18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No nieźle Celine!

mi...........80 • 2016-01-15, 22:14
Celine Dion ogłosiła że jej mąż zmarł na raka...


Niezły chwyt Celine! Niestety taka historia w tym tygodniu już była wykorzystana, ty zachłanna k***o.

Norbek

2016-01-16, 00:20
No a co miała wymyślić? Przedawkowanie?

~Sol

2016-01-16, 08:46
Nawet Celine Dion zbyłowałeś. No, nieźle... :D

mi...........80

2016-01-16, 10:38
@up Nie będzie powtarzać nie swoich pomysłów ;-)

HO...........OR

2016-01-16, 11:33
Norbek napisał/a:

No a co miała wymyślić? Przedawkowanie?

Np. to, że umarł z powodu bólu jaki sprawiła mu Polska homofobia, ksenofobia, rasizm, zaściankowość oraz prawicowy rząd PiSu myślę, że taki news dobrze sprzedałby się w niemczech, szwecji, newsweku, wyborczej a michnik po usłyszeniu takiej bomby medialnej dostałby mega wzwodu a KODowcy ze szczęścia posraliby się w gacie.

Rinko

2016-01-17, 18:51
"Kilka dni po śmierci męża kanadyjska piosenkarka Celine Dion straciła brata, który również zmarł na chorobę nowotworową - poinformował w sobotę agent artystki. 59-letni Daniel Dion był ósmym z czternaściorga rodzeństwa."

mi...........80

2016-01-17, 19:19
@up czego ta baba nie zrobi dla sławy? dokąd ten świat zmierza?

liekkio

2016-01-18, 02:36
i pewnie jeszcze był koło 70? :P

DiceCube

2016-01-18, 11:55
Nie jestem fanem Dion, de facto wiem o niej bardzo mało. O tej sprawie dowiedziałem się teraz, w tym momencie, czytając ten post i wasze komentarze.
Ludzie, może i przedawkował jej brat, a może faktycznie kopnął w kalendarz z powodu raka? ch*j wie... no, ale wiecie doskonale, że jak się w życiu jebie - to się jebie na całego. Czy to możliwe, że straciła męża i brata z powodu raka w tak krótkim czasie? Mało prawdopodobne, ale przecież nie niemożliwe. Shit happens :P Proponuję więc się dowiedzieć, nim nazwiecie "k***ą" kogoś, kto stracił ważne dla siebie osoby w tak krótkim czasie. Bo to już nie czarny humor, a zwykłe sk***ysyństwo.

Niewydajemniesie

2016-01-18, 15:55
HODOR napisał/a:

prawicowy rząd PiSu


Aż specjalnie założyłem dla Ciebie konto. Rozczaruję cię przyjacielu, PiS nie jest partią prawicową.

HO...........OR

2016-01-18, 18:57
@up Masz racje przyznaje się dałem ciała.

Niewydajemniesie

2016-01-18, 20:17
@HODOR Mimo wszystko za pisanie o polityce w tematach zupełnie z nią niezwiązanych powinny być jakieś warny lub bany. Uprzedzając komentarz - wiem, że sam tak zrobiłem.

tranzystor

2016-01-18, 21:17
HODOR napisał/a:

Np. to, że umarł z powodu bólu jaki sprawiła mu Polska homofobia, ksenofobia, rasizm, zaściankowość oraz prawicowy rząd PiSu myślę, że taki news dobrze sprzedałby się w niemczech, szwecji, newsweku, wyborczej a michnik po usłyszeniu takiej bomby medialnej dostałby mega wzwodu a KODowcy ze szczęścia posraliby się w gacie.




To by nie przeszło, bo Jaro z ekipią ustaliliby w nocy, że to nieprawda i są pomawiani. Dzięki temu urośliby w oczach wiejskiej patoli na bezrobociu za 500+ to co na czarno zarobią, oraz mistrzów ekonomii - frankowiczów.