18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niszczenie cudzego mienia...

~DMT • 2023-04-02, 16:33
To się nakopał... :mrgreen:


Ynfo

ibrahim

2023-04-02, 22:00
Litościwy był, tylko dwie kulki.

Za każdym razem kiedy to oglądam osiągam orgazm....

majeńka

2023-04-03, 00:04
Con4terPro96 napisał/a:

ale to jest satysfakcjonujące ! czarna prymitywna małpa posłuszna swym instyktom, niszcząca cudze - dostaje strzały na klatę , ale w sumie sie małpie nie dziwie że się nie spodziewała - nigdy żaden mamut , hipopotam czy gazela nie była w stanie na odległośc odj***ć murzyna a więc i instykt tego nie przewidział
Tak - jestem rasista i 99,9% smoluchów bym odj***ł - zostawił tylko 0,1% tych którzy na prawdę nadają sie i chcą zyć w społeczeństwie z innymi ludźmi



Złe oszacowanie, bym powiedziała że w Chameryce jest z 20-30% murzynów reszta murzyny, w Afryce nie wiem (zresztą co Kongo to nie Nigeria).

I podobnie z każdą rasą, tylko liczba się zmienia. Popatrz tylko na wielu z naszych "rodaków" o mordach żadną myślą nie skażonych.

danielusx25

2023-04-03, 12:01
należało mu się ale to taki tutoril jak szybko trafić do paki za zabójstwo na dożywocie nie było uzasadnionej potrzeby użycia broni nie było zagrożenia życia bezpośredniego za kawałek blachy trafić do paki to niewiem czy się opylało

Szary_Jeleń

2023-04-03, 19:43
Nie no ogólnie to spoko, ale mógł walić po stopach, dupie, łapach. Zaraz mnie zjedzą specjaliści, że powinno się strzelać w środek masy, ale zaoszczędziłby sobie trochę problemów.

Noct

2023-04-06, 21:59
Szary_Jeleń napisał/a:

Nie no ogólnie to spoko, ale mógł walić po stopach, dupie, łapach. Zaraz mnie zjedzą specjaliści, że powinno się strzelać w środek masy, ale zaoszczędziłby sobie trochę problemów.



W stopę ni cholere nie trafisz i masz dużą szansę na rykoszet. W łapę nie trafisz - strzelasz w to co jest za nim. W dupę, od przodu? W okolicy jest tętnica udowa i jama brzuszna - śmierć na miejcu. Nie strzela się w nogi, bo w udzie masz wielką tętnicę - śmierć na miejscu.
Strzela się w klatkę, żeby powalić. Śmierć jest skutkiem ubocznym. Celowo dziurawiąc tętnicę, chcesz zabić.