18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No nie wierzę.

T3RMINATOR • 2020-12-20, 22:31
Ciężarówka przejeżdża po głowie skuterzysty a co się stało później to nie ogarniam. :-/



Na bank czaszka pęknięta ale koleś przeżył dzięki kasku.

sane

2020-12-21, 08:15
Czasami brak mózgu może uratować życie :-D

Qunda

2020-12-21, 10:57
A czasami głowa w tym kakakasku nie weszła pomiędzy koła bliźniacze? Tylko pytanie, co on miał szyje jak żyrafa?

Jurek302

2020-12-21, 14:14
Boli mnie głowa i nie mogę spać :mrgreen:

AdamBrown

2020-12-21, 14:47
Widać jak jego głowa w kasku dostała się między opony, co mogło spowodować inne rozłozenie sił, i kask wytrzymał ciężar naczepy, (może była pusta) kask się spłasdzczył i połamał, ale wytrzymanł na tyle że jego głowa sie nie połąmała, i poza siniakami, mogło mu sie nic nie stać, gość dostał prezent od Opatrzności mam nadzieje że go nie zmarnuje.
Jakby miał tyle szczęscia w loterii to wygrałby milion dwa dni z rzędu. :D

kawior2007

2020-12-21, 14:55
Oglądam te filmiki na sadolu i się k***a za każdym razem zastanawiam na ch*j oni się pchają pod te ciężarówki na tych k***a motorkach?

Qunda

2020-12-22, 02:48
AdamBrown napisał/a:

Widać jak jego głowa w kasku dostała się między opony, co mogło spowodować inne rozłozenie sił, i kask wytrzymał ciężar naczepy, (może była pusta) kask się spłasdzczył i połamał, ale wytrzymanł na tyle że jego głowa sie nie połąmała, i poza siniakami, mogło mu sie nic nie stać, gość dostał prezent od Opatrzności mam nadzieje że go nie zmarnuje.
Jakby miał tyle szczęscia w loterii to wygrałby milion dwa dni z rzędu.



A co ja napisałem, ekspercie?

Smętek

2020-12-22, 11:38
oby nie zaczęli u żółtków kupować tych kasków

p4nk1

2020-12-22, 17:16
cavern69 napisał/a:

Dobry kask. Podajcie model i producenta !



https://sharp.dft.gov.uk/
Pod tym linkiem masz stronę z NCAP dla kasków.

~DMT napisał/a:

shoei i arai,,, Nie ma za co



Shark (sam posiadam), Caberg, Bell, AGV. Wbrew pozorom sporo jest dość solidnych kasków, nie za wszystkie trzeba płacić sryliardy.