18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niggeryjska wyliczanka...

~DMT • 2023-04-27, 08:43
Olivia leci na freestylu...


Korcipała

2023-04-27, 14:23
Eliminacja w murzynowie, moja droga publiczności jak to się rozpowszechni wszystkie czarne samice zajebią swoje czarne młode i będzie tego gówna mniej na świecie.

outline

2023-04-27, 14:26
martils napisał/a:

Gość ma pewnie niebieską kartę i się bał ją ruszyć - to pewnie gdzieś w Polsce..



Tak, u twoich starych zajrzyj tam do brata lepiej

Cipczan

2023-04-27, 14:35
Fajne cycki ma Oliwia.

HermanVonSztolc

2023-04-27, 14:41
I niech ktos mi powie ze pan BUK istnieje... a nawet jezeli istnieje to ma nas gleboko w dupie a te debile sie jeszcze do niego modlą... i nawet jak ktos mi wyskoczy z pie**olamento ze buk tak chcial i chcial to dziecko miec przy sobie... ok... ale... k***a... nie w ten sposób... walic takiego boga co zezwala na takie akcje...walic was katole ciepłym pętem na ryje :D

Karpackiemocne napisał/a:

Ile jeszcze dowód trzeba, żeby znowu ich w zoo zamknąć?



A bedziesz płacić za jedzenie dla tych zwierząt?... jak dla mnie to lepiej to wieszać jak w XIX w... a po smierci ścierac w najlepszym razie na mąkę (wtedy chleb za polowe ceny mozna byloby kupic, i byloby to zdrowe ciemne pieczywko .XD ) albo pasze dla gęsi .XD

Siriuz

2023-04-27, 15:38
HermanVonSztolc napisał/a:

I niech ktos mi powie ze pan BUK istnieje... a nawet jezeli istnieje to ma nas gleboko w dupie



Buk jest po prostu zdegenerowanym sadolem

Biancaaaa

2023-04-27, 16:25
Dlaczego to jest na ogólnej ? To jedno z najgorszych co tutaj widziałam i już nie odzobaczę.

Gromrak

2023-04-27, 16:50
Znalazłem o tym zdarzeniu trochę informacji:
Morderstwo popełniła 24-letnia Olivia Naseria z Kenii. Nagrywającym był podobno sąsiad. Kobieta zamknęła się w domu sama z 2-letnią córką zamordowała ją na oczach sąsiadów, pokroiła ją i część zjadła.

Tutaj mówią o tym w kenijskich wiadomościach:


Siriuz

2023-04-27, 16:51
Biancaaaa napisał/a:

Dlaczego to jest na ogólnej ? To jedno z najgorszych co tutaj widziałam i już nie odzobaczę.



Napij się pół litra

paniczmax

2023-04-27, 17:44
Gromrak napisał/a:

Znalazłem o tym zdarzeniu trochę informacji:
Morderstwo popełniła 24-letnia Olivia Naseria z Kenii. Nagrywającym był podobno sąsiad. Kobieta zamknęła się w domu sama z 2-letnią córką zamordowała ją na oczach sąsiadów, pokroiła ją i część zjadła.



w sumie się nie dziwię tak robi mnóstwo zwierząt widząc że nie ma szans na wychowanie potomstwa, białka się nie marnuje

Cipczan

2023-04-27, 18:37
pokroiła ją i część zjadła, bo głodna była. Kenia, to pewnie uciekinierka z sekty, co to sobie głodowego samobója grupowego odwaliła.

Było i w Polsacie i w TVNiemcy i w TVPis, więc to prawda.

Sadus77

2023-04-27, 18:58
Gambol napisał/a:

Nosz k***a se filmik do pączka
Włączyłem.



A ja do kabanosków

silwerbalk

2023-04-27, 19:06
Ciekawe o co poszło .... Choć to murzyni mogło pójść o wszystko. Może młody zjadł ostatniego nuggetsa który należał się matce :-/

ThunderZ

2023-04-27, 20:38
murzyńskie scierwo powinno mieć zakaz rozmnażania się, przecież k***a zwierzęta mają wiecej rozumu i empati niż to gówno

tolek01

2023-04-27, 20:52
zamiast jej zajebac w leb czymkolwiek lepiej stać i nagrywać... ale cóż od małp wymagac

kaarambol

2023-04-27, 22:02
"ojciec?" Zachowuje się jak polski rząd. Krzyczy, pomaga, ale h*ja robi