18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezwykła obserwacja UFO we Florencji w 1954 roku

Gorti • 2017-04-09, 16:02
Historia jednego z ciekawszych przypadków masowej obserwacji UFO jaki miał miejsce we Florencji w 1954 roku. 10.000 świadków na stadionie piłkarskim, setki świadków przy katedrze czy na przedmieściach. Interesujący przypadek.


Ork.Fajny

2017-04-09, 17:16
1954... Aha. Co do UFO ogólnie: Jakimś takim dziwnym trafem częstość pojawiania się wiadomości o UFO jest odwrotnie proporcjonalna do liczby ludzi posiadających aparaty- te typowe aparaty i te w formie modułu w telefonach komórkowych. Przypadek? :amused:

Thevenin

2017-04-10, 23:45
To pewnie stąd wziął pomysł na kody na UFO w Fifie 2000 :-)

Kr...........no

2017-04-16, 18:21
Co do tych światełek na niebie co się pojawiały, zatrzymywały jednym razem a raz pędziły. To sam kiedyś widziałem coś podobnego w Blachowni pod Częstochową. Tak z 10 km od domu na wysokości niewiele mniejszej niż latają zwykłe samoloty. Najpierw było sobie jedno światełko które stało w miejscu i migało następnie pędziło w górę z dość konkretną prędkością i znikło. Potem znów pojawiło się w punkcie początkowym i na lewo od niego pojawiło się drugie światełko. Następnie światełka pędziły na siebie i w momencie kolizji zniknęły. Całość wyglądała dość dziwnie, i niecodziennie. Z początku myślałem że to jakieś rakiety czy coś. no ale rakiety raczej nie stają w miejscu nie pojawiają się i nie znikają. Nie wiem czy takie coś nie mogło być np, kulą gazów które uległy samozapłonowi. :-D

A tu macie coś z moich okolic :lodowka:




A jak się nie podoba to

:idzwch*j: