18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niskobudżetowa i improwizowana podróż poszukiwaniu przygód.

mondryj • 2015-07-14, 22:10
Witam, chciałbym przedstawić kanał mojego kolegi podróżnika.
Coś a'la Misza z autostopem na kołymę lecz w wersji bałkańskiej.
(jak narazie).
Gość bardzo ciekawie gada, jest normalnym spoko typem - nie coś na styl fazowskiego.
Szuka przygód z nastawieniem na lokalną muzykę.









montaż może i na amatorskim poziomie, jednak merytorycznie wystarcza.
A tu jego blog: gipsyforest(kropka)wordpress(kropka)com (proszę moda o wklejenie linka)





Nie było i h*j.
Pozdrawiam serdecznie!

aha gipsyforest nie ma nic wspólnego z cyganami - to od dzielnicy i lasu"cygański las". cyganów tam nie ma - sprawdzałem. nie raz.

Go...........wr

2015-07-14, 23:13
Troche za duzo sie tego wysypalo jak na moj gust po sukcesie tego goscia od Kolymy, ale jak ktos lubi...

qwachu

2015-07-15, 09:33
@up: A ch*j tam, zwiedzanie obcych stron jest zawsze ciekawe.
Jak gość jeszcze poprawi sobie sprzęt, bo jakość dźwięku jest tragiczna, to będzie super.

bosslolkowy

2015-07-15, 11:02
Jak ja podziwiam takich kolesi...zwiedzają sobie świat, a hoj przygodo itd, a ja siedzę od 10 do 18 w biurze...i przeglądam sadola :D

marciv

2015-07-15, 21:43
Masz jaja wrzucając filmiki z GIPSY w tytule na sadola :D

crazy

2015-07-15, 21:49
teraz wszyscy zaczną podróżować i wrzucać filmiki:D a ja się pytam gdzie są kolejne części "Autostopem na Kołymę"??!?!?! Bo zastanawiamy się czy Misza dojechał tam czy nie? :P :P :P

adams_123

2015-07-15, 22:14
@up Misza dojechał, wrócił i słyszałem że już w nową trasę ruszył, także jeszcze trochę filmów od niego będzie :)

Knapikk

2015-07-15, 23:47
crazy napisał/a:

teraz wszyscy zaczną podróżować i wrzucać filmiki:D a ja się pytam gdzie są kolejne części "Autostopem na Kołymę"??!?!?! Bo zastanawiamy się czy Misza dojechał tam czy nie? :P :P :P



crazy
, Misza płaci Ci za wpisy tego typu? Bo nie pierwszy raz postujesz podobne treści, niespecjalnie odnosząc się do tematu, który komentujesz :roll:

JohnnyAnthony

2015-07-16, 00:03
k***a, ogólnie spoko, gość rzeczywiście fajnie gada. Ale wstawiłeś najpierw 16odc. i gdy chciałem obejrzeć kolejny okazało się, że to 15odc. Dzięki, nie pozdrawiam, za to pozdrawiam pana z filmiku.

bavarian

2015-07-16, 01:49
Ja Cie pie**ole wzięli by się do jakiej roboty

MówięPrawdę

2015-07-16, 02:13
tak jak faza i ten od Kołymy mi imponują bo robią coś na co przeciętny człowiek by się nie odważył, tak do Chorwacji stopem, to ani nic ciekawego, ani imponującego. Może jeszcze niech zaczną kręcić wczasy all incusive w Egipcie... chociaż patrząc na ostatnie wydarzenia to mogli by jednak nakręcić ciekawy materiał ;)
ps. wczoraj dżungla w Ameryce i Kołyma, dzisiaj Chorwacja, jutro stopem do sosnowca, a na koniec tramwajem do tesco

PA...........SM

2015-07-16, 02:27
Zapie**ala darmozjad j***ny po Europie, a robić na Ewę Kopacz to nie ma komu :) Piwa nie ma za propagowanie nieróbstwa!!!

Attero132

2015-07-16, 10:24
bavarian napisał/a:

Ja Cie pie**ole wzięli by się do jakiej roboty



A ty po ch*j pracujesz? tylko żeby pracować? no to pracuj sobie do usranej śmierci. Jeśli im sprawia przyjemność to co robią to nie widzę żadnego problemu. Ciekawe kiedy się obudzisz z ręką w nocniku.

wizzPL

2015-07-16, 14:44
heh ja teraz właśnie plonuję urlop z moim facetem i chcemy zrobić 2-3 dniowy wypad do Chorwacji :D zwiedzając inne miasta po drodze :D
tyle samo km jak by się chciało zwiedzić Polskę :)

RayCHG

2015-07-16, 16:19
nie coś w stylu fazowskiego ? a co ty k***a plebsie zaj***ny masz do fazowskiego k***o cnoto niewydymo