18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niszczenie mienia

Gdzio90 • 2019-09-21, 10:29


Jak to u małp w zwyczaju, skaczą po samochodach bez potrzeby.

sa...........os

2019-09-22, 01:29

Zaczęło się od sympatycznego filmiku z małpką, skończyło jak zwykle gównoburzą "prawaków" i "lewaków".
Nie przestawajcie, potrzeba mi trochę płytkiej, niezobowiązującej rozrywki. Baba z brodą w cyrku, taniec z p*zdami, Anna Maria Wesołowska albo walki intelektualnych gladiatorów na Sadistic: Codziennej dawce infantylnego sp***olenia. Sposób na udany wieczór. 8-)

SupremeLeader

2019-09-22, 08:39
sanctusdiavolos napisał/a:

Zaczęło się od sympatycznego filmiku z małpką, skończyło jak zwykle gównoburzą "prawaków" i "lewaków".
Nie przestawajcie, potrzeba mi trochę płytkiej, niezobowiązującej rozrywki. Baba z brodą w cyrku, taniec z p*zdami, Anna Maria Wesołowska albo walki intelektualnych gladiatorów na Sadistic: Codziennej dawce infantylnego sp***olenia. Sposób na udany wieczór.



No to miłej zabawy.

Pimp187 napisał/a:

A ciebie chyba musieli ostro r*chać w to niedomyte dupsko,albo raczej twoją kobietę i stąd to prawackie pie**olenie.Po twoim prawackim pie**oleniu jestem utwierdzony w przekonaniu, że ty w życiu nie byłeś poza tą śmieszną polandią i boisz się p*zdo własnego cienia i przez to wydaje ci się, że każdy kto nie jestem j***nym polskim zapijaczonym katolikiem jestedka ciebie jakimś zagrożeniem.Coz Niemcy wytłukli na ll wojnie światowej całą polską inteligencję i teraz mieszkają tu,tylko potomkowie chłopów pańszczyźnianych stąd takie niskie IQ polskiego narodziku.Tylko kościółek w ciasnych główkach, naj***ć się pod sklepem i oczywiście coś z niego podpie**olić jak się nadarzy okazja heh Polandia w pigułce



1) nie jestem zoofilem żeby kopulować ze zwierzętami, wiem że na wizję orgii z murzynem masz mokro w majteczkach, ale niestety nie tym razem.
2) prawak? Znowu kulą w płot, wiesz wy lewusy tak jak i prawacy zresztą widzicie tylko dwie skrajne strony, środka wasze ciasne główki nie pojmują, i to jest wasz problem. Ja po prostu znam czarnych bo codziennie mijam ich na ulicy, bo z nimi pracuję, bo między nimi mieszkałem.
3)niskie IQ, jestem inżynierem, ale przecież mogłem kupić sobie dyplomy jak to polaczek cwaniaczek.
4)kościółek? Z 5 lat nie byłem, ale nawet jeśli, to co? Religia to prywatna sprawa każdej osoby. Przecież ktoś tak tolerancyjny to rozumie, prawda?
5)naj***ć się pod sklepem, nie piję.
6)nie jestem czarny żeby kraść, stać mnie żeby kupić.
8)"w życiu nie byłeś poza tą śmieszną Polandią"
Taaa, masz mnie mistrzu



I tak od ośmiu lat.
No twoja kolej, no napisz jak świetnie znasz zachód i czarnych.