18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezły żartowniś z tego Hitlera....

Po...........ł • 2012-10-02, 22:04



Jedno mu trzeba przyznać. Umiał przemawiać i to z werwą :samoboj:

slonzok

2012-10-03, 14:28
Plan byl dobry szkoda, ze nie wyszlo

torro

2012-10-03, 14:50
popielniczka88 napisał/a:


Jedno mu trzeba przyznać. Umiał przemawiać i to z werwą



A jaki przystojny...

M4rkOPL

2012-10-03, 15:37
pieto90 napisał/a:

Hitler powinien być okrzyknięty Świętym Komunizmu, albo jakimś Patronem Komunizmu.
Bo to dzięki niemu Stalin został głównym wygranym. Głupi Hitler zamiast wykorzystać to, że
rosyjscy żołnierze przechodzą na jego stronę, łącznie z dużą ilością ludności ukraińskiej, białoruskiej itd. to
albo robił z jednych jeńców, albo ich zabijał.

Gdzieś czytałem nawet taki tekst:
Do niemieckiego oficera przyszedł rosyjski żołnierz (jeniec, sam oddał się w ręce Niemców) i zapytał:
- gdzie stoi wasza artyleria?
Na to niemiecki oficer:
- to chyba was nie powinno obchodzić
Rosjanin:
- nie trafiacie tam gdzie chcecie

Jest to autentyczny dialog (nie pamiętam nazwiska niemieckiego żołnierza), który obrazuje jaką przewagę mógłby mieć Hitler, gdyby tylko nie jego uprzedzenia. Zresztą na początku wojny niemiecko-rosyjskiej, żołnierze niemieccy byli witani jak wybawcy przez Rosjan.



Hitler nie cierpiał komunistów, tylko dlatego że Rosja była potęgą, robił z kacapami na początku wojny interesy.

Po...........ł

2012-10-03, 16:44
Ja pie**ole ilu znawców historii i samego Hitlera o_O

pieto90

2012-10-03, 16:56
M4rkOPL napisał/a:


Hitler nie cierpiał komunistów, tylko dlatego że Rosja była potęgą, robił z kacapami na początku wojny interesy.


To prawda. Sam Stalin zapraszał Hitlera, aby w Rosji szkolił wojsko.

popielniczka88 napisał/a:

Ja pie**ole ilu znawców historii i samego Hitlera o_O


Wystarczyło chodzić na lekcje historii i czasami samemu poszukać materiałów. Znawcą nie jestem.

zielak300

2012-10-03, 17:19
pieto90 napisał/a:


Wystarczyło chodzić na lekcje historii i czasami samemu poszukać materiałów. Znawcą nie jestem.




H*ja prawda. Cała partia nazistowska uprawiała okultyzm. Władali czarną magią, widzialem na national - "III Rzesza - Spisek okultystów" . Także synu porzuć te discovery, national geo. to pewniejsze źródło informacji.

Abgda

2012-10-03, 17:55

Sa...........is

2012-10-03, 18:51
He, he, he, hebrajczycy sie pala.

Pr...........zy

2012-10-03, 19:41
erythnul napisał/a:

O Adim można powiedzieć wszystko ale bądź co bądź, drugiego tak charyzmatycznego oratora w polityce nigdy nie było i już nie będzie.



No to żeś doj***ł...

Ten cieć którego nazywasz "adim" może co najwyżej buty czyścić niejakiemu Mussoliniemu . Ten pedał z wąsem był tak tępy, że nawet nie potrafił wymyślić swojej ideologii (faszyzm wywodzi się z Italii), nie mówiąc o charyzmie i gestach w czasie wieców i przemówień - j***na kopia innego pedała, Mussoliniego. Ten Włoch miał takiego pecha, że akurat był przywódcą makaroniarzy a nie szkopów, różnice zobaczyliśmy na polach bitewnych - wyszkolenie i technika.

pieto90

2012-10-03, 20:44
zielak300 napisał/a:


H*ja prawda. Cała partia nazistowska uprawiała okultyzm. Władali czarną magią, widzialem na national - "III Rzesza - Spisek okultystów" . Także synu porzuć te discovery, national geo. to pewniejsze źródło informacji.



A co to ma do tego co ja napisałem?
To miała być ironia? Bo niestety, ale jeśli tak, to jej nie wyczułem.
Chciałeś coś udowodnić? Tylko chyba sam nie wiesz co. To prawda, że naziści uprawiali okultyzm i raczej na lekcjach historii o tym nikt nie wspomina, ale dlatego napisałem dalej- "i czasami samemu poszukać materiałów", czyli książki o określonej tematyce, artykuły w gazetach zajmujących się historią, popytać dziadków, programy w tv (o których wspomniałeś) itd. Widzę, że nie umiesz łączyć faktów, bądź czytać ze zrozumieniem, skoro masz napisane, że zacytuję jeszcze raz- "i czasami samemu poszukać materiałów".


Cytat:

Także synu


Mam 22lata, ty masz 22lata i piszesz mi synu? :facepalm: :facepalm2: :homer:
Jak jesteś bystry, to dalszy komentarz jest zbędny.

PS: nie pisze się "h*j" tylko "ch*j"... Ale to już lekcje z j.polskiego.

modzgi

2012-10-03, 21:25
Osobiście dla mnie przemowa mussoliniego brzmi jakby ktoś dyktował przepis na spaghetti

Faszyzm z Italii, natomiast komuna wywodzi się a Anglii

Gonzoitano

2012-10-03, 23:41
@Prostowoczy
Akurat wszyscy Włosi tak krzyczą i gestykulują, czy to pytaja lekarza o diagnoze, czy też spowiadają się w konfesjonale

biszkopt14

2012-10-04, 00:39
Jak powiedział Polska to go wyśmiali.