18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No schodź piesku

Flodzia • 2020-04-03, 13:21
Pies masochista


poligon6

2020-04-03, 13:24
Specjalnie dręcza psa. Widac że stary i nie ma się siły ruszać, a mimo to bez potrzeby zganiaja go ze schodów.

Zrobiliby mu przysługę i zdzielili kołkiem w łeb za szopą i zakopali pod płotem. Moga nawet tujke zasadzić.

Co do weta te ch*je teraz nie chca usypiać zwierząt, bo trzepia kase na leczeniu starych schorowanych pachlarzy.

tambus1111

2020-04-03, 14:17
ten piesek to sadol lubi jajkami tarmosić po schodach :)

Usztafik

2020-04-03, 14:48
Specjalnie starzy dręczą poligonka. Widać, że idiota i nie ma co mu czasu poświęcać, jednak dają mu internet żeby się socjalizował.

Zrobiliby by światu i Sadolowi przysługę i zdzielili kołkiem w łeb w za szopą i zakopali pod płotem. Mogą nawet tulejkę zasadzić.

Co do lekarzy to te ch*je teraz nie chcą się zamykać w psychiatrykach bo trzepią kasę na leczeniu idiotów, wiedząc, że to daremne.

Krypt0

2020-04-03, 15:24
up. Ja tam czekam na kom. polgona, przynajmniej facet jakiś poziom sadola podtrzymuje, a nie p*zdowate myślenie które ostatnio się tu chamsko wdarło

koras24

2020-04-03, 15:55
Głupi jak wszystkie psy.

hfbnmiuytp

2020-04-03, 16:26
poligon6 napisał/a:

Specjalnie dręcza psa. Widac że stary i nie ma się siły ruszać, a mimo to bez potrzeby zganiaja go ze schodów.
Zrobiliby mu przysługę i zdzielili kołkiem w łeb za szopą i zakopali pod płotem. Moga nawet tujke zasadzić.
Co do weta te ch*je teraz nie chca usypiać zwierząt, bo trzepia kase na leczeniu starych schorowanych pachlarzy.



Bzdura, ja swojego normalnie uśpiłem. Weterynarz tylko wziął hajs za utylizacje zwłok bo to jednak duże miasto, blok, a do lasu nie chciało się jechać.
Tak samo u wuja na wsi, dogadana Pani weterynarz przyjechała, zrobiła zastrzyk i potem zakopaliśmy wilczura pod płotem.

mygyry

2020-04-03, 17:16
hfbnmiuytp napisał/a:

Bzdura, ja swojego normalnie uśpiłem. Weterynarz tylko wziął hajs za utylizacje zwłok bo to jednak duże miasto, blok, a do lasu nie chciało się jechać.
Tak samo u wuja na wsi, dogadana Pani weterynarz przyjechała, zrobiła zastrzyk i potem zakopaliśmy wilczura pod płotem.



Ja się akurat spotkałem 2 razy z przypadkiem o którym mówi Poligon

Sv...........ge

2020-04-03, 18:38
poligon6 napisał/a:

Specjalnie dręcza psa. Widac że stary i nie ma się siły ruszać, a mimo to bez potrzeby zganiaja go ze schodów.
Zrobiliby mu przysługę i zdzielili kołkiem w łeb za szopą i zakopali pod płotem. Moga nawet tujke zasadzić.
Co do weta te ch*je teraz nie chca usypiać zwierząt, bo trzepia kase na leczeniu starych schorowanych pachlarzy.



A wyj***nego na poligonie pytał ktoś o coś?
Nie to morda w kubeł i do budy

Hrabia Drapula

2020-04-03, 18:56
mygyry napisał/a:

Ja się akurat spotkałem 2 razy z przypadkiem o którym mówi Poligon



no jak idziesz i chcesz uśpić zdrowego psa to nie chcę, albo młodego którego można bez problemu odratować


Krypt0 napisał/a:

up. Ja tam czekam na kom. polgona, przynajmniej facet jakiś poziom sadola podtrzymuje, a nie p*zdowate myślenie które ostatnio się tu chamsko wdarło



jaki facet, jaki poziom ? zwykły internetowy troll który pie**oli komentarze pod publiczkę że by nachapać się wirtualnych browarów
do tego przypie**alający się i ubliżający, sadol sadolem ale to jest poziom ?

mygyry

2020-04-03, 19:06
Hrabia Drapula napisał/a:

no jak idziesz i chcesz uśpić zdrowego psa to nie chcę, albo młodego którego można bez problemu odratować



Stary głuchy pies, weterynarz stwierdził, że jest zdrowy tylko stary to nie i ch*j, miesiąc później dostał paraliżu i zdechł przy budzie zanim miał konował czas podjechać