18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezadowoleni budowlańcy

CrazyEdek • 2022-08-13, 19:22
Bo za robotę, trzeba płacić.


Krzychuj123

2022-08-14, 10:53
Sigonek napisał/a:

W tym gównostanie nie ma już nie lewaków. Albo ubeckie dynastie w drugim, trzecim pokoleniu, albo szeregowe urzędasy w na żałosnych posadach z rodzinami, albo komuchy betonowe z ZOMOwskim rodowodem, albo kawiorowi marksiści kulturowi, albo tęczowe zombie siepacze, albo młodzi wykształceni z tzw. wielkich ośrodków - jedno gówno do wypalenia Iskanderami. Nawóz kolektywistyczny pod uprawę nowego porządku świata z naczelną i absolutną władzą deep state'u.




I na końcu ty

Thiago83

2022-08-14, 12:42
Mzimu napisał/a:

ty programista chociaż jedną rozbiórkę widziałeś czy tylko w TVN jak patusom domek odnawiają? nikt tak bezmyślnie nie napie**ala młotem w pergole, tylko odcina u dołu. chyba sam coś łykasz.



ty amebo umysłowa łykajaca jak pelikan propagande dla debili z tvppis, tvn nie ma takiego programu gdzie patusom, takim jak ty, odnawiają mieszkanie, to polsat, tvppis light, ma taki. widze, że propaganda ci juz całkiem mózg wyprała i wszedzie tvn widzisz idioto. a teraz idz sie napij browara bo to jedyny sens twojego marnego zywota.

Mzimu

2022-08-14, 13:58
Thiago83 napisał/a:

ty amebo umysłowa łykajaca jak pelikan propagande dla debili z tvppis, tvn nie ma takiego programu gdzie patusom, takim jak ty, odnawiają mieszkanie, to polsat, tvppis light, ma taki. widze, że propaganda ci juz całkiem mózg wyprała i wszedzie tvn widzisz idioto. a teraz idz sie napij browara bo to jedyny sens twojego marnego zywota.



nie zesraj się. nie oglądam tv, tylko czasem u kogoś (bo jestem u gościach i nie wyłączę), więc się jebnąłem,

trzeba być debilem, żeby śledzić co gdzie puszczają.

programista4k

2022-08-14, 15:50
MisiaXD napisał/a:

Ogarnij się. I łykasz to ty ale ku*asa



jesteś homoseksualistą? bo ja nie to skąd takie pomysły.

Djt88

2022-08-14, 23:04
Nie wiem jak w Anglii czy tam tez Irlandii, ale w naszym Pieknym Państwie , kończy się to tak , że jeżeli była umowa , a nawet jej brak i typ ci niszczy mienie za nie spłacenie zobowiązania to ty podlegasz karze za zniszczenie mienia ,a praw swoich jako zleceniuobiora dobiegaj w sądzie na warunkach cywilno skargowych xd

TimeBandit

2022-08-15, 21:25
shoe5maker napisał/a:

Ciekawe ile na tym popłynęli.



7300 funtów, tak mówi nagrywający.
W UK dobra firma sama kupuje materiał, robi robote i na zakonczenie bierze kase (na pewno mieli umowę spisaną) A jak jakaś firma bierze zaliczkę np na materiały to często nie dokańczają roboty, zostawiają burdel i już się więcej nie pokazują. tzw Cowboy Builders