18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezbyt udane włączenie się do ruchu rowerem

discoteq • 2022-07-05, 11:52
Chyba się chłopaczyna dokądś śpieszył... :lol:


MrFalken

2022-07-06, 12:15
trzeba być kompletnym cymbałem, żeby w tej sytuacji krytykować tylko głupiego rowerzystę, jeśli więcej przepisów złamał tępy kierowca...

KoBi44

2022-07-06, 17:11
Nie bronie rowezysty bo wiadomo że cymbał ale czemu ten debil pojechał prosto z pasa do skrętu w prawo? Czyżby był busem?

Kolo_taki

2022-07-07, 22:40
MrFalken napisał/a:

trzeba być kompletnym cymbałem, żeby w tej sytuacji krytykować tylko głupiego rowerzystę, jeśli więcej przepisów złamał tępy kierowca...





KoBi44 napisał/a:

Nie bronie rowezysty bo wiadomo że cymbał ale czemu ten debil pojechał prosto z pasa do skrętu w prawo? Czyżby był busem?





Jeśli film nagrał kierowca taksówki nie można przyj***ć się do niczego prócz prędkości ( choć i tak nie wiadomo ile jechał ) , taxi może tak jechać bus pasem, wynika to z przepisów.

777

2022-07-07, 23:24
Dla dociekliwych:

Art. 17. o ruchu drog.
Włączanie się do ruchu
1.Włączanie się do ruchu następuje przy rozpoczynaniu jazdy po postoju lub zatrzymaniu się niewynikającym z warunków lub przepisów ruchu drogowego oraz przy wjeżdżaniu:
1)na drogę z nieruchomości, z obiektu przydrożnego lub dojazdu do takiego obiektu, z drogi niebędącej drogą publiczną oraz ze strefy zamieszkania;
2)na drogę z pola lub na drogę twardą z drogi gruntowej;
3)na jezdnię z pobocza, z chodnika lub z pasa ruchu dla pojazdów powolnych;
3a)na jezdnię lub pobocze z drogi dla rowerów, z wyjątkiem wjazdu na przejazd dla rowerzystów lub pas ruchu dla rowerów;
4)pojazdem szynowym - na drogę z zajezdni lub na jezdnię z pętli.
2.Kierujący pojazdem, włączając się do ruchu, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu.

Dvpper22

2022-07-07, 23:53
Materiał który oglądasz jest z autobusu
Zaprzysiężony napisał/a:

A czasem ten pas nie był przeznaczony tylko do skrętu w prawo, a dla BUS/TAXI do skrętu w prawo i do jazdy prosto?


F0LLY

2022-07-12, 03:29
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

czego on k***a słucha,ja pie**ole


Jakiejś sp***oliny, połączenia czylijczyka z polką... ha tfu