18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewierna żona

józekdeluxe • 2015-07-17, 10:09
Niewierna żona pogrążona z kochankiem w miłosnym uniesieniu pyta w pewnym momencie partnera:
- "Najdroższy, a gdyby wszedł teraz nagle do sypialni mój mąż i zastał nas razem w łóżku, co byś zrobił?"
- "Widzisz jaki jestem silny?" Kochanek napręża bicepsy.
- "Och tak najdroższy!"
- "Złapałbym go za kark i wycisnął jak cytrynę! A gdyby stawiał opór skąpałbym go w jego własnej krwi..."
- "A... gówno..." - Odzywa się niespodziewanie drżący głos w przedpokoju. - "Ja jeszcze w ogóle nie wróciłem z delegacji."

NWC

2015-07-17, 10:37
Mąż ciota

nowynick

2015-07-17, 11:45
No dobra mnie pewnie też by poniosło i zacząłbym się bić w takim przypadku, ale jak teraz można bez nerwów na chłodno przemyśleć....

Uderzysz za mocno, jebnie gość o kant stołu potylicą, czy połamie jakieś ważniejsze części ciała - kilkanaście lat pierdla, można też walkę przegrać i resztę życia spędzić np. bez zębów na przedzie... Tak czy owak ryzykuje się kontuzję, kalectwo czy więzienie z powodu zdradzającej kobiety... Warto dla szmaty? Wyj***ć z mieszkania, wnieść o rozwód (koniecznie z orzeczeniem winy - jednostronne zabezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy o alimenty od byłego małżonka...) i wyjechać na Hawaje klepać po dupach młode Polinezyjki... ;)

~żułw

2015-07-18, 06:28
@nowynick
to jest kawał

ag...........th

2015-07-18, 06:49
@żułw
Czy aby na pewno kawał?

Policeman

2015-07-18, 12:45
Czy nie macie wrażenia, że czegoś brakuje w tym "kawale"?

nemo1123

2015-07-18, 13:37
Moje zdanie jest takie, że bić mordę komuś z kim zdradziła Cię dziewczyna to tak samo jak bić się o kawałek gówna :)

paniemarianie

2015-07-18, 17:09
to są nerwy, emocje... zaj***łbyś na pewno :)

sknerus_mckwacz

2015-07-18, 18:01
nowynick,
1. To jest kawał.
2. To nie facetowi należy jebnąć.