18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No Pojebany

Matzdorf • 2021-01-12, 22:39
Trochę czuje wstyd jako posiadacz audi że stajemy się coraz podobni do BMWiarzy... :lodowka:

Dla niecierpliwych zajście od 0:17




W ostatniej chwili chyba zobaczył że nie ma paliwa by dojechać do Leroy więc wybrał drogę prosto na stację.... :idzwch*j:

dennissliwa

2021-01-13, 09:23
Widać że tym audi nie mógł wyhamować i odj***ł co odj***ł...

Exclip

2021-01-13, 09:29
bania88 napisał/a:

BMWiarzy to wy czapkami nakryliście już dobre 10 lat temu leszczu



Dokladnie, najwiecej h*jow i januszy aktualnie jezdzi audi, najgorsze auta produkuje, z niemieckich prem, ale ku*asiarzy przyciagaja jak miod.

Aha, i to jest audi stare a nie zadne bmw, ale skoro ten co zakladl post ma audi, wiadomo ze sie na autach nie zna, wiec mogl sie pomylic.

pankruk

2021-01-13, 11:17
Ło matko ale ze mnie beemwiarz, 122 konie w 316d, łogiń taki na wiosce, że szok może dlatego, że to jedyne auto młodsze niż 10 lat :D

DickSet

2021-01-13, 13:22
plastic napisał/a:

poprawiłem miniturę, aby było widać wyraźniej, że to BMW



To audi a4 b5 w sedanie kolego szanowny

Exclip napisał/a:

Dokladnie, najwiecej h*jow i januszy aktualnie jezdzi audi, najgorsze auta produkuje, z niemieckich prem, ale ku*asiarzy przyciagaja jak miod.
Aha, i to jest audi stare a nie zadne bmw, ale skoro ten co zakladl post ma audi, wiadomo ze sie na autach nie zna, wiec mogl sie pomylic.



Dokładnie, od dłuższego czasu większa patola jeździ audi :D

PeteN88

2021-01-13, 15:05
Proste, że największe wiesniaki jeżdżą audi. Nie wiem co takiego jest w tym audi, że się tym wszystkie Janusze jarają jak Trynkiewicz Disneylandem. Ładnie wygląda na pierwszy rzut oka, coś jak pojebka iPhona z chin :)

Eleir

2021-01-13, 15:11
audi to passat premium, więc nie dziwne, że fanów disco z pola przyciąga. Części te same w innej budzie.

Kuczos

2021-01-13, 16:37
Nie zauwazyliscie ze juz ladnych pare lat kierowcy audi godnie zajmuja 1 miejsce w sp***oleniu na drodze ? Ostatnio nawet jechalem z kumplem i zastanawialismy sie czy ktos wsiadajacy za kolko w audi jest sie zobowiazanym byc skonczonym wiesniakiem

Eleir napisał/a:

audi to passat premium, więc nie dziwne, że fanów disco z pola przyciąga. Części te same w innej budzie.



zamiennik, bez tego "premium"

PieronJasnySzlag

2021-01-13, 18:17
Matzdorf napisał/a:

jako posiadacz audi że stajemy się coraz podobni do BMWiarzy...


Stajecie się? Już od dłuższego czasu idziemy ramie w ramie :D

Janusz_Nosacz

2021-01-13, 19:24
Matzdorf napisał/a:

Trochę czuje wstyd jako posiadacz audi że stajemy się coraz podobni do BMWiarzy...



