18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigel Farage - Koniec UE

Mr.Drwalu • 2010-12-01, 11:11

ur. 3 kwietnia 1964 w Farnborough w Londynie– brytyjski polityk, przewodniczący Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP). Od 1999 eurodeputowany V, VI i VII kadencji.


Wkońcu jeden z "EUROdupowatych" mądrze gadał :ok:

Pio4t

2010-12-01, 19:06
Pan Nigel Gada tak już od jakiegoś czasu.

Jakby posłuchać, albo raczej poczytać JKM (bo słucha się nieprzyjemnie, w przeciwieństwie do czytania właśnie) to też by się ludziom zaczęły otwierać oczy, ale przecież PO COOO ?
komu by się chciałooo ?

siedźcie i gnijcie w nieświadomości jak bydło, ja kończę opłacone już w podatkach studia i stąd wyjeżdżam.

totalstupidity

2010-12-01, 20:55
j***ć unie,ja pie**ole jedno superpaństwo,wolałbym być suwerenny i niepodległy ale tak już jest w Polsce że trzeba przystąpić żeby nie być tym co nie przystąpił,a takie kraje jak chociażby Szwajcaria mają to w dupie i żyje im się dobrze w europie a nie w unii europejskiej,fakt unia pomogła ale ja wierze że dalibyśmy sobie rade bez niej,źle się ludziom żyło przed 1 maja 2004,może i tak,może i nie ale do tej pory nic się nie zmieniło więc po h*j nam cała unia i jej prawa, A ludziom którzy mówią że polska dzięki unii się rozwija proponuje wyjechać za granice na jakiś czas i niech zobaczą jak daleko za zachodem jesteśmy

kenpachi26

2010-12-01, 21:02
Dobrze prawi polać mu. Jednego super państwa nie chcemy bo Europą będzie wtedy rządzić Rosja a w Polsce i tak nic się nie zmieni
Jedno wielkie bagno.

raquid

2010-12-01, 22:52
po ch*j tu polityków wrzucać? mało tego pałęta się na około?

Arte

2010-12-02, 00:20
@ up up up
k***a maniek... ile masz lat, że wyjeżdżasz z Zeit Geist'em ? wydaje mi sie czasami ze JKM chyba ogladnal go i poszedl do polityki, przyznam, niektóre wstawki ma smieszne, ale jego nacjonalizm mnie poraża... Mam pytanie, czy z was ktoś czyta ksiazki do historii? Jeśli tak, to czy nie zauważacie, jakie ustroje prowadziły zawsze do wojen i nieporozumień? ustroje typowo prawicowe. Czy Narodowy socjalizm, czy monarchizm.
Kolejna kwestia - " patrzcie na zachód, jestesmy bilion lat za nimi" - pytanie: w czym?
bo chyba jedynie w technologiach, ale to zrozumiale skoro państwo miało zastój po drugiej wojnie światowej przez komunizm, miało zastój przed wojnami światowymi przez... ( uwaga werble ) ustrój prawicowy jakim było 300 lat głupoty szlacheckiej.
Jeśli chodzi o takie sprawy jak gospodarka ( podkreślam system gospodarczy a nie jej poziom) ekonomia, polityka zagraniczna ( no tu jest pare wyjątków) , to jesteśmy na tym samym poziomie co zachód a w niektorych przypadkach wychodzimy lepiej.

Mówicie, że politycy pie**ola zawsze smuty, kłamią oszukują i nie wiedzą o czym tak naprawde mówią... Popatrzcie na was.. gadanie " JKM najlepszy , bo najlepszy " " Polska dla polaków bo to Polska" " na zachodzie jest tak fajnie a u nas nie" ... slyszycie czasami siebie... gadacie mniej więcej tak jak oni... na zasadzie "podam pare fajnych hasełek, pokrzycze coś co przykuje uwage, " większość sie na takie pie**olenie łapie, bo są za głupi, albo nie maja dostarczająco dużej wiedzy na temat by polemizować, a skoro nikt was nie zgasi, po mimo iż sie tu przekrzykujecie, tylko w ten sam sposób, dalej toczy sie czcza dyskusja. zaczyna sie robić błędne koło i robicie z sadistica kocioł w którym quasipolitolodzy pokazują kto ma większego penisa...

dlatego mała prośba... nie wrzucajcie tu k***a więcej wstawek politycznych, tylko po to by nasycic tłumy głodnych wykrzyknięcia paru słówek. Mówicie, że polityki macie dośc - to jej nie uprawiajcie! bo to wlasnie tu robicie.
Dziekuje.

Zwieszony

2010-12-02, 01:45
Heh czego by nie mówił, byle tylko krytykował, to od razu dzieciaczki neo będą spamowały: "dobrze gada!", "na prezydenta go!" "On jest zajebisty!". Chociaż żadne z Was nawet nie wie dokładnie o czym on mówi :D

Selorin

2010-12-02, 10:51
Europa ma Farage'a, my mamy JKM.
Istnieją jeszcze ludzie na tym świecie którzy oznajmiają prawdę.

skizo

2010-12-02, 10:59
Boze idioci co na unie narzekają, nie mowie o tym gościu z filmu ale na was idioci, co wy wiecie o uni... Jaka Polska nastepna? czy jako kraj należący do uni mamy najlepsze miejsce gospodarcze jezeli o to chodzi ludzie czytajcie więcej a nie uczcie sie na filmikach z YT no k***a mac pokolenie internetowych idiotów. śmiejecie sie z amerykanców ze są głupi za to wy internetowa polska młodzież stoi na poziomie j***nej joli rutowicz

peacepraiser

2010-12-02, 16:24
@up No to może oświeć mnie kolego, co takiego czytasz? Chętnie się dowiem czegoś nowego. Czy może wierzysz razem z kolegami gnoj i Hornet, że dostajemy siano od Unii za nic?

Ahab

2011-04-03, 17:00
Arte napisał/a:

@ up up up
Mam pytanie, czy z was ktoś czyta ksiazki do historii? Jeśli tak, to czy nie zauważacie, jakie ustroje prowadziły zawsze do wojen i nieporozumień? ustroje typowo prawicowe. Czy Narodowy socjalizm, czy monarchizm.

Dziekuje.


Gówno wiesz to nie szczekaj. Narodowy SOCJALIZM to jest według ciebie yntelygencie prawica? Prawica to by była gdyby to był Narodowy LIBERALIZM. Ale prawdziwy liberalizm gospodarczy,a nie ten w wydaniu PO (czyli żaden).
Po drugie to komunizm pochłonął najwięcej ofiar w XX wieku więc proszę nie szczekać. Dziękuję dobranoc.