18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Electrike

2013-02-22, 21:47
Przestańcie wrzucać wszystkie filmiki z jego kanału !

legenden

2013-02-22, 21:56
ja pie**ole

siwers3

2013-02-22, 22:03
Ale żart... Zapewne pewna grupa użytkowników internetu mentalnie związana z gimnazjum nazywałaby to trolling. A to jest żałosne. Dajcie spokój, k***a.

Nie dość, że zajmuje kolejkę, to jeszcze w jakiś sposób śmieje się niewidomych. Ktoś z obsługi powinien zadzwonić na policje, podać numery i powiedzieć, że określa się jako niewidomy - niech się gościu później tłumaczy.

Jest sobie ten Rémi Gaillard, ogólnie udaje mu się zrobić coś dobrego, ale czasem też rzuci jakimś żałosnym materiałem i jest grupa ludzi, którzy podpatrują te żałosne rzeczy i próbuje robić to samo - nuda.


Rufuzz

2013-02-22, 22:46
@up To jest sadistic. Jak się nie podoba to wyjazd!

Czupirek

2013-02-22, 22:51
@up
Ale robicie z sadola jakieś jutuba, wchodzę tu na krew, flaki, napie**alających się rusków a nie kur*a na smieszne filmiki

ds...........gr

2013-02-22, 22:57
@up
Krew, flaki? To już nawet na hardzie jest cenzurowane, więc nie wie co chcesz od tego na głównej.

Ra...........py

2013-02-23, 01:10
E tam marudzicie

Iguor

2013-02-23, 01:21
gdzie jest materiał o szaronie jak mówi o posiadaniu. Gdzie ta k***a jest?Q


czy był wczoraj materiał z wywiadem z Arielem Szaronem? Wysłuchałem, chce go z powrotem. nie kłąmcie

SeleremJesteem

2013-02-23, 01:28
ch*jówksa i nudności i zaraz się pożyfgam, ale nie wiem czy bardzeij od tych sześciu piwek czy od tego ch*jowego filmuku...

Ning

2013-02-23, 01:28
lajtowy napisał/a:

@up
Krew, flaki? To już nawet na hardzie jest cenzurowane, więc nie wie co chcesz od tego na głównej.



To ty chyba na hardzie nie byleś :) A najlepsze jest to że następny temat jest z flakami(animowanymi) a nie są ocenzurowane.

Zl...........ny

2013-02-23, 01:42
nitro261 napisał/a:

@up To jest sadistic. Jak się nie podoba to wyjazd!



To jest sadistic, więc nie mam zamiaru oglądać nieudolnie podrobionego gówna, więc wyjazd chamie.

ds...........gr

2013-02-23, 01:55
Ning napisał/a:



To ty chyba na hardzie nie byleś :) A najlepsze jest to że następny temat jest z flakami(animowanymi) a nie są ocenzurowane.



Tyś widział prawdziwego harda. Chyba 2 lub 3 materiały zostały mi usunięte bo były zbyt ostre jak na harda ;)

monto

2013-02-23, 02:42
siwers3 napisał/a:

Ale żart... Zapewne pewna grupa użytkowników internetu mentalnie związana z gimnazjum nazywałaby to trolling. A to jest żałosne. Dajcie spokój, k***a.

Nie dość, że zajmuje kolejkę, to jeszcze w jakiś sposób śmieje się niewidomych. Ktoś z obsługi powinien zadzwonić na policje, podać numery i powiedzieć, że określa się jako niewidomy - niech się gościu później tłumaczy.

Jest sobie ten Rémi Gaillard, ogólnie udaje mu się zrobić coś dobrego, ale czasem też rzuci jakimś żałosnym materiałem i jest grupa ludzi, którzy podpatrują te żałosne rzeczy i próbuje robić to samo - nuda.

na starcie powiem że nie jestem z gimnazjum, i nawet mnie to śmieszy, koleś ani 1 nie przeklną, dość fajną ma gadkę, aż dziwne, że laski się nie połapały, że je wkręca, a Ty drogi kolego jesteś zwykłym snobem bez poczucia humoru