18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niezabezpieczony ładunek

TT4 • 2016-06-27, 21:57
Ładnie go przeturlało :lol:


mygyry

2016-06-27, 22:01
Nie ma to jak się zatrzymać na środku drogi szybkiego ruchu, i wysiąść z auta :facepalm:

Essent

2016-06-27, 22:42
mygyry napisał/a:

Nie ma to jak się zatrzymać na środku drogi szybkiego ruchu, i wysiąść z auta :facepalm:



A co ma zrobić typowy obywatel niosąc pomoc poszkodowanym? Pojechać dalej jakby nigdy nic ? Kierowcy z tyłu chyba nie wygrali prawka w lejsach i mają wyobraźnie.

mygyry

2016-06-27, 22:47
@up No chyba cię poj***ło, skoro uważasz że spowodowanie karambolu komuś w czymś pomoże, po to są pasy po bokach, żeby w razie problemu zjechać na bok, zadbać o swoje bezpieczeństwo i skupić się na pomocy poszkodowanemu

CichaWoda

2016-06-27, 22:58
pokażcie jeszcze jak sobie porysował nogi

Essent

2016-06-27, 23:09
mygyry napisał/a:

@up No chyba cię poj***ło, skoro uważasz że spowodowanie karambolu komuś w czymś pomoże, po to są pasy po bokach, żeby w razie problemu zjechać na bok, zadbać o swoje bezpieczeństwo i skupić się na pomocy poszkodowanemu



Wypadek wyglądał na dość poważny.Po lewej jak byś zauważył masz linię żółtą emergency w nagłych wypadkach.Motocyklista wj***ł się na przeszkodę i sunął po wszystkich pasach,więc tak jak wspomniałem wypadek był dość poważny! Miał prawo zatrzymać się w miejscu gdzie mu pogruchotało kości przedramienia i kończyń dolnych.Z widoku kierowcy jadącego z tyłu miał prawo i obowiązek zatrzymać ruch!Zagrożenie życia.
Nie jedz więcej czipsów :-x

Pa...........or

2016-06-27, 23:11
Widzę dobre ciuchy na motor, będzie mało urazów hehe.

mygyry

2016-06-27, 23:19
orisuniek, Wystarczy, że zwolnisz zbytnio na autostradzie a ktoś w ciebie przypie**oli, a tu gość parkuję auto na środkowym pasie i idzie zobaczyć co się stało, ty naprawdę uważasz, że to jak najbardziej ok? W takim razie mam nadzieje, że nie spotkam kogoś takiego wyświadczającego niedźwiedzią przysługę wszystkim innym użytkownikom ruchu. (A co do żółtej linii to rozumiem, że to nie był nagły wypadek i gdyby tam zjechał, żeby pomóc poszkodowanemu to by było karygodne...)

TytanowyRosomak

2016-06-27, 23:34
O sk***esyn :) mam takie wrażenie jak by specjalnie chciał się w to wpie**olić.

mygyry,

Cytat:

orisuniek, Wystarczy, że zwolnisz zbytnio na autostradzie a ktoś w ciebie przypie**oli, a tu gość parkuję auto na środkowym pasie i idzie zobaczyć co się stało, ty naprawdę uważasz, że to jak najbardziej ok? W takim razie mam nadzieje, że nie spotkam kogoś takiego wyświadczającego niedźwiedzią przysługę wszystkim innym użytkownikom ruchu. (A co do żółtej linii to rozumiem, że to nie był nagły wypadek i gdyby tam zjechał, żeby pomóc poszkodowanemu to by było karygodne...)



Niedźwiedzia przysługa to by była gdyby ktoś unikając tego idioty który zatrzymał się na środku autostrady odbił w lewo i rozjechał tego dawce na motorze :mrgreen:

Essent

2016-06-27, 23:35
mygyry napisał/a:

orisuniek, Wystarczy, że zwolnisz zbytnio na autostradzie a ktoś w ciebie przypie**oli, a tu gość parkuję auto na środkowym pasie i idzie zobaczyć co się stało, ty naprawdę uważasz, że to jak najbardziej ok? W takim razie mam nadzieje, że nie spotkam kogoś takiego wyświadczającego niedźwiedzią przysługę wszystkim innym użytkownikom ruchu. (A co do żółtej linii to rozumiem, że to nie był nagły wypadek i gdyby tam zjechał, żeby pomóc poszkodowanemu to by było karygodne...)



W sumie to może i masz rację.Kierowiec z kamerką raczej powinien zjechać na boczny pas,co nie uczynił myśląc odruchowo i prawdopodobnie narobił nie jednemu kierowcy z tyłu stracha.A temu ch*jowi co spuścił namiot na drogę expresówkę to ch*j w dupę i ban na przejazd takimi drogami do 2030 roku bez odwołania.

mygyry

2016-06-27, 23:40
orisuniek, No właśnie o to mi chodzi, a co do idioty z motorówką to szkoda w ogóle słów nawet nie zauważył wypadku tuż za sobą, chyba że specjalnie sp***olił :facepalm:

Essent

2016-06-27, 23:54
mygyry napisał/a:

orisuniek, No właśnie o to mi chodzi, a co do idioty z motorówką to szkoda w ogóle słów nawet nie zauważył wypadku tuż za sobą, chyba że specjalnie sp***olił :facepalm:



Pewnie jak każdy kierowca nie zawsze patrzy w lusterka.Mogło mu też dziecko beczyć na tylnym siedzeniu albo żona napie**alała DALEKO JESZCZE ?

zakmen

2016-06-28, 02:36
@mygyry

Proste pytanie. Patrzysz się w lusterka więcej niż raz na 5 minut jeżeli podążasz gdzieś prostą drogą?

mygyry

2016-06-28, 08:10
zakmen, Sporo częściej niż 5 minut a gdy jadę lewym pasem, to już w ogóle trzeba często zerkać czy się nie odsunąć komuś kto zapie**ala. Jazda autem na wielopasmowej drodze, to nie tylko patrzenie przed siebie...

bli3

2016-06-28, 08:45
oszukać przeznaczenie... się nie udało.