Kup Pan Passata B5 to będziesz pan kurła zadowolony, a jak jakiegoś B6 to sąsiadowi oko zbieleje

Pereze87

2021-01-13, 20:18
A co ta różnica czy audi czy bmw ... jak jestes j***ną pałą to nic nie zmienia.

pedaldziwka

2021-01-13, 20:44
Akurat w audi jeżdzą zdecydowanie największe pały życiowe

pankruk

2021-01-13, 21:02
PeteN88 napisał/a:

Proste, że największe wiesniaki jeżdżą audi. Nie wiem co takiego jest w tym audi, że się tym wszystkie Janusze jarają jak Trynkiewicz Disneylandem. Ładnie wygląda na pierwszy rzut oka, coś jak pojebka iPhona z chin



Hype na audi wziął się wprost z wczesnych lat 90-tych, a nawet minimalnie wcześniej bo już w 88-89 zaczęły się pojawiać te auta w kraju syren, maluchów, fiatów 125 i polonezów (wtedy dobrych samochodów). Takie audi 80 czy 100 w 1991 roku to było marzenie wręcz nieosiągalne, zarezerwowane tylko dla tych, którzy kombinowali i mieli kasę. Pod dyskotekami w całym kraju zachodnimi autami, w tym audi jeździli najbardziej nadziani faceci znienawidzeni przez mniej zaradnych kolegów, którzy mogli poszczycić się najwyżej trabantem lub maluchem. Mijały lata, ci zawistni chłopcy przemienili się z wiekiem w januszy zaliczając po drodze golfy 2 i 3 i inne z rodziny VW z wesoło klekoczącym 1.9 pod maską. Pojawiły się nowe możliwości, saksy, auta przez sporą podaż zrobiły się tanie i chłopy zaczęli kupować te audiki na potęgę mając z tyłu głowy to lśniące 100 Quattro z dyskoteki z 1991 r. Jeden przez drugiego wychwalał tylko audi i audi, hype przechodził z pokolenia na pokolenie i nagle obudziliśmy się w kraju w którym nawet 20 letnie B5 jest porządaną limuzyną w Polsce B.

Strielok1

2021-01-13, 21:19
Kriuk napisał/a:

Hype na audi wziął się wprost z wczesnych lat 90-tych, a nawet minimalnie wcześniej bo już w 88-89 zaczęły się pojawiać te auta w kraju syren, maluchów, fiatów 125 i polonezów (wtedy dobrych samochodów). Takie audi 80 czy 100 w 1991 roku to było marzenie wręcz nieosiągalne, zarezerwowane tylko dla tych, którzy kombinowali i mieli kasę. Pod dyskotekami w całym kraju zachodnimi autami, w tym audi jeździli najbardziej nadziani faceci znienawidzeni przez mniej zaradnych kolegów, którzy mogli poszczycić się najwyżej trabantem lub maluchem. Mijały lata, ci zawistni chłopcy przemienili się z wiekiem w januszy zaliczając po drodze golfy 2 i 3 i inne z rodziny VW z wesoło klekoczącym 1.9 pod maską. Pojawiły się nowe możliwości, saksy, auta przez sporą podaż zrobiły się tanie i chłopy zaczęli kupować te audiki na potęgę mając z tyłu głowy to lśniące 100 Quattro z dyskoteki z 1991 r. Jeden przez drugiego wychwalał tylko audi i audi, hype przechodził z pokolenia na pokolenie i nagle obudziliśmy się w kraju w którym nawet 20 letnie B5 jest porządaną limuzyną w Polsce B.



Ale setę quattro to Ty szanuj, mialem a6 c4 , taka seta lift, sztywny napęd na 4 koła, blokada dyferencjalu, zawieszenie jak z ciężarówki i blachy w ocynku, nie psula się, nie rdzewiala, i nie było zaspy której by nie przejechała.

Diggerx

2021-01-14, 01:56
Strielok1 napisał/a:

Ale setę quattro to Ty szanuj, mialem a6 c4 , taka seta lift, sztywny napęd na 4 koła, blokada dyferencjalu, zawieszenie jak z ciężarówki i blachy w ocynku, nie psula się, nie rdzewiala, i nie było zaspy której by nie przejechała.



Jak byla taka zajebista to dlaczego już jej nie masz?

Strielok1

2021-01-14, 09:23
Życie.... miałem dosyć dotychczasowej roboty a że nie lubię brać kredytów to sprzedałem samochód, kasa poszła na kurs. To było kilka temu. Później miałem jeszcze a4 b5, a6 c5 i na tym moja przygoda z audi się skończyła bo i z niezawodności niewiele zostało.