18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No bo do czego innego mogłoby to służyć...

Jorgen88 • 2018-03-15, 01:58
nie wiem co chciał zrobić ale chyba mu się udało

żeby nie r*chać 100 tematów:

nwonigers

2018-03-15, 02:42
kiedys jak wracalem z podstawowki bawilem sie taka gruba recepturka w snipera;d chcialem zestrzelic cos i zamiast wystrzelic przed siebie dostalem w oko z przylozenia. Ledwo k***a doszedlem do domu. akcja jak z pola bitwy.

Jorgen88

2018-03-15, 05:01
nwonigers napisał/a:

kiedys jak wracalem z podstawowki bawilem sie taka gruba recepturka w snipera;d chcialem zestrzelic cos i zamiast wystrzelic przed siebie dostalem w oko z przylozenia. Ledwo k***a doszedlem do domu. akcja jak z pola bitwy.


znam to doskonale :D

edek.bajzel

2018-03-15, 05:50
nwonigers napisał/a:

kiedys jak wracalem z podstawowki bawilem sie taka gruba recepturka w snipera;d chcialem zestrzelic cos i zamiast wystrzelic przed siebie dostalem w oko z przylozenia. Ledwo k***a doszedlem do domu. akcja jak z pola bitwy.


piękna historia, napisz o tym książkę

nowynick

2018-03-15, 09:08
aż mi się podstawówka przypomniała jak się strzelaliśmy z tych gumek na lekcjach. Po kilku treningach to z ostatniej ławki trafiało się w tyłek dziewczyny przy tablicy :D

VooDooBlitz

2018-03-15, 17:47
Temat średni, choć miło popatrzeć na debili, ale piwo masz za to, że nie zapychasz poczekalni gównem jak fantastico, tylko elegancko dwa filmy tego samego tematu w jeden post :lol:

edek.bajzel

2018-03-15, 20:58
kiedyś pewien Polak powiedział
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"