18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezobowiązujący klapsik na fizys...

Halman • 2022-12-16, 07:36

chyba się jej spodobało...

KoniecZartow

2022-12-16, 11:45
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Wary glonojada i dziary na łapach, czyli prosty szlauf bez wykształcenia, poza obciąganiem pewnie nic nie potrafi.



Jakby Ci ch*ja zębami obtarła albo suchym ryjem to zmieniłbyś zdanie. Do niczego się to to nie nadaje :krejzi:

av4cs

2022-12-16, 17:35
Kto zobaczyl w 0:07 sekundzie te balony?

krasnal_hałabała

2022-12-17, 07:57
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Fajnie, tak postępowo i w stylu zachodnioeuropejskim. Impreza trwa dalej, młodzieży się bawi. Może jakby sprzedał jej kosę między żebra to kilka osób na chwile by tylko zerknęło ale następnie powróciliby do zabawy i pogawędek, bo żyje się raz.



Jakby sprzedał jej kose to by sp***alali, takie p*zdeczki, baliby się, że oni też dostaną, kiedyś gościu zaj***ł mi gazem w oczy i wyciągnął teleskop, teleskop też mam, ale zawsze chodzę też z wz 98, a że to był gaz polski, z kapsaicyną a jak mnie szkolono, to przyzwyczajano mnie do kapsaicyny i uczono wytrzymywać i walczyć dalej, to wyciągnąłem wz i mina gościa była nie do pozazdroszczenia, zaj***łem mu kopa z frontu, tak zwane maegeri a publiczność sp***alała, ci twardsi, krzyczeli tylko "schowaj ten nóż", to odpyskowałem, że nie widzieli sytuacji i żeby się nie odzywali bo czy z nożem czy bez niego, umiem używać talentów manualnych. Nóż schowałem, nie jestem mordercą, nie w cywilu, kosa to broń ostateczna, zaraz przed klamką.

Ale wiem do czego pijesz, dzisiaj ludzie są masakrycznie nieczuli, chyba że na własną dupę, 30 lat temu to połowa ulicy by zaczęła go napie**alać a teraz?


metyoo

2022-12-17, 09:48
"ch*j, i tak nie była moja..."

Cipczan napisał/a:

Fajne cycki ma świnka po prawej stronie.




fajne? ogromne obwisłe cycory! żadna przyjemność!

daniel1040

2022-12-17, 11:24
Halman napisał/a:

może to ona była złodziejką. nie pomyślałeś?



Oczywiście że nie pomyślał - takie białorycerzyki incele jak tylko widzą okazję do wykazania się to najpierw bije potem czeka na oklaski