

Baronessa

2024-04-30, 22:50
Nieźle wysportowana i wysoko weszła, jak na 63-letnią kobietę. W ogóle ma ciało, jak sprawny i szczupły facet... Napewno to baba?


ibrahim

2024-04-30, 23:14
Zawsze mnie zastanawiają bezmyślne poyeby, które czynią sobie śmierć nikomu, do niczego nieprzydatną. Gdym ja był w takiej sytuacji - co uchowaj Boże - to wszystko zaplanowałbym znacznie lepiej . Kupiłbym lewego kałacha na bazarze warszawskim albo olsztyńskim, z tysiąc sztuk amunicji, ze cztery granaty i poszedłbym złożyć wizytę kurtuazyjną banderowsko-bolszewicko-rzydowski-hitlerowskiemu rządowi w Warszawie oraz ich oberlejtnantowi - płemiełowi tuskowi. No i wówczas moja śmierć miałaby przynajmniej jakiś sens, a i nawet klasę.

ratford

2024-05-01, 00:40
ibrahim napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiają bezmyślne poyeby, które czynią sobie śmierć nikomu, do niczego nieprzydatną. Gdym ja był w takiej sytuacji - co uchowaj Boże - to wszystko zaplanowałbym znacznie lepiej . Kupiłbym lewego kałacha na bazarze warszawskim albo olsztyńskim, z tysiąc sztuk amunicji, ze cztery granaty i poszedłbym złożyć wizytę kurtuazyjną banderowsko-bolszewicko-rzydowski-hitlerowskiemu rządowi w Warszawie oraz ich oberlejtnantowi - płemiełowi tuskowi. No i wówczas moja śmierć miałaby przynajmniej jakiś sens, a i nawet klasę.



Był gość w stanach, który myślał podobnie do ciebie. Mam na myśli tego świrka, który zbudował buldożer opancerzony blachą i rozpie**olił połowę jakiegoś amerykańskiego miasteczka :-) Wpiszesz w google, to znajdziesz.

UrShadow

2024-05-01, 01:47
ratford napisał/a:

Był gość w stanach, który myślał podobnie do ciebie. Mam na myśli tego świrka, który zbudował buldożer opancerzony blachą i rozpie**olił połowę jakiegoś amerykańskiego miasteczka Wpiszesz w google, to znajdziesz.




obrazek z wiki

Wydaje mi się, że jest różnica pomiędzy popełnieniem samobójstwa z powodu poczucia bycia obciążeniem dla rodziny/społeczeństwa, a chęci ostatecznego zemszczenia się na osobach, które zaszły ci za skórę. Marvin Heemeyer twórca i operator "kildozera", choć mógł np. sprzedać swój warsztat i zacząć wszystko od nowa, postanowił postawić na swoim. Wydaje mi się, że Marv odczuwał coś w stylu syndromu oblężonej twierdzy, co w końcu doprowadziło go do tego, że postanowił zakończyć swoje życie w taki, a nie inny sposób.

ibrahim napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiają bezmyślne poyeby, które czynią sobie śmierć nikomu, do niczego nieprzydatną. Gdym ja był w takiej sytuacji - co uchowaj Boże - to wszystko zaplanowałbym znacznie lepiej . Kupiłbym lewego kałacha na bazarze warszawskim albo olsztyńskim, z tysiąc sztuk amunicji, ze cztery granaty i poszedłbym złożyć wizytę kurtuazyjną banderowsko-bolszewicko-rzydowski-hitlerowskiemu rządowi w Warszawie oraz ich oberlejtnantowi - płemiełowi tuskowi. No i wówczas moja śmierć miałaby przynajmniej jakiś sens, a i nawet klasę.



Abstrah*jąc od kwestii możliwości przeprowadzenia takiego zamachu i tego jak bardzo chory moralnie jest to plan. Ciekaw jestem, czy przetasowanie polityczne związane z szerszą niż opisana akcja-zamach na wszystkie partie, ponieważ zamach na jedną stronę imo, nie ma sensu, ponieważ w powstałą pustkę wchodzi tylko druga strona i nic się nie zmienia.... Sprawiłby, że w Polsce żyłoby się lepiej, Czy po prostu na miejsce „wyciętych głów partii” weszliby niżsi w hierarchii politycy i żarliby się dalej dzieląc i podjudzając przeciwko sobie społeczeństwo, a w Polsce nic by się nie zmieniło.

mamurra

2024-05-01, 02:50
ibrahim napisał/a:

Kupiłbym lewego kałacha na bazarze warszawskim albo olsztyńskim, z tysiąc sztuk amunicji, ze cztery granaty i poszedłbym złożyć wizytę kurtuazyjną banderowsko-bolszewicko-rzydowski-hitlerowskiemu rządowi w Warszawie oraz ich oberlejtnantowi - płemiełowi tuskowi. No i wówczas moja śmierć miałaby przynajmniej jakiś sens



Uhm, poszedłbyś zamordować radę ministrów, załóżmy nawet, że tam nie ma ochrony i wszystko się udaje, Tusk trup, Kierwiński trup itd. Premierem zostaje Agnieszka Pomaska. Kurtyna.

