18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No co można napisać?

Halman • 2021-01-10, 10:08

no rosja i ch*j...

banerr

2021-01-10, 10:09
Tylko dwóch trafił.

nowynick

2021-01-10, 10:22
wujek mojej żony też tak chadzał nocami po odludziu, trupa w krzakach znaleźli. Sprawca słusznie sp***olił i się nie odnalazł. Dlaczego słusznie? Bo po ch*j ma być za bezmózga po sądach i pierdlach ciągany na mój koszt jak ch*ja mógł coś zrobić? Cała ta zasada "szczególnej ostrożności" sprowadza się do tego, że mamy "szczególnie" coś wypatrywać od włączenia silnika do jego wyłączenia. Mieszkasz na wsi i łazisz nocą? To weź k***a jakiś odblask (na stacjach często gratis rozdają) przyczep albo licz się z tym, że jesteś dla kierowcy niewidzialny...

Mu...........in

2021-01-10, 10:30
Strike!!! no prawie :)

baronturbina

2021-01-10, 10:38
banerr napisał/a:

Tylko dwóch trafił.


Jest szansa ze trzeci zebrał rykoszetem.

Puczysta

2021-01-10, 12:03
Ciemno już zgasły wszystkie światła.

Rebeliant

2021-01-10, 12:39
Odj***ł debili. Prawidłowo. Sami chcieli.

Cieszmy się, że robią już za nawóz, jedyne słuszne przeznaczenie kacapskiego ścierwa.


NataliaW

2021-01-10, 13:03
Jeżeli nie ma pobocza lub czasowo nie można z niego korzystać, pieszy może korzystać z jezdni, pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi. Pieszy idący po poboczu lub jezdni jest obowiązany iść lewą stroną drogi. Wg polskich przepisów.

JebacToGowno

2021-01-10, 13:37
Kacapy to kacapy. Nic nowego. Choć i u nas kiedyś takie bezmózgi nie były radkością.

Heliar

2021-01-10, 14:15
Niestety kacapy te zachowanie przywiozły ze sobą do Polski, u nas też spacerują ulicą, choć są obok chodniki.

konował

2021-01-10, 14:56
Leziesz k***a jak krowa środkiem drogi to licz się z tym że ktoś cię może pie**olnąć. Proste.

DzidaZawodnik

2021-01-10, 15:24
nowynick napisał/a:

wujek mojej żony też tak chadzał nocami po odludziu, trupa w krzakach znaleźli. Sprawca słusznie sp***olił i się nie odnalazł. Dlaczego słusznie? Bo po ch*j ma być za bezmózga po sądach i pierdlach ciągany na mój koszt jak ch*ja mógł coś zrobić? Cała ta zasada "szczególnej ostrożności" sprowadza się do tego, że mamy "szczególnie" coś wypatrywać od włączenia silnika do jego wyłączenia. Mieszkasz na wsi i łazisz nocą? To weź k***a jakiś odblask (na stacjach często gratis rozdają) przyczep albo licz się z tym, że jesteś dla kierowcy niewidzialny...



To samo tyczy się każdego kto chce korzystać z jezdni. Jakby podludzkim robakom zrobili przepis, że mają pierwszeństwo przed pociągiem to też by robactwo socjalistyczne wpie**alało się na tory, bo to motorniczy ma uważac na nich.

Heliar napisał/a:

Niestety kacapy te zachowanie przywiozły ze sobą do Polski, u nas też spacerują ulicą, choć są obok chodniki.



No i bardzo dobrze. Przecież kierowca ma zachować szczególna ostroznosć więc w czym problem? Niech samochody zapie**alają 5km/h zeby było dla wszystkich bezpiecznie. Bezpieczeństwo najważniejsze dla j***nych socjaluchów.

Mez

2021-01-10, 19:33
Coś mi się wydaje, że nieśmiertelność się załączyła. Ja gdy kiedyś tak chodziłem to bałem się, że ktoś mi w dupę wjedzie.

przewodnik_elektryczny

2021-01-10, 20:16
Jeżdżę z towarem pod Moskwę i raz na poboczu kawałek za Smoleńskiem leżał trup. Zatrzymałem się zadzwonić na milicję i obejrzeć sytuację. Okazało się że miejscowy pijaczek przechodząc przez drogę wpie**olił się komuś prosto na maskę i rozerwało mu brzuch aż do fiuta. Buty spadły razem ze skarpetami. Sprawca wypadku sp***olił, a trup leżał 5 godzin zanim milicja go zabrała, Takim sposobem pijaczyna zmarnował komuś życie