18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No muszą!

maciuch2 • 2017-09-17, 22:54
Już na wejściu każą im sp***alać, a tu taki motyw.


moskalowy

2017-09-17, 23:21
Ciapak, ciapakowi murzynem.

giga92

2017-09-17, 23:30
Uj***ć łapska przy samej dupie...

sh...........ns

2017-09-18, 00:38
nie ale cyganie nie kradną to mowa nienawisci i w ogóle , najgorsze ejst to że my im płacimy 500 plus i inny socjal a oni się mnożą jak króliki i ustawiają polaczków , do narodcowców i kibiców na sadisticku zobaczcie sobie na jutubie program cyganie z limanowej czy jakoś tak nawet polaczkowa policja boi się cyganów

cuurniprime

2017-09-18, 01:37
@up Bo mamy potrzebę reformy sądownictwa, jedyna nadzieja w naszym prezydencie. Ja bym chciał by dodano zapis umożliwiający palić takie ścierwo na ulicach albo chociaż by poszkodowany mógł im oddać swoją szkodę w naturze. Ręka = 1000 zł, noga = 1500 bo może przyjść i jeszcze zaj***ć drugą ręką... Coś pięknego :amused:

TytanowyRosomak

2017-09-18, 05:56
Bez serca typ przecież widać że ma horom curke.

SpeedyG

2017-09-18, 07:28
Jeżeli macie dziadków lub rodziców na obrzeżach miast lub wsiach to niech uważają na cyganów. Gównojady chodzą w godzinach rannych od domu do domu oferując na sprzedaż jakieś gówno, czyli garnki, ciuchy. Gdy napotkają staruszką i upewnią się że jest sam, to zaczynają odwracać jego uwagę (bo jest to cała rodzina gruzojadów) by niepostrzeżenie do mieszkania weszły ich małe gówniaki. Te zjeby kradną biżuterię, pieniądze i wszystkie droższe rzeczy. Wiadomo gdzie ludzie chowają pieniądze więc szukają po poduszkami, w skarpetach i wszystkich skrytkach. Oczywiście polska policja ma to w dupie i nie zrobi nic by ich znaleźć.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-18, 08:21
O k***a, ja też trzymam w skarpecie. ....
Tylko zawsze w tej co mam na sobie :mrgreen:

montv2

2017-09-18, 09:39
Jak ja tych k*** nienawidzę.

ProVVe

2017-09-18, 10:33
Robactwo do wytrucia

Ma...........gw

2017-09-18, 13:03
cuurniprime napisał/a:

jedyna nadzieja w naszym prezydencie.



TB303

2017-09-18, 13:48
POPISowyNumer napisał/a:

I weź tu ufaj ludziom



wojtasbbi

2017-09-18, 15:27
Mam babcie na wiosce. Staruszka. Pieniędzy i biżuterii nie ma. Dwie brudaski przyszły zaoferować koc. Spałem akurat na poddaszu . Gdy usłyszałem jak dwa guwna zaczęły łazić po domu. Oczywiście samochód na niemieckich blachach stal przy bramie. Po cichu zamknąłem dwie brudaski w pokoju i zadzwoniłem na policję. Policja przyjechała i uwaga: spisali tylko je :D najgorsze jest to że jak przypie**olisz brudaskom to będziesz odpowiadał jak za czlowieka... Szkoda że nie można do nich strzelać

JPablo

2017-09-18, 16:17
Cytat:


Mam babcie na wiosce. Staruszka. Pieniędzy i biżuterii nie ma. Dwie brudaski przyszły zaoferować koc. Spałem akurat na poddaszu . Gdy usłyszałem jak dwa guwna zaczęły łazić po domu. Oczywiście samochód na niemieckich blachach stal przy bramie. Po cichu zamknąłem dwie brudaski w pokoju i zadzwoniłem na policję. Policja przyjechała i uwaga: spisali tylko je :D najgorsze jest to że jak przypie**olisz brudaskom to będziesz odpowiadał jak za czlowieka... Szkoda że nie można do nich strzelać


Profilaktycznie wpie**oliłbym pasem albo pałą policyjną (bądź tą białą od stróży co torów pilnują)
Jak wezwie Policję to gadasz że stali przy drzwiach, babka potwierdzi że gruzojady stały przy drzwiach i nikt nie ma dowodu że to Ty, dodatkowo obarczyłbym mamusię ścierw i podał o to że je bije :krejzi: