18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i kolejny kamaz ...

~McSadol • 2022-09-29, 20:55
co ma wyj***ne na wszystko ...


JednorękiBandyta

2022-09-29, 21:27
Pieszy też miał wyj***ne jak widać idzie i ch*j jak te konie co mają blinkery (sprawdziłem sobie) i IQ pewnie też podobne...

JanJankowski

2022-09-29, 21:48
Pieszy ma tak samo zjeb... beret jak driver

Siriuz

2022-09-29, 22:04
JanJankowski napisał/a:

Pieszy ma tak samo zjeb... beret jak driver



Przecież driver jechał prawidłowo jezdnią, więc co tu ma zj***nego? Głupie zwierzę wyskoczyło. Pewnie jakby je widział to by zareagował.

JednorękiBandyta

2022-09-29, 22:09
Siriuz napisał/a:

Przecież driver jechał prawidłowo jezdnią, więc co tu ma zj***nego? Głupie zwierzę wyskoczyło. Pewnie jakby je widział to by zareagował.



Ja tam nie widzę właśnie przejścia dla pieszych, jak jest to powinien spojrzeć, nie był w martwym pkt raczej, jak niema to jak piszesz.

darek1234

2022-09-29, 22:20
JednorękiBandyta napisał/a:

Ja tam nie widzę właśnie przejścia dla pieszych, jak jest to powinien spojrzeć, nie był w martwym pkt raczej, jak niema to jak piszesz.



A powinno być przejście dla pieszych oznaczone na skrzyżowaniu? Masz prawo jazdy, bo jak nie to zrozumiem, a jak masz to go lepiej oddaj

Gruchenfuhrer

2022-09-29, 23:01
Kierowca skręcający ma obowiązane ustąpić pierwszeństwa wszystkim pieszym, rowerzystom itd, którzy przechodzą przez jezdnię, nawet jeśli robią to w miejscu niedozwolonym i nieprawidłowo. Tyle przepisy...

darek1234

2022-09-29, 23:29
Gruchenfuhrer napisał/a:

Kierowca skręcający ma obowiązane ustąpić pierwszeństwa wszystkim pieszym, rowerzystom itd, którzy przechodzą przez jezdnię, nawet jeśli robią to w miejscu niedozwolonym i nieprawidłowo. Tyle przepisy...



Nie do końca tak jest, ale - kiedy brak oznaczonego przejścia dla pieszych - pieszy ma prawo przejść na skrzyżowaniu. Miejsce niedozwolone określają np barierki i wtedy przechodzić nie powinien, a więc nie ma pierwszeństwa

Siriuz

2022-09-29, 23:40
Ja prdl biurokraci... czy Wy nie kumacie, że ten cymbał był w martwej strefie ciężarówki i kierowca nie mógł go zobaczyć? j***ć Wasze przepisy, które nie mają żadnego odniesienia do rzeczywistości. Każdy kto ma rozum w głowie, albo ogląda Sadistica, powinien już dawno zakodować sobie, że zbliżając się każdej ciężarówki należy zawsze być przygotowanym, że cholerstwo może na nas bez ostrzeżenia ruszyć choćby i za kierownicą siedziała sama Matka Teresa czujna jak sarna. Nikt, NIKT, nie zadba o Wasze bezpieczeństwo lepiej niż Wy sami.

Mooras

2022-09-30, 00:07
Ci Rosjanie to mają coraz to lepsze pomysły jak wymigać się od tego wojska ...

radek225

2022-09-30, 00:40
JanJankowski napisał/a:

Pieszy ma tak samo zjeb... beret jak driver



Jeśli nie jesteś trolem, albo nie piszesz tego ironicznie to idź jutro rano wyeliminować swoje geny z puli genowej, ewentualnie jak masz prawo jazdy, to je wrzuć do niszczarki / oddaj w urzędzie miasta, a środków transportu jak samochód / motocykl / rower się pozbądź dla swojego oraz innych bezpieczeństwa i się nie rozmnażaj. Zacznij jeździć taryfą / uberem / zbiorowymi środkami transportu. Kamaz jechał prawidłowo, a rozplaskany typ przechodził w miejscu niedozwolonym. O ile kierowca Kamaza nie był pijany / naćpany to go wypuszczą z komisariatu po 2-3h, gdy złoży zeznania i policja / sędzia / prokurator / rodzina zabitego będą mogli pocałować go w osraną dupę z tym nagraniem.

