18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewinny klapsik

phrontch • 2022-03-28, 21:40
A przestraszyła się, jakby to napad był




Małpkiskaczą

2022-03-28, 21:58
uj***nie gościowi łapy było by wystarczającym zadośćuczynieniem

Zasysacz

2022-03-28, 22:02
Małpkiskaczą napisał/a:

uj***nie gościowi łapy było by wystarczającym zadośćuczynieniem



A tam pie**olisz nic się nie stało nikt nikogo nie zabił nie zgwałcił itp.

sothis

2022-03-28, 22:06
Zasysacz napisał/a:

A tam pie**olisz nic się nie stało nikt nikogo nie zabił nie zgwałcił itp.



Zostaw, chłopak ma problemy, wyobraził sobie ze był na miejscu dziewczyny, poczuł się molestowany i chciał odreagować traume w komentarzu. A ty go tlamsisz...

PabllosSantoDaSilva

2022-03-28, 22:12
Małpkiskaczą napisał/a:

uj***nie gościowi łapy było by wystarczającym zadośćuczynieniem



Ale spójrz z drugiej strony. Może to motop*zda, może nie ma zbyt wielu praw w sadolowym świecie ale słusznie chciał pouczyć nogop*zdę by jednak chadzała chodnikiem (skoro jest po lewej stronie) a nie ulicą.

xXx5226

2022-03-28, 23:16
Zasysacz napisał/a:

A tam pie**olisz nic się nie stało nikt nikogo nie zabił nie zgwałcił itp.





sothis napisał/a:

Zostaw, chłopak ma problemy, wyobraził sobie ze był na miejscu dziewczyny, poczuł się molestowany i chciał odreagować traume w komentarzu. A ty go tlamsisz...





PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Ale spójrz z drugiej strony. Może to motop*zda, może nie ma zbyt wielu praw w sadolowym świecie ale słusznie chciał pouczyć nogop*zdę by jednak chadzała chodnikiem (skoro jest po lewej stronie) a nie ulicą.



Jeden film o molestowaniu i już stulejarze wyłażą.

Henboh

2022-03-28, 23:56
Ależ wy pie**olicie głupoty. A sprawa jest banalna. Idzie tępa p*zda nie przepisowo, więc dostała karniaka i od razu jej się przypomniało, po której stronie drogi się chodzi.

35i

2022-03-29, 03:32
xXx5226 napisał/a:

Jeden film o molestowaniu i już stulejarze wyłażą.



Naczelny znawca stulejarstwa się odezwał. PabllosSantoDaSilva ma prawdopodobnie rację, a Ty go od stulejaży wyzywasz. Pewnie jak to przeczytasz, wjedziesz mi na rodzinę, lub coś w tym stylu, no bo przecież TY się nie mylisz. :idzwch*j:

John-Flopp

2022-03-29, 09:17
Kiedy brak chodnika, chodzimy stroną przeciwną do kierunku ruchu pojazdów żeby je widzieć z naprzeciwka.. Sama sobie winna a się debile wysrały w komentach że o ja pie**ole..

xXx5226

2022-03-29, 09:46
35i napisał/a:

Naczelny znawca stulejarstwa się odezwał. PabllosSantoDaSilva ma prawdopodobnie rację, a Ty go od stulejaży wyzywasz. Pewnie jak to przeczytasz, wjedziesz mi na rodzinę, lub coś w tym stylu, no bo przecież TY się nie mylisz.



Patologię powinno się tępić zamiast promować. Ty stwierdziłeś że to popierasz więc dla ciebie jest to normalność. Skoro dla ciebie to normalność to musisz być takim samym patusem. Przyznanie się to pierwszy krok do samoakceptacji, kto wie może niedługo zaczniesz się leczyć.

adderwlkp

2022-03-29, 09:57
Niesamowite jaka dyskusja może się wywiązać przez głupie klepnięcie obcej baby w dupe. Winna czy nie winna, akcja dzieje się w Brazylii więc na tamte standardy i tak swoje już przeżyła :-D

Exclip

2022-03-29, 09:58
xXx5226 napisał/a:

Patologię powinno się tępić zamiast promować. Ty stwierdziłeś że to popierasz więc dla ciebie jest to normalność. Skoro dla ciebie to normalność to musisz być takim samym patusem. Przyznanie się to pierwszy krok do samoakceptacji, kto wie może niedługo zaczniesz się leczyć.



Ktos tu chyba byl molestowany

ritu4l

2022-03-29, 10:17
Exclip napisał/a:

Ktos tu chyba byl molestowany



Rozumiem, że jak na ulicy ktoś twoją żonę/ córkę klepie po tyłku to pękasz ze śmiechu? A jak one się nie cieszą razem z tobą to ciśniesz bekę że pewnie były molestowane?

Ahoi

2022-03-29, 10:34
Normalna reakcje, wiem bo grałem w GTA

djpyza

2022-03-29, 10:35
Karmazon napisał/a:

Rozumiem, że jak na ulicy ktoś twoją żonę/ córkę klepie po tyłku to pękasz ze śmiechu? A jak one się nie cieszą razem z tobą to ciśniesz bekę że pewnie były molestowane?



dla niektórych debili z sadola nie trzeba nic tłumaczyć bo to nic nie da ! oni mają siano w głowie zamiast mózgu !