18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezbywalne prawo motocyklistów...

Halman • 2020-06-17, 12:28

to prawo do niespodziewanej eutanazji...
:kac:

Juzwa

2020-06-17, 12:44
To jest właśnie wpisane w życiorys motociula. Mam prawo rozdupcyć ci auto i co mi k***a zrobisz? A to AAAAAAAAAAAAA to jakże typowe dla kolejnej p*zdeczki.

dżonyłojlker

2020-06-17, 14:28
Znak to zapewne kacapska droga jednokierunkowa, więc kierowca jednośladu miał pełne prawo skarcić głupiego puszkarza.

joeblacktwo

2020-06-17, 15:09
DuchCzempa napisał/a:

Znak to zapewne kacapska droga jednokierunkowa, więc kierowca jednośladu miał pełne prawo skarcić głupiego puszkarza.



No to mu k***a wyjaśnił :D

Eurek

2020-06-17, 17:14
DuchCzempa napisał/a:

Znak to zapewne kacapska droga jednokierunkowa, więc kierowca jednośladu miał pełne prawo skarcić głupiego puszkarza.


Jak ja kocham takich idiotów, którzy wypowiadają swoje "opinie" niepoparte żadną wiedzą, bez was świat byłby nudny/lepszy. Ten znak to nakaz jazdy prosto (jeżeli nie masz prawka, to wytłumaczę: nakazuje on jechać prosto w OBU KIERUNKACH i zakazuje skręcania, w tym poza drogę i zawracania, do skrzyżowania postępującego za tym znakiem). Jedyny kto pobija twoją głupotę, debilizm i brak jakiejkolwiek chęci bycia normalnym człowiekiem, a nie amebą umysłową, to "kierowca" (tfu!) tego dwukółka.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:4.1.1_Russian_road_sign.svg




dżonyłojlker

2020-06-17, 17:29
Eurek napisał/a:

Jak ja kocham takich idiotów, którzy wypowiadają swoje "opinie" niepoparte żadną wiedzą, bez was świat byłby nudny/lepszy. Ten znak to nakaz jazdy prosto (jeżeli nie masz prawka, to wytłumaczę: nakazuje on jechać prosto w OBU KIERUNKACH i zakazuje skręcania, w tym poza drogę i zawracania, do skrzyżowania postępującego za tym znakiem). Jedyny kto pobija twoją głupotę, debilizm i brak jakiejkolwiek chęci bycia normalnym człowiekiem, a nie amebą umysłową, to "kierowca" (tfu!) tego dwukółka.



Ciekawe kiedy do Ciebie dotrze, jak bardzo się zbłaźniłeś (pewnie nieprędko) :rofl:

jessjess

2020-06-17, 18:31
Może i debil, ale jaki odważny :-x

kamuha

2020-06-17, 18:52
DuchCzempa napisał/a:

Ciekawe kiedy do Ciebie dotrze, jak bardzo się zbłaźniłeś (pewnie nieprędko)



Zakładałem że nie można byc na tyle tępym aby nie odróżnic kola od kwadratu, Mylilem się.

SensatioN

2020-06-17, 19:08
Oczy p*zdą zarośnięte.

MajsterCF

2020-06-17, 19:22
Sam jeżdżę motocyklem, ale to jest k***a debil...

pankruk

2020-06-17, 20:11
Ja jeżdżę simsonem ale na na wyp*zdowie po którym jeżdżę nie ma znaków

Stonka

2020-06-17, 20:25
MajsterCF napisał/a:

Sam jeżdżę motocyklem, ale to jest k***a debil...


Był, hue hue, był.

dżonyłojlker

2020-06-17, 21:37
kamuha napisał/a:

Zakładałem że nie można byc na tyle tępym aby nie odróżnic kola od kwadratu, Mylilem się.



No, widzę, że Twój przypadek jest znacznie poważniejszy. Nazwać Cię mistrzem intelektu, to tak jakby nic nie napisać, chociaż powinienem to chyba wziąć w cudzysłów, bo możesz to opacznie odebrać :facepalm:

JarQQ

2020-06-17, 23:21
Drugiej okazji już nie mógł przepuścić :D :P

źgój

2020-06-17, 23:24
Zagapił się na kursor