Brzęczyszczykiewicz

2022-09-30, 10:29
Móżdżek wielkości zająca czy sarny, słyszę hałas nadjeżdżającego auta? A ch*j tam przejdę przez drogę, co może się stać?

szejset66

2022-09-30, 10:44
Na filmiku kolejny pieszy który ma wyj***ne na wszystko. Kierowca ciężarówki w przeciwieństwie do pieszego nie mógł go widzieć.

JednorękiBandyta napisał/a:

Ja tam nie widzę właśnie przejścia dla pieszych, jak jest to powinien spojrzeć, nie był w martwym pkt raczej, jak niema to jak piszesz.



Proponuję udać się do dobrego okulisty bo będziesz następny placek pod kołami jak widzisz przejścia dla pieszych gdzie ich nie ma.

Gruchenfuhrer napisał/a:

Kierowca skręcający ma obowiązane ustąpić pierwszeństwa wszystkim pieszym, rowerzystom itd, którzy przechodzą przez jezdnię, nawet jeśli robią to w miejscu niedozwolonym i nieprawidłowo. Tyle przepisy...



Poj***ny jesteś. Wiesz co to martwe pole w takiej ciężarówce?

Sadisticzny

2022-09-30, 11:27
darek1234 napisał/a:

A powinno być przejście dla pieszych oznaczone na skrzyżowaniu? Masz prawo jazdy, bo jak nie to zrozumiem, a jak masz to go lepiej oddaj



je oddaj*

JednorękiBandyta

2022-09-30, 22:34
szejset66

Chyba jednak ty powinieneś jak nie widzisz słowa nie... Powtórzę:
Ja tam NIE widzę przejścia dla pieszych...

darek1234 napisał/a:

A powinno być przejście dla pieszych oznaczone na skrzyżowaniu? Masz prawo jazdy, bo jak nie to zrozumiem, a jak masz to go lepiej oddaj



A czy ty umiesz czytać z zrozumieniem? Bo chyba nie? Czy ja piszę że powinno być oznakowane?
Zrozumcie matoły w momencie jak zaczynał skręcać widział go bez problemowo ale skąd miał by się spodziewać że ślepy matoł wejdzie mu w martwy pkt i pod koła, jakby przejście było oznakowane powinien patrzyć czy jednak nie wchodzi
w dupie mam waszą głupią interpretacje przepisów bo ch*ja wiecie takich jak wy jest pełno na cmentarzach jakbyś chciał wiedzieć jestem pewny że to wina pieszego bo mimo waszych teorii jest coś takiego jak wtargnięcie na przejście i pieszy ma obowiązek też zachować ostrożność a w ch*j wyraźnie widać że ni ch*ja ani nie spojrzał ani nic po prostu się wj***ł pod koła prawie jak samobójca Na pewno kierowca bez winy jak niema oznakowanego przejścia tyle w temacie. A macie k***a matoły:

Wtargnięcie pieszego na pasy: dwa obowiązki pieszych na pasach

,,Obowiązkiem obecnym przed nowelizacją było zachowanie szczególnej ostrożności. I piesi nadal są do tego zobligowani. Szczególna ostrożność musi polegać nie tylko na uważnej obserwacji otoczenia przejścia, ale także analizie czy jego wkroczenie na jezdnię w danym momencie nie spowoduje zagrożenia dla bezpieczeństwa. Drugim z obowiązków - tym razem nowym - jest zakaz używania urządzeń elektronicznych w czasie przechodzenia przez pasy - dotyczy to szczególnie komórek i tabletów''

Ja rozumiem że większość z was to tylko usłyszało o zmianie przepisów i już płacz ola boga pieszy święty ale następnym razem nie słuchajcie innych debili i plotek tylko sami poczytajcie dowiedzcie się o co chodzi... Bo w wielu takich przypadkach sądy uniewinniają kierowców. Wiadomo że jak niema nagrania to ciężko udowodnić coś ale tutaj jest. A wy i tak pie**olicie głupoty.