Ogórek

2024-05-01, 06:13
ibrahim napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiają bezmyślne poyeby, które czynią sobie śmierć nikomu, do niczego nieprzydatną. Gdym ja był w takiej sytuacji - co uchowaj Boże - to wszystko zaplanowałbym znacznie lepiej . Kupiłbym lewego kałacha na bazarze warszawskim albo olsztyńskim, z tysiąc sztuk amunicji, ze cztery granaty i poszedłbym złożyć wizytę kurtuazyjną banderowsko-bolszewicko-rzydowski-hitlerowskiemu rządowi w Warszawie oraz ich oberlejtnantowi - płemiełowi tuskowi. No i wówczas moja śmierć miałaby przynajmniej jakiś sens, a i nawet klasę.



Jak już będziesz gotowy koniecznie weź kamerę. Wyłączność na sadol.pl

Zulu-Gula

2024-05-01, 06:38
ibrahim napisał/a:

to wszystko zaplanowałbym znacznie lepiej . Kupiłbym lewego kałacha na bazarze warszawskim albo olsztyńskim, z tysiąc sztuk amunicji, ze cztery granaty i poszedłbym złożyć wizytę kurtuazyjną banderowsko-bolszewicko-rzydowski-hitlerowskiemu rządowi w Warszawie oraz ich oberlejtnantowi - płemiełowi tuskowi.


O k***a, do tego to już doszło, że na Sadolu planuje się zamachy terrorystyczne.
Jakby to przeczytali goście z ABW, miałbyś o piątej rano wyj***ne w kosmos drzwi i kolesi w kominiarkach z karabinami nad twoją głową. :ubawdolez:

smc

2024-05-01, 09:40
Przeczytali.

Ale nie przyjdą, bo nie mamy środków, żebyvrobić na złość pod górkę randomowi z forum, a nawet gdyby było inaczej sad i tak nie przyjmuje takich wniosków. Jest to traktowane jako prywatna opinia, a nie planowanie zamachu, więc śmiało można napisać chyży rój do wora, a wór do jeziora...

DeLux

2024-05-01, 09:54
Tarrant Brevik McVeigh

Zulu-Gula

2024-05-01, 10:05
smc napisał/a:

Przeczytali.

Ale nie przyjdą, bo nie mamy środków, żebyvrobić na złość pod górkę randomowi z forum, a nawet gdyby było inaczej sad i tak nie przyjmuje takich wniosków. Jest to traktowane jako prywatna opinia, a nie planowanie zamachu, więc śmiało można napisać chyży rój do wora, a wór do jeziora...


Za poprzedniej ekipy jak jakiś gówniarz wstawił film od tyłu, na którym Andrzej kład kwiaty pod pomnikiem, a w jego wersji na odwrót zabierał, z dołączonym komentarzem, że kradnie, to chłopaczka o piątej rano przeciągali po podłodze jak szmatę.
Finalnie Dudu mu wybaczył i nie było sprawy, ale sam fakt, że jak ktoś ma pie**olnięcie to postawi wszystkich na nogi. :lol:

Dobra, jak przystało na ten portal, ch*j Wam wszystkim w dupę, bo dzisiaj jest majówka, a nie spuszczanie się na Sadolu, gorąco pozdrawiam i jak będziecie się po pijaku palić przy dolewaniu rozpałki, koniecznie miejcie dobrego kamerzystę. ;-)

avalanch

2024-05-01, 10:41
Ciach babkę w piach :D

Shadq

2024-05-01, 11:08
ibrahim napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiają bezmyślne poyeby, które czynią sobie śmierć nikomu, do niczego nieprzydatną. Gdym ja był w takiej sytuacji - co uchowaj Boże - to wszystko zaplanowałbym znacznie lepiej . Kupiłbym lewego kałacha na bazarze warszawskim albo olsztyńskim, z tysiąc sztuk amunicji, ze cztery granaty i poszedłbym złożyć wizytę kurtuazyjną banderowsko-bolszewicko-rzydowski-hitlerowskiemu rządowi w Warszawie oraz ich oberlejtnantowi - płemiełowi tuskowi. No i wówczas moja śmierć miałaby przynajmniej jakiś sens, a i nawet klasę.



Ja bym poprostu wlazł do wanny podciął sobie żyły i chwilę wcześniej zadzwonił żeby mnie posprzątali co następny lokator nie będzie smrodu miał nie wiem po ch*j oni gdzieś włażą i skaczą spuścić krew zajmuje chwilę i mniej boli