18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezadowolenie klienci...

Halman • 2020-05-14, 06:03

wpisali sie na swój sposób do książki życzeń i zażaleń...

Janusz_k

2020-05-14, 12:45
No i gdzie są teraz Ci co chcą żeby każdy czubek miał broń?

Dokaka

2020-05-14, 12:51
Po raz kolejny tluku nie tylko czubki ale wszyscy BO WTEDY te rozj***ne typki tez magli by strzelac do tych sk***ieli
CZEGO TY JESZCZE NIE ROZUMIESZ???????????????????? WSZYSCY wlasnie po to by sie bronic w takiej sytuacji!
Zatryb w koncy bo juz prosciej sie wytlumaczyc nie da.

m_ivan

2020-05-14, 12:54
Dokaka napisał/a:

Po raz kolejny tluku nie tylko czubki ale wszyscy BO WTEDY te rozj***ne typki tez magli by strzelac do tych sk***ieli
CZEGO TY JESZCZE NIE ROZUMIESZ???????????????????? WSZYSCY wlasnie po to by sie bronic w takiej sytuacji!
Zatryb w koncy bo juz prosciej sie wytlumaczyc nie da.



No właśnie WSZYSCY widzą jak można się obronić przed takim atakiem: przyjmujesz ze spokojem kilka kulek, wyciągasz broń i oddajesz. Luzik, logiczne.

suchysongoful

2020-05-14, 13:05
Gruby jakiego przyspieszenia dostał. Jak usain poszedł :mrgreen:

m_ivan

2020-05-14, 13:29
Dokaka napisał/a:

Tu masz przyklad co moze sie stac kiedy potencjalna ofiara ma bron!
NIe ma rozmowy z debilem



Ale zauważyłeś że sytuacja jest KONKRETNIE inna? Od czapy przykład.

Dokaka

2020-05-14, 13:41
m_ivan napisał/a:

Ale zauważyłeś że sytuacja jest KONKRETNIE inna? Od czapy przykład.



NO k***a brak slow.ch*j niech CI sie tak przytrafi cos podobnego (oby nie) to wtedy pogadamy 3manko

m_ivan

2020-05-14, 14:05
Dokaka napisał/a:

NO k***a brak slow.ch*j niech CI sie tak przytrafi cos podobnego (oby nie) to wtedy pogadamy 3manko



Przepraszam z góry, bo widzę że wyzwala to w Tobie niezdrowe emocje, ale co mi się przytrafi? Ktoś odstrzeli mnie na parkingu czy będzie mi groził papierem w sklepie?

Janusz_k

2020-05-14, 14:23
Dokaka napisał/a:

Po raz kolejny tluku



Czy Ja cie obrażałem? NIE, to dlaczego Mnie obrażasz chłopcze.

A co do sytuacji to broń by ci gówno dała, zanim byś ja wyciągnął byłbyś już nafaszerowany ołowiem, tłuku.

m_ivan

2020-05-14, 14:36
Janusz_k napisał/a:

...
A co do sytuacji to broń by ci gówno dała, zanim byś ja wyciągnął byłbyś już nafaszerowany ołowiem, tłuku.



To jest właśnie ten zgrzyt logiczny, internetowe kozaki sądzą że są szybsi od kuli. Może też twierdzą że w ich wypadku będzie honorowo, o 12 w południe na uklepanej ziemi. A życie sobie...

Dokaka

2020-05-14, 16:17
m_ivan napisał/a:

Przepraszam z góry, bo widzę że wyzwala to w Tobie niezdrowe emocje, ale co mi się przytrafi? Ktoś odstrzeli mnie na parkingu czy będzie mi groził papierem w sklepie?



Nozem,kastetem,kijem czy stluczona butelka.
Generalnie wszyskim co moze zrobic Ci krzywde

Janusz_k napisał/a:

Czy Ja cie obrażałem? NIE, to dlaczego Mnie obrażasz chłopcze.
A co do sytuacji to broń by ci gówno dała, zanim byś ja wyciągnął byłbyś już nafaszerowany ołowiem, tłuku.



Haha wlasnie mnie obraziles ale ja nie spinam o to dupy.
Ale gdyby byla bron w powrzechym uzyciu i legalna to taki kmiot jeden z drugim przynajmniej zastanowiłby się dwa razy.
Bo sam moglby zarobic w baniak.

m_ivan

2020-05-14, 19:48
Dokaka napisał/a:

..
Ale gdyby byla bron w powrzechym uzyciu i legalna to taki kmiot jeden z drugim przynajmniej zastanowiłby się dwa razy.
Bo sam moglby zarobic w baniak.


No właśnie próbujemy Ci wytłumaczyć że to tak nie działa. Gość któremu wpadnie do głowy strzelać na ulicy nie zastanawia się ktoś go odstrzeli, bo coś mu się już w bańce poprzestawiało. To nie jest racjonalne działanie. Jeśli ktoś już strzela, to jest za późno. Wczoraj było ok, dzisiaj palma. Dlatego u nas możesz mieć broń, jak przejedziesz wszystkie etapy i (przynajmniej w teorii) jest z tobą ok. Jeśli byle kmiot może kupić broń w sklepie, nie masz już tego komfortu i sam zaczynasz być nerwowy.

Dokaka

2020-05-14, 21:09
szkoda gadac

m_ivan

2020-05-15, 10:36
Moim zdaniem warto. Trzeba mieć tylko argumenty.