18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigga dance

maciek-z-klanu • 2010-05-25, 17:18
Oto czego można się nauczyć skacząc po drzewach w odległej afryce. :zielonakula:


Aspołeczny krokodyl

2010-05-25, 19:01
przepraszam jestem nowy <hahas> nie no wiadomo rusek lepszy od mudzyna

Lashlo

2010-05-25, 19:04
michal-tl napisał/a:

ej ej to jest sadistic nie ma tu miejsca na poprawnosc polityczna wspolczucie, empatie czy brak rasizmu ;D
baby do kuchni a nygusi do afryki, PEACE


I tu się mylisz, chłopaku:
Regulamin napisał/a:


4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.


krl_

2010-05-25, 19:07
no no, mi się podoba :) ładnie małpeczki skaczą

Im...........ed

2010-05-25, 19:23
Cytat:

możecie napisać ile chcecie o murzynach, skąd to oni nie są, co jedzą, ale oni w przeciwieństwie zarobili te 50$, a wy siedzicie popluci przed monitorem, czekając, aż wasze komentarze dostaną piwo... ale z was sadyści...



Ja jestem po pracy. sp***alaj.


-----------

Poza tym k***a ja chcę oglądać jak się ktoś napie**ala, wybija sobie zęby, łamie nogi i k***a rozpruwa flaka. A murzynów czy innych tancerzy to se można na youtube pooglądać. Sam sp***oliłem, że wrzuciłem parę kiczowatych filmów i się teraz k***a za to wstydzę :emo: Murzyństik k***a mać j***na.

Neiwiem

2010-05-25, 19:24
dobre chłopaki, przynajmniej nie wkładają każdemu kosy pod żebra za parę $

jezoos

2010-05-25, 19:26
Jeśli chodzi o rasizm to test to broń obusieczna. Biali nienawidzą czarnych, czarni - białych.
Kiedyś społeczność czarnoskórych w stanach przeszła prawdziwe piekło. Trzeba to przyznać, jednak teraz żerują na tym fakcie i każde wrogie zachowanie kierowane w ich kierunki traktują jako przejaw rasizmu.
Swojego czasu pracowałem z kilkoma murzynami na wyspach i miałem z nimi bardzo dobry kontakt. Potem pojawił się nowy pracownik - czarny, którego po prostu nie lubiłem. Był chamski, leniwy i niesamowicie dwulicowy. Nie ukrywałem swojej niechęci do niego i zostałem okrzyknięty rasistą. Raptem wszyscy murzyni w robocie zaczęli mieć do mnie pretensje, które potem przerodziły się we wrogość z ich strony. Nie interesowało ich to, że kiedyś nasze relacje były świetne. Ważne było, że nie lubiłem jednego z nich.
Powiem szczerze, że od tego czasu nie lubię murzynów. Nie za kolor skóry, lecz za ich porąbane podejście do rasizmu.

Tak mi się jakoś przypomniało jeszcze :P

jezoos

2010-05-25, 19:30
Thx. Twoje zdrowie :P

marcin1333

2010-05-25, 19:31
@maciek-z-klanu: prawda jest taka cwaniaczku, że ty byś nie dotknął palcami podłogi na wyprostowanych kolanach, a śmiejesz się z kogoś kto jest mega wysportowany tylko dlatego że jest czarny.... taka skaczący murzyn ma w dupie siedzącego za kompem kolesia ze skoliozą i płaskostopiem który jest mocny tylko przed monitorem.... żałosny jesteś gościu

maciek-z-klanu

2010-05-25, 19:37
marcin1333 napisał/a:

@maciek-z-klanu: prawda jest taka cwaniaczku, że ty byś nie dotknął palcami podłogi na wyprostowanych kolanach, a śmiejesz się z kogoś kto jest mega wysportowany tylko dlatego że jest czarny.... taka skaczący murzyn ma w dupie siedzącego za kompem kolesia ze skoliozą i płaskostopiem który jest mocny tylko przed monitorem.... żałosny jesteś gościu


Wzruszyłem się.

boberrr

2010-05-25, 19:39
średni filmik trafny opis= 4x wiecej piw

tauron

2010-05-25, 20:29
murzyny czy nie, mniejsza z tym. Szacun dla pierwszego kolesia, ale czy tylko mi sie wydaje, że zarabianie tancem samo w sobie jest niemęskie?

A to co robią w 40s to już pedalstwo

DraGon2

2010-05-25, 21:49
i tak kazdy mudzyn jest lepszy niewazne co by robil od NAS bialasow wiec przestancie imputowac ;x

daf098

2010-05-25, 22:23
maciek-z-klanu napisał/a:


Wzruszyłem się.



powinieneś

M03

2010-05-25, 22:45
My tu tany tany a bawełna się sama nie zbierze.