18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i poleciał

bartispl • 2014-09-26, 12:25
Wrzucałem tu kilkukrotnie różne filmiki z Downhillu, czy Slope (dość hardkorowe dyscypliny kolarstwa) i często domagaliście się jakiejś gleby. Od razu muszę was niestety rozczarować - harda nie było. Te zjeby mają gumowe kości i pakt z szatanem, więc na poważne uszkodzenia nie macie co liczyć.

Konczerito

2014-09-26, 13:54
Ci to chociaż myślą i kaski wkładają, nie to co te p*zdy w rurkach na deskach. Tam się dużo milej wypadki ogląda :D

jakuzapk

2014-09-26, 14:03
patrzcie jakie to muszą być przeciążenia jak wyk***ia kilkadziesiąt szprych dokręconych (podejrzewam) do fulla a obręcze porozpie**alane jakby z papieru były...
Fajnie było by kiedyś polatać ale szczerze mówiąc chyba bym wj***ł wszystko na stali albo czymś mocnym żeby nie rozpie**oliło mnie w ch*j :)

bartispl

2014-09-26, 14:52
No i wszystko jasne. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

~Beny

2014-09-26, 14:57
A mówią, że Red Bull dodaje skrzydeł ;)

mare30ks

2014-09-26, 15:04
fajnie sie rower poskladal, ale jeszcze fajniejsze sa widoki

Ra...........py

2014-09-26, 15:07
o ch*j chodzi z tym pisiont groszy ?? !! ?? !!

lukikor

2014-09-26, 18:04
Juz w niedziele odbędą się kolejne zawody Rampage, jak narazie zawodnicy ostro trenują jak widać film nizej :kaleka:

Jednak w tym roku na zawodach będzie pewnien akcent z naszego pięknego kraju kwitnącej cebuli, gdyż iż ponieważ wystąpi w nich nasz reprezentant Szymon Godziek (jemu gap poszedł lepiej niz koledze wyżej )

a Całość można ogladac w niedziele wieczorem na Redbull TV
(niestety nie moge dodać linku :samoboj: )
Może nie będzie :dead: ale napewno będzie kilka ładnych dzwonów, jak co roku ;]

mati10001

2014-09-26, 18:25
Za "kraj kwitnącej cebuli" - cebulaku - możesz dostać co najwyżej ch*ja do papy, a nie piwo. Daj adres to przyjadę cię za to zaj***ć.

lukikor

2014-09-26, 18:32
mati10001, Kraków Prokocim zapraszam tylko bez sprzętu

jakuzapk

2014-09-27, 00:02
lukikor napisał/a:

mati10001, Kraków Prokocim zapraszam tylko bez sprzętu


uwaga uwaga nozownik wsrod normalnosci sadolowej !
chowac zebra !



a tak nawiasem mowiac to cebulakiem mozesz nazwac ojca ze wychowal takiego popie**olca jak Ty.
moda na cebulakow sie znalazla k***a mac.
nazywanie kazdego cebulakiem kto robi cos inaczej albo po swojemu jest popie**olone i wk***ia normalnych ludzi wiec pie**ol sie .