18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i skończyło się

~Velture • 2023-01-29, 13:03
No i ch*j, no i cześć. :dead:


Kuba_Gda

2023-01-29, 13:12
To dla wszystkich pseudo kozaczków, którzy chcą swobodnego dostępu do broni w Polsce.
Takie sceny co tydzień.

Siriuz

2023-01-29, 13:25
Kuba_Gda napisał/a:

To dla wszystkich pseudo kozaczków, którzy chcą swobodnego dostępu do broni w Polsce.
Takie sceny co tydzień.



Dawno w kraju nie byłeś chyba. U nas murzynów wciąż jest mało. Ponad to rewolwer czarnoprochowy możesz kupić w Żabce pokazując dowód.

DarioLee

2023-01-29, 13:30
Kuba_Gda napisał/a:

To dla wszystkich pseudo kozaczków, którzy chcą swobodnego dostępu do broni w Polsce.
Takie sceny co tydzień.



idąc takim tokiem myślenia to co tydzień powinno być zaszlachtowanie nożem , młotkiem , siekierą itp .

dennissliwa

2023-01-29, 13:34
DarioLee napisał/a:

idąc takim tokiem myślenia to co tydzień powinno być zaszlachtowanie nożem , młotkiem , siekierą itp .



Łatwiej kogoś zastrzelic niż zaj***ć nożem itp :D Co pare dni byś slyszła ze jakis pijany sebix kogos zastrzelił...

~Velture

2023-01-29, 13:37
DarioLee napisał/a:

idąc takim tokiem myślenia to co tydzień powinno być zaszlachtowanie nożem , młotkiem , siekierą itp .



w 2021 roku w PL było 381 zabójstw i usiłowań zabójstw przy użyciu narzędzi niebezpiecznych (czyli noży, siekier, młotków itp.)*

Więc jego tok rozumowania jest prawidłowy. Po prostu media nie nagłaśniają każdego przypadku który CODZIENNIE ma miejsce u nas w kraju.
Wybiórczo nas informują kiedy da się z tego ukręcić czas antenowy.

* https://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/bron/186393,Przestepstwa-przy-uzyciu-broni.html

Siriuz

2023-01-29, 13:40
dennissliwa napisał/a:

Łatwiej kogoś zastrzelic niż zaj***ć nożem itp Co pare dni byś slyszła ze jakis pijany sebix kogos zastrzelił...



Zapoznaj się ze statystykami. W US jeśli odejmie się przestępstwa murzyńskie to okazuje się, że nie ma tego więcej niż w Europie. Poza tym przypominam, że za naszą zachodnią granicą jest 10x więcej broni niż u nas - średnio co 5-ta osoba posiada broń. Jak często słyszysz o strzelaninach w Niemczech?

paniczmax

2023-01-29, 13:45
Kuba_Gda napisał/a:

To dla wszystkich pseudo kozaczków, którzy chcą swobodnego dostępu do broni w Polsce.
Takie sceny co tydzień.



z tego co widziałem na filmie to jakiś typ chciał zaatakował typa który strzelał i to prawidłowa reakcja, atakujesz licz się z tym że zostaniesz odj***ny, nie byłoby sadzenia byczków do p*zd w rurkach, gwałcicieli do kobiet, bezsensownego trąbienia na ulicy, ludzie bardziej zważali by na słowa, z drugiej strony bezzasadne użycie broni czy atak z jej udziałem = czapa, po 3 latach takich zasad każdy chodzi z sprzętem ale waży słowo, nie fika bez powodu i jest spokój

jjzz26

2023-01-29, 13:48
paniczmax napisał/a:

z tego co widziałem na filmie to jakiś typ chciał zaatakował typa który strzelał i to prawidłowa reakcja, atakujesz licz się z tym że zostaniesz odj***ny, nie byłoby sadzenia byczków do p*zd w rurkach, gwałcicieli do kobiet, bezsensownego trąbienia na ulicy, ludzie bardziej zważali by na słowa, z drugiej strony bezzasadne użycie broni czy atak z jej udziałem = czapa, po 3 latach takich zasad każdy chodzi z sprzętem ale waży słowo, nie fika bez powodu i jest spokój



Dokładnie. Brawo. Broń palna wyrównuje szanse. Wolałbym mieć gnata za pazuchą wiedząc że mogę spotkać pijanego sebixa z gnatem niż nie mieć nic albo gaz pierzowy i również wiedząc że mogę spotkać nieobliczalnego sebixa.
Ale żeby mieć ten tok myślenia trzeba nie być mentalnym niewolnikiem.

TENERE

2023-01-29, 14:54
Siriuz napisał/a:

Zapoznaj się ze statystykami. W US jeśli odejmie się przestępstwa murzyńskie to okazuje się, że nie ma tego więcej niż w Europie. Poza tym przypominam, że za naszą zachodnią granicą jest 10x więcej broni niż u nas - średnio co 5-ta osoba posiada broń. Jak często słyszysz o strzelaninach w Niemczech?



Dodam, że w Czechach też pod tym kątem jest lepiej niż u nas.
Ukry się zbroją, a my jak owieczki będziemy...

Smokw

2023-01-29, 14:55
jjzz26 napisał/a:

Dokładnie. Brawo. Broń palna wyrównuje szanse. Wolałbym mieć gnata za pazuchą wiedząc że mogę spotkać pijanego sebixa z gnatem niż nie mieć nic albo gaz pierzowy i również wiedząc że mogę spotkać nieobliczalnego sebixa.
Ale żeby mieć ten tok myślenia trzeba nie być mentalnym niewolnikiem.



Dodam, że sebixy, cyganie i tak mają "klamki", ale ich nie używają, bo po co jak społeczeństwo jest bezbronne. U mnie jak robili wojnę to też przychodzili z nożami i pałami. Skorumpowana Policja przyjeżdżała "spóźniona", jak wszystko było wyjaśnione. Walczyli tak, aby nie zabić i mieli zakaz zabierania "klamek". A jeden syn bonza wywalił "na postrach" trzy strzały w dom kolesia, to dla przykładu go na 3 lata do paki wsadzili, aby ochłonął. Nawet tatuś go nie bronił, bo musieli uspokoić sytuację.

DarioLee

2023-01-29, 20:01
VeIture napisał/a:

w 2021 roku w PL było 381 zabójstw i usiłowań zabójstw przy użyciu narzędzi niebezpiecznych (czyli noży, siekier, młotków itp.)*
Więc jego tok rozumowania jest prawidłowy. Po prostu media nie nagłaśniają każdego przypadku który CODZIENNIE ma miejsce u nas w kraju.
Wybiórczo nas informują kiedy da się z tego ukręcić czas antenowy.
*



broń czarnoprochowa tez jest dostępna bez zezwolenia , no i jakoś ludzie się nie odpie**alają

daniel1040

2023-01-29, 21:23
Tak tylko powiem że jeśli się komuś chce to w każdym mieście można dostać broń (starą bo starą, ale zabija tak samo) więc te amebom od "bez broni nie będzie strzelanin" podziękuję.

Cipczan

2023-01-29, 21:47
jjzz26 napisał/a:

bezsensownego trąbienia na ulicy



I ty za ch*ja broni nie masz prawa mieć!

Szary_Jeleń

2023-01-29, 22:42