18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigdy nie lekceważ siły ekstremalnie wkurwionej kobiety...

AndyDy • 2021-09-10, 08:57
Zawzięta


venezia21

2021-09-10, 09:09
Dobrze go do muru docisnęła :mrgreen:

Igorek95

2021-09-10, 09:24
Chyba siły Audi Q5 z napędam quattro :D

nebelwerfer

2021-09-10, 09:28
ten tam drze tą p*zdę "polizajen rufen" :D a tamci jakby usłyszeli to pewnie by mu jeszcze wj***li że "zabawę" przerywa :D

Jestembogiem_uswiadom

2021-09-10, 11:36
Piasek jest ciepły ale dlatego że komórka mi dzwoni. Idę se swalic do plakatu Michela Jacksona

Takafura

2021-09-10, 11:41
Mam wrażenie że był jeszcze ciąg dalszy...

Pralpunkt

2021-09-10, 11:53
Chyba nie tylko Ją walił w dupe.. Ale się niestety dowiedziała

Zbora6969

2021-09-10, 13:10
k***a to audi jakieś pancerne? Ford cały wygnieciony a u tej wk***ionej zmywarki nawet zderzak nie pękł.

Mr.Benny

2021-09-10, 13:39
Ciekawe o co się popsztykali. Może on kupił tą renówkę, a ona nie lubi ch*jowych samochodów. Zresztą Q nie lepsze

Policeman

2021-09-10, 13:46
I jaka to siła? Mąż będzie musiał zapłacić za naprawę dwóch aut [najpewniej utratą zniżek ubezpieczenia, ale zawsze...] i jak znajdzie ten filmik to jeszcze pewnie jej wywali lepca. Tępa dzida, jestem niemal pewien, że gość miał prawo się na nią wk***ić. Dzisiaj jadę sobie S2 i jakaś j***na blond idiotka... no 3 pasy, 3 pasy wolne w zasadzie, a ta jedzie za tirem prawym pasem, jadę 130-140, a ta nagle wypie**ala mi przed maskę, zacząłem hamować, wpadłem w mini poślizg, jednocześnie oczywiście [ech] trąbiąc. Co robi człowiek gdy tak sp***oli i widzi w lusterku, że auto zbliża się bardzo gwałtownie? Dodaje gazu. Blond idiotka wcisnęła hamulec, gdybym nie zjechał na lewy pas, miałbym dzwona. Doganiam k***ę, lekko zatrąbiłem by chociaż... nie wiem... pokazała przepraszający gest, a ta mi pokazała fucka.

Serio rozumiem typa, 99% takich ch*jowych manewrów na drodze miałem właśnie z udziałem kobiet, mam w dupie poprawność, nie potrafią prowadzić, nie potrafią skupić się na jeździe, trzymać koncentracji, a ten filmik to tylko kolejny z morza przykładów, że nie mają też psychiki do tego by unieść swoje błędy.

Fx12

2021-09-10, 14:02
Po 3m-cach dupczenia zakomunikował że o ślubie mowy nie ma.

Bandzior020

2021-09-10, 15:17
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Piasek jest ciepły ale dlatego że komórka mi dzwoni. Idę se swalic do plakatu Michela Jacksona



Dzwonią pewnie z psychiatryka bo im zj***łeś... Co ty w ogóle pie**olisz człowieku...

zakooo

2021-09-10, 16:07
Policeman napisał/a:

I jaka to siła? Mąż będzie musiał zapłacić za naprawę dwóch aut [najpewniej utratą zniżek ubezpieczenia, ale zawsze...] i jak znajdzie ten filmik to jeszcze pewnie jej wywali lepca. Tępa dzida, jestem niemal pewien, że gość miał prawo się na nią wk***ić. Dzisiaj jadę sobie S2 i jakaś j***na blond idiotka... no 3 pasy, 3 pasy wolne w zasadzie, a ta jedzie za tirem prawym pasem, jadę 130-140, a ta nagle wypie**ala mi przed maskę, zacząłem hamować, wpadłem w mini poślizg, jednocześnie oczywiście [ech] trąbiąc. Co robi człowiek gdy tak sp***oli i widzi w lusterku, że auto zbliża się bardzo gwałtownie? Dodaje gazu. Blond idiotka wcisnęła hamulec, gdybym nie zjechał na lewy pas, miałbym dzwona. Doganiam k***ę, lekko zatrąbiłem by chociaż... nie wiem... pokazała przepraszający gest, a ta mi pokazała fucka.
Serio rozumiem typa, 99% takich ch*jowych manewrów na drodze miałem właśnie z udziałem kobiet, mam w dupie poprawność, nie potrafią prowadzić, nie potrafią skupić się na jeździe, trzymać koncentracji, a ten filmik to tylko kolejny z morza przykładów, że nie mają też psychiki do tego by unieść swoje błędy.



O tutaj : https://tablica-rejestracyjna.pl/