18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigdy się nie poddawaj.

Bila • 2014-02-04, 00:09
Mało sadystyczny,ale...


Metyl30

2014-02-04, 11:41
czy zawsze musza podkladac taki poklad muzyczny do takich filmikow??

misiek08

2014-02-04, 11:44
Dlaczego lekarze mu powiedzieli, że już nie potupta? Jedynym wytłumaczeniem jest fakt, że chcieli go zmusić do kupowania drogich leków do końca życia, zamiast naturalnymi (prawie darmowymi) metodami wrócić do życia.

Tak wygląda dzisiejszy świat - ewolucja, demokracja i wdupojebacja.

Bila

2014-02-04, 12:18
misiek08 napisał/a:

Dlaczego lekarze mu powiedzieli, że już nie potupta? Jedynym wytłumaczeniem jest fakt, że chcieli go zmusić do kupowania drogich leków do końca życia, zamiast naturalnymi (prawie darmowymi) metodami wrócić do życia.

Tak wygląda dzisiejszy świat - ewolucja, demokracja i wdupojebacja.




Dla tego że ludzie są leniwi i nie chce im się,wolą łyknąć procha i siedzieć na dupie,przykład:





I cała masa gówna,bez której jesteś nikim i niczego nie osiągniesz.

pawel578

2014-02-04, 12:42
Jak to mało sadystyczne Bałwanie ?? gość gruby jak beczka po ogórkach napie**ala yogę i jest wytrwały jak kubica czy dalajlama... przewraca się i wogóle a h*j w dup sam nie wiem o czym ja piszę :-D :idzwch*j:

Touch_Of_Madness

2014-02-04, 12:59
ch*jowy temat. Idę gdzieś indziej ponarzekać na Tuska :D

ZULUL

2014-02-04, 16:20
pomyslotym napisał/a:




Dzięki. Wiedziałem, że są tu dobrzy ludzie :)


nmzc, tylko, że teraz wykasowali poprzednie komentarze i wygląda jak bym z dupy wystrzelił z tym moim

Emanuell

2014-02-04, 16:23
Aż się zalogowałem aby dać piwo i skomentować.
Właśnie takich ludzi podziwiam, którzy nigdy się nie poddają i walczą o swoje marzenia. Pełen respekt dla tego Pana, tacy jak on są dla mnie bohaterami ;)

DudeA

2014-02-04, 16:58
Wrestling jest dla ciot... tak się składa, że gościu, który ułożył mu trening jest byłym wrestlerem. Były mistrz WCW wagi ciężkiej i takie tam. Nazywa się Diamond Dallas Page (w skrócie DDP) i od jakiegoś czasu zajął się układaniem treningów, kręceniem filmów instruktażowych, oraz wydał własną markę DDP Yoga. Pomagał także innym byłym wrestlerom takim jak Scott Hall (znany także jako Razor Ramon) oraz Jake 'The Snake' Roberts (swoją drogą nieźle popie**olony koleś, który wszedzie łaził z wężem...). Obaj popadli w alkoholizm i mieli problemy z narkotykami. Sporo przytyli, stracili formę i wpadli w wielkie problemy. Dzięki DDP obaj wiodą szczęśliwe życie jako sprawni, nieuzależnieni ludzie.

Tutaj filmik sprzed roku. Scott ledwo co mówił przez telefon, nie mógł chodzić nie mówiąc o innych czynnościach... Minął rok, a Hall mógłby wrócić do ringu.




Jeżeli będzie zainteresowanie tematem (w co w ch*j wątpię) to mogę popisać o tym więcej.
Wielkie piwo dla Pana z filmu oraz dla DDP.

AntyPropaganda

2014-02-04, 17:38
tak to jest z weteranami, jest potrzebny dla państwa jak jest sprawy bierze udział w wojnie, a później skutki są takie, że kula w łeb gdzieś na froncie albo jak to media podają ranny( bez nóg, rąk bądź tak okaleczony, że warzywo) później musi sobie radzić z reguły sam

gremlin1982

2014-02-04, 19:25
Wielkie bro dla gościa!

7410

2014-02-04, 19:56
jak widać nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia :jezdziec:

buli90

2014-02-04, 20:40
Gość pokazał że idzie , lekarze nie dają nadziei instruktorzy itp , wyj***ne i robi swoje :) .
Jak dla mnie piwko dla tego co to dodał jak i trenującego na filmiki gościa.
P.s jak zaj***ł w szafe myślałem że na niego spadnie :D .