18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i chuj, no i cześć...

Halman • 2020-12-29, 16:09

pozamiatane... jak mniemam rosja.

andrzejrobert75

2020-12-29, 18:41
Rozjebie napisał/a:

Heh, śmieszny argument, taki niezbyt mądry Czemu w takim razie dopuścił w ogóle do życia Adolfa i Józefa? Czemu dopuszcza do życia te setki tysięcy pedofilów, gwałcicieli i seryjnych morderców, którzy TERAZ aktualnie hasają sobie wesoło po świecie?



I dlaczego rodza się politycy?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-29, 18:50
bloodwar napisał/a:

Setki godzin treningu nie są potrzebne "cywilnemu" kierowcy który i tak mało kiedy ma okazję widzieć taką drogę jak na filmiku, większość jak ma gdzieś jechać w taką pogodę to rezygnuje jeżeli nie musi nigdzie pilnie jechać to odkłada na później a nawet jeżeli pojadą to jadą połowę tej prędkości co na filmiku i żaden poślizg im nie grozi



Dokładnie. Jak nie muszę to nie jadę.
I sam wiem, że nie trzeba mieć jakiś kursów, by wyjść z poślizgu. Miałem kilka sytuacji, gdyby nie moje podświadome działanie, byłoby kiepsko. Nikt kontrowania mnie nie uczył, a kilkakrotnie uratowało mnie to przed wypadkiem. Może to zależy od człowieka...

bloodwar

2020-12-29, 19:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Dokładnie. Jak nie muszę to nie jadę.
I sam wiem, że nie trzeba mieć jakiś kursów, by wyjść z poślizgu. Miałem kilka sytuacji, gdyby nie moje podświadome działanie, byłoby kiepsko. Nikt kontrowania mnie nie uczył, a kilkakrotnie uratowało mnie to przed wypadkiem. Może to zależy od człowieka...



Kiedy przeanalizuje się większość takich filmików z wypadków po poślizgu to dochodzi się do wniosku, że to nie niedostateczny poziom skilla zabija tylko zabija absolutny BRAK skilla - przeważnie prędkość przekraczająca dwu czy nawet trzykrotnie tą bezpieczną do jazdy, hebel w podłogę w momencie poślizgu (licząc na to, że przecież skoro hamulec służy do hamowania to jak się wciśnie go do oporu w poślizgu to się zahamuje, prosta logika :) , szarpanie kierownicą w przypadkowym kierunku albo wprost przeciwnie - puszczenie jej i zasłonięcie oczu dłońmi w pozycji "niech się dzieje wola nieba - z nią się zawsze zgadzać trzeba!". Dlatego właśnie osoby z niewielką wiedzą o poślizgach wychodzą z nich zwycięsko a przegrywają dwa typy: kozaki (myślące, że mają super skilla bo raz piłowali Golfa na ręcznym na parkingu) i kompletne życiowe niedojdy (głównie kobiety i starsi ludzie)

Rozjebie

2020-12-29, 22:49
ququa napisał/a:

zadałes mi ćwioka a czemu dopuścił Ciebie do zycia ???
k***a teraz nie bede spał w nocy czemu mi to robisz??



Upośledzon żeś? :D

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-30, 09:15
bloodwar napisał/a:

...hebel w podłogę w momencie poślizgu (licząc na to, że przecież skoro hamulec służy do hamowania to jak się wciśnie go do oporu w poślizgu to się zahamuje, prosta logika...)



Kiedyś widziałem akcję, jak gościu na łuku go zaczęło fajtać, idiota hebel w podłogę i po nim, rów zaliczony. Jak już zatrzymał się w tym rowie, to jeszcze kilka sekund stop się palił... Na moje pytanie, czemu hamował w poślizgu... "Panie, bo noga to sama do hamulca idzie".

Bartas1992PL

2020-12-30, 11:11
Szybciej k***a w takich warunkach!

razak

2020-12-30, 14:05
Gmork napisał/a:

Baba za kółkiem = śmierć na drodze.
Była żona kumpla kiedyś opowiadała jak to "wpadła w poślizg"; puściła fajerę, dłońmi zasłoniła oczy i zaczęła klepać zdrowaśkę. Potem pie**oliła, że to pan bóg ją uratował.



tak tak bo przecież poślizg na drodze trwa tyle zo drift w need for speedzie i masz czas na te wszystkie rzeczy które wymieniłeś. Idź opowiadaj takie bajki swoim dzieciom albo przestań wierzyć we wszystko co opowiadają Ci "znajomi" bo wychodzisz na idiote :kawa:

dżonyłojlker

2020-12-30, 14:47
razak napisał/a:

tak tak bo przecież poślizg na drodze trwa tyle zo drift w need for speedzie i masz czas na te wszystkie rzeczy które wymieniłeś. Idź opowiadaj takie bajki swoim dzieciom albo przestań wierzyć we wszystko co opowiadają Ci "znajomi" bo wychodzisz na idiote



Gdybyś nie był niemądrym gówniakiem i nie grał tylko w jakieś gierki dla małych pedałków, to wiedziałbyś, że poślizg w warunkach zimowych po śniegu potrafi trwać naprawdę długo. Ale pewnie nawet nie wiesz, że w Polsce bywały prawdziwe zimy.

Mirek19850509

2020-12-30, 23:48
Trzeba być debilem żeby w takich warunkach jechać szybciej jak 30h na prawo jazdy powinno się uczyć takich sytuacji droga oblodzona to raz po drugie warstwa śniegu po trzecie wiatr wpychajcy snieg pod koła a ci debile jada około 40 /80 i jak słucham miałem taką smo to się nuż w kieszeni otwiera po h*j wam te studia jak nie Myślicie ja nie raz po takiej drodze jechałem i właśnie 30 h a każdy debil mnie wyprzedzał i piec wypadków bo zapie**alali 70 a później Ola Boga ja wolno i obtrąbiony ale dojechalem cwaniaki tempaki tak kończą