18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No Hands

lolsnic • 2013-07-29, 23:05
Mamoo jestem bez rąk



:idzwch*j:

magixs

2013-07-29, 23:05
dałbym piwo,ale się wylogowałem...

Bera Kogz

2013-07-29, 23:13
Mother of god : o

Marxe

2013-07-29, 23:15
ludzie brońcie mnie przed ch*jowością tego filmiku


Sprajt18

2013-07-30, 10:29
@up
Dokładnie... po ch*j taki film wrzucać... ale jaki zj***ny autor, taki zj***ny film co się dziwić.

Bluzgowy

2013-07-30, 10:38
a może by tak wprowadzić limit dla 7 sekundowych filmików na 50 piw?

nikotan

2013-07-30, 11:03
To jest k***a Sadistic czy kwejk? Bo różnice w wakacje zaczynają się zacierać. Jedynym działem gdzie zawsze będzie dobry Sadistic jest hard, a przez ostatnie 2 tygodnie zaglądam tylko tam :-| Mody! Ogarnijcie te gimby!

lolsnic

2013-07-30, 11:37
nikotan napisał/a:

To jest k***a Sadistic czy kwejk? Bo różnice w wakacje zaczynają się zacierać. Jedynym działem gdzie zawsze będzie dobry Sadistic jest hard, a przez ostatnie 2 tygodnie zaglądam tylko tam :-| Mody! Ogarnijcie te gimby!




Już ci mówię kolego. Patrze na adres strony... Tak to jest sadistic.pl jeśli pomogłem daj piwo :trollencjusz:

nikotan

2013-07-30, 12:19
lolsnic,

Ahhh ty dowciapny ty hyhyhyhhy :roll: , a mówiąc szczerze, te filmy od kolesi z hamerykańskiego yt które robione są przez debili dla debili robią się co raz to bardziej ch*jowe, denne i gówniane.W hameryce od kilku miesięcy takie filmy to sensacje i w ch*j śmiechowe produkcje, idealne dla amerykanów, dlaczego? Mają w sobie wszystko czego przeciętny amerykanin z hamburgerem zamiast mózgu oczekuje : krótki, występuje przynajmniej jeden debil, ktoś dostaje wpie**ol albo przedstawia "typowego" murzynka.

lolsnic

2013-07-30, 12:59
nikotan napisał/a:

lolsnic,

Ahhh ty dowciapny ty hyhyhyhhy :roll: , a mówiąc szczerze, te filmy od kolesi z hamerykańskiego yt które robione są przez debili dla debili robią się co raz to bardziej ch*jowe, denne i gówniane.W hameryce od kilku miesięcy takie filmy to sensacje i w ch*j śmiechowe produkcje, idealne dla amerykanów, dlaczego? Mają w sobie wszystko czego przeciętny amerykanin z hamburgerem zamiast mózgu oczekuje : krótki, występuje przynajmniej jeden debil, ktoś dostaje wpie**ol albo przedstawia "typowego" murzynka.




Właśnie obraziłeś na ten czas 120 osób, może i robione przez debili ale trzeba mieć może mały dystans do tego? A nie brać wszystko w życiu na poważnie, hamerykanie mają specyficzne poczucie humoru i co z tego część ludzi to może bawić ciebie widzę, że nie trudno. Wiem że ten filmik jest poj***ny a sadistic jest w dużej części od poj***nych rzeczy nie tylko hard jeśli tego nie rozumiesz przykro mi i twoje wywodu są tutaj nie potrzebne

Człowieku więcej luzu w życiu to może znajdziesz sobie nawet dziewczynę :krejzi:

Kirk666

2013-07-30, 15:06
czarnobyl.. pamiętamy..

Zimny_browar

2013-07-30, 17:57


Mnie to już nawet nie śmieszy. Humor na poziomie gimbazy.

nikotan

2013-07-30, 22:01
lolsnic napisał/a:




Właśnie obraziłeś na ten czas 120 osób, może i robione przez debili ale trzeba mieć może mały dystans do tego? A nie brać wszystko w życiu na poważnie, hamerykanie mają specyficzne poczucie humoru i co z tego część ludzi to może bawić ciebie widzę, że nie trudno. Wiem że ten filmik jest poj***ny a sadistic jest w dużej części od poj***nych rzeczy nie tylko hard jeśli tego nie rozumiesz przykro mi i twoje wywodu są tutaj nie potrzebne

Człowieku więcej luzu w życiu to może znajdziesz sobie nawet dziewczynę :krejzi:



Z początku filmy były nawet ok, ale teraz są robione na przymus i suby. Podobnie jest z piwem, nawet dobre może się stoczyć dla kasy. A co do poczucia humoru jest tak jak napisałeś, jest różne, bardziej sadystyczne albo mniej, ale to już jest ch*jowe i nudne. Jak z normalnych sucharów mogę się zaśmiać albo uśmiechnąć ale to już nawet oglądać się nie chcę.

Cytat:

Człowieku więcej luzu w życiu to może znajdziesz sobie nawet dziewczynę :krejzi:



Jestem na tyle wyluzowany że miałem dziewczynę, ale widzę świat wystarczająco realistycznie że z byle tępą cipą życia dzielić nie będę.