18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

geminisaga

2014-10-11, 15:52
k***a ogladam, ogladam i jak zrobilo sie naprawde ciekawie to film sie skonczyl:/ skoro tak sp***alali to musialo srogo poerdolnąć :)


paralyse

2014-10-11, 15:59
3:00 a reszta już do bani filmik się kończy.Chyba że tylko tyle odzyskali z nagrania bo był to ich ostatni film :)

PhantomMask

2014-10-11, 18:35
Ktoś mi pokaże gidze oni tutaj niewybuch rozbierają ? Bo ja jedynie od deszki pestki widzę całe :roll:

jak już od nich wrzucałeś, to wrzucaj konkretnie....
Tutaj rozbieranie s miny i wykręcanie pie**olnika z ogórków :-)

Re...........ms

2014-10-11, 18:39
k***a.. idziesz do lasu na grzyby a wracasz z koszykiem naboi :P

quartz75

2014-10-11, 19:02
Granat jest rozbrojony więc ch*j wie, czy sami rozbierali. Naboje to mogą być NIEWYAPAŁY, ale i tak nie widać czy spłonka zbita, zbyt zaawansowana korozja. A trotyl tak ułożony to się mógł najzwyczajniej spalić. Nic więcej.

Qweascz

2014-10-11, 19:12
oooo coś tam wiem o tych sprawach ale że w tej amunicji jako ładunek miotający była nitroceluloza to się trochę zdziwiłem. Co do wypowiedzi Pana wyżej, oni tam przypadkiem nie włożyli zapalnika? :D Bo tu się zgodzę normalnie ułożony trotyl bez mocnego impulsu nie detonuje. Większa ilość sama by się rozpędziła a te kilkadziesiąt gram fajnie by się paliło.

PhantomMask

2014-10-11, 19:29
quartz75,
naboje nie wypały, no ciekawe ciekawe...trafiał się jeden na 1000 który był zamoknięty czy coś a nie k***a większa ilość
"trotyl tak ułożony" no k***a geniuszu trotyl jak nie jest szczelnie zamknięty i jest dostęp powietrza to się k***a jedynie spali....

quartz75

2014-10-11, 21:04
Czego nie zrozumiałeś?
1. Naboje nie mogą być NIEWYBUCHAMI, mogą być NIEWYPAŁAMI. Ciężko to tak zrozumieć?
2. W dupie mam studiowanie, powiększanie filmiku, żeby sprawdzić czy to NIEWYPAŁY czy najzwyczajniej niewystrzelona, porzucona amunicja.
3. Granat jest rozbrojony więc nie jest to niewybuch. A jeśli był i go rozbrajali wcześniej to są idiotami. Ja widziałem bez zapalnika od razu.
4. Trotyl tak ułożony i podpalony "paliwem turystycznym" się zacznie spalać i nic więcej. Ewentualnie na koniec pierdyknie podłożony od spodu zapalnik i rozsypie większość kawałków bez zdetonowania ich.

Czego ty k***a nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi? Jesteś tak ograniczony, że nawet nie rozumiesz tego, iż ja się odnoszę do tytułowego filmu z tej wrzuty? Tego co tam dorzuciłeś nawet nie zamierzałem oglądać.

@Qweascz - skąd wziąłeś nitrocelulozę? To jest proch nitrocelulozowy, granulowany. W amunicji niższych kalibrów występuje w postaci płatków, przy większych właśnie w postaci takich wałeczków.

OHMP

2014-10-11, 22:24
Takie coś to w wakacje z kuzynami na wsi robiliśmy jak po 15 lat mieliśmy, z wykrywaczem metali nad dolinę rosudy się pozbierało koło 100 ammo od mauzera czy też nosina kilka granatów robiło się lont z trotylu i BUM...

gdzieś na starym kompie mam filmik nawet z wybuchem, ale to jest tak błaha sprawa że nawet nie chce mi się go szukać..

PhantomMask

2014-10-11, 22:36
quartz75,
hemoroidy to ci k***a chyba na ziemie wyleciały tak dupę napiąłeś :lol:
pie**olisz smenty, że aż żal k***a...niewypały k***a pajacu j***ny ty myślisz, że amunicję to k***a produkowali tak felerną, że miały się trafiać twoje niewypały w takiej ilości ? to k***a lepiej kamieniami było by rzucać. Trafiał się jeden na k***a kilkaset sztuk w taśmie raz na rok, chyba że amunicja leżała długo w wilgoci. Tam gdzie szedł front tego gówna leży cała masa, bo nikt tego nie zbierał. Ale nie, tutaj zawsze się znajdzie jakiś pie**olony pajac który w dupie był i gówno lizał i musi wydalić swoje "mondrości" bo sąsiad kuzyna szwagra mu tak powiedział.

quartz75

2014-10-11, 23:53
Ale wytłumacz mi coś. Czy ty na serio jesteś idiotą, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

GDZIE JA k***A DEBILU TWIERDZĘ, ŻE TO WSZYSTKO BYŁY NIEWYPAŁY? Ty debilu skończony, sam ze sobą rozmawiasz i się utwierdzasz w przekonaniu, że to co pie**olisz jest wielkie, mądre?

Naucz się dyskutować ciołku. Odnoś się do konkretnych zdań przedmówców.

Jeszcze raz i powoli. TO CO BYŁO W PIERWSZYM FILMIE TO k***A NIEWYPAŁY LUB PORZUCONA AMUNICJA, ŻADNEGO NIEWYBUCHU TAM NIE MA.

Teraz usiądź, przeczytaj, wysil resztki komórek mózgowych.

A jak nie potrafisz czytać to idź się spuszczaj nad swoimi mądrościami na jakiegoś bloga.

Ja pie**olę, głupszych już nie można wyprodukować. Cyborgi j***ne bez mózgu, których kilka zdań przerasta. Cały spocony, nie wie o co chodzi to pewnie ktoś mu zaprzecza, chce się kłócić.

Durniu bez szkoły, film jest niby o niewybuchach. A ich tam k***a nie ma, dotarło do tej pustej czaszki?

M.K.

2014-10-12, 10:53
Rosjanie z niczym się nie pie**olą, ani z amunicją, ani z Europą ;)

PhantomMask

2014-10-12, 12:08
quartz75 napisał/a:

Ale wytłumacz mi coś. Czy ty na serio jesteś idiotą, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

GDZIE JA k***A DEBILU TWIERDZĘ, ŻE TO WSZYSTKO BYŁY NIEWYPAŁY? Ty debilu skończony, sam ze sobą rozmawiasz i się utwierdzasz w przekonaniu, że to co pie**olisz jest wielkie, mądre?

Naucz się dyskutować ciołku. Odnoś się do konkretnych zdań przedmówców.

Jeszcze raz i powoli. TO CO BYŁO W PIERWSZYM FILMIE TO k***A NIEWYPAŁY LUB PORZUCONA AMUNICJA, ŻADNEGO NIEWYBUCHU TAM NIE MA.

Teraz usiądź, przeczytaj, wysil resztki komórek mózgowych.

A jak nie potrafisz czytać to idź się spuszczaj nad swoimi mądrościami na jakiegoś bloga.

Ja pie**olę, głupszych już nie można wyprodukować. Cyborgi j***ne bez mózgu, których kilka zdań przerasta. Cały spocony, nie wie o co chodzi to pewnie ktoś mu zaprzecza, chce się kłócić.

Durniu bez szkoły, film jest niby o niewybuchach. A ich tam k***a nie ma, dotarło do tej pustej czaszki?


nie zesraj się dziecko :mikolaj: