18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niszczenie dzieciakom konsol

Nejm • 2016-10-24, 14:31
Reakcje dzieciaków na zabranie im konsol. :lodowka:



Film zawiera debilne przerywniki z autorem, mozna smialo przewinac

wigan77

2016-10-25, 04:23
jebie fejkiem na kilometr

weltmajster

2016-10-25, 12:01
Najlepsze jest to że tą strzelbą czy toporem to powinni sobie starzy w łeb pie**olnąć. Skoro dzieciak już jest tak uzależniony od gier, że całymi dniami napie**ala z padem w łapie, to znaczy, że ktoś mu pozwolił wcześniej tak napie**alać całymi dniami. To uzależnienie nie wzięło się znikąd. Czasem tak jest, że starzy się nie interesują, nie spędzają z dziećmi czasu, aż nagle usłyszą w tv, że ktoś pod wpływem gier się zabił (lub kogoś zabił) i wtedy nagle grają stanowczych rodziców. Szczególnie po tym ojcu z trzema brodami to widać, że każdą wolną chwilę spędza na grze w piłkę z synem. Niech pokaże dzieciakowi najpierw, że można inaczej spędzać czas.
Ja komputer za gówniarza miałem początkowo dawkowany. Godzina dziennie max. Jak miałem już swój komputer to myślałem, że będę na nim siedział bez przerwy ale taki ch*j. Po dwóch godzinach mi się zwyczajnie nudził. Może dlatego, że dzieciństwo spędziłem na boisku grając w piłkę z kumplami i łażąc bez celu całymi dniami po osiedlu. Teraz na naszym boisku rosną chaszcze (kiedyś był żółty piach) i nie widziałem od lat, żeby na nim jakiś dzieciak piłkę kopnął. U nas na boisku każdy chciał być Ronaldo, teraz gnojki chcą być Lewandowskim tyle, że na konsoli, bo w realu mają BMI powyżej 30.

Avalanger

2016-10-25, 12:13
weltmajster, dobrze gadasz, tylko pisz zwięźlej. 90% sadoli nie dotarło nawet do trzeciego wersu. ;)

PS. Ja właśnie kończę składać kompa za ok. ~3 koła, ale sam zapracowałem + ma służyć do pracy.
Tylko, k***a, na RAMy mi nie starczy. Bo odnawiam pakiet na siłowni. :D

HiSpect

2016-10-25, 15:51
Tylko j***ny debil nie zauważy, że wszystkie te filmy to ściema.