18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigdy nie spoglądaj na żonę tego gościa.

~_Yarko_ • 2019-11-26, 17:17


Na koniec spokojnie zapłacił za posiłek.

mr-dupa

2019-11-26, 19:26
I tacy powinni być odizolowani od społeczeństwa bo się nie nadają :)

Ma...........te

2019-11-26, 19:44
Buty mu zdjął że niby go zabił :mrgreen:

karolkniaziewicz

2019-11-26, 19:59
Brakowało na koniec jeszcze tylko buta na ryj tak zapobiegawczo :)

dantee

2019-11-26, 20:14
kietlak napisał/a:

tym razem jestem za murzynem bo te biale gowno jak jakas p*zda startuje a wyciaga jakis kastet czy inne metalowe gowno bo sie przestraszyl ze moze wpie**ol dostac Stfu!



debilu, myślisz że czarny po nokaucie poszedł by w swoją stronę ? Przez pół godziny skakał by po głowie oponenta.

TomBe

2019-11-26, 20:34
Zajebiście!
Jakby tak to całe czarne gówno, za każde przewinienie, zbierało strzały w ryja, to Ameryka byłaby ostoją spokoju.
Super!

cesarz1982

2019-11-26, 20:44
Po to mu ściągnął buty ,że jak się przebudzi żeby myślał że tak oberwał aż z butów wypadł :mrgreen:

RazoR2011

2019-11-26, 21:53
Myślałem, że mu nogi połamie :D

Mors_Nigra

2019-11-26, 22:02
kietlak napisał/a:

tym razem jestem za murzynem bo te biale gowno jak jakas p*zda startuje a wyciaga jakis kastet czy inne metalowe gowno bo sie przestraszyl ze moze wpie**ol dostac Stfu!



Kup sobie okulary, to był MEX, a nie żaden "biały".

lllllll

2019-11-26, 22:43
Wersja przebiegu sytuacji wg. Meksykańca (z jego profilu ig):


stiuardPL

2019-11-27, 09:32
Zaj***ł mu ręką bez kasteta, który nosi w Dupie

Grze

2019-11-27, 12:21
Film wyjatkowo mnie zaskoczyl :

Buty nie spadly a zostaly zdjete.
Jesli chodzi o buty to bylem pewien ze je sciaga po to zeby je ukrasc.
No i na koniec poszedl jeszcze zaplacic...

Szok! ;-)

TB303

2019-11-27, 16:34
Muhannad napisał/a:

To meksykańska inwalido


Latynoski też są paskudne. Więc w zasadzie, kontekst wypowiedzi pozostaje praktycznie ten sam.

krasnal_hałabała

2019-11-28, 13:48
mr-dupa napisał/a:

I tacy powinni być odizolowani od społeczeństwa bo się nie nadają



Tacy co zabijają drugiego człowieka za to że spojrzał się na ich pannę, powinni być nie izolowani tylko utylizowani, tym razem każdy myślący Sadol stanie po stronie murzyna.

lllllll napisał/a:

Wersja przebiegu sytuacji wg. Meksykańca (z jego profilu ig):



Hmm, a więc powiedział "Załatwię ciebie i twoją rodzinę", jeśli to prawda co ten Latynos napisał to rzeczywiście, myliłem się, mea maxima culpa, w takim razie standardowo, Murzyn winny. Zachowywał się jakby miał broń, cóż, to że zdjął mu buty może świadczyć o tym że Latynos mówi prawdę, po co miałby mu zdejmować buty? ano dlatego że bał się że jak wstanie to będzie ich gonił więc zdjął mu buty aby opóźnić ewentualny pościg i tyle, po prostu bał się o żonę i dzieciaka. Cóż, trudna sprawa, ale teraz Sadole macie naukę że praca policji tudzież wymiaru sprawiedliwości nie jest taka prosta jak myślicie. Ja sam zachowałem się nieprofesjonalnie i jak dupek oceniając sprawę po tak nielicznych poszlakach, sądzę że sprawę należałoby zbadać, kto miał rację, Murzyn czy Latynos, kto był agresorem a kto się tylko bronił?