18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewidomi piłkarze i pomoc Lewandowskiego

ge...........io • 2015-03-07, 06:53
Przeglądając internet natknąłem się na coś takiego: "Niewidomi piłkarze reprezentacji Polski wywalczyli awans do mistrzostw Europy, ale wyjazd stanął pod znakiem zapytania z powodu braku pieniędzy. Pomoże im Robert Lewandowski, który pokryje część kosztów wyjazdu."
Brawa dla Roberta za pomoc! Osobiście zacząłem się zastanawiać jakim cudem niewidomi mogą grać w piłkę?! Poszukałem w necie kilka filmików i jednym z nich chciałbym się z Wami podzielić. Może kogoś to zaciekawi ;-)


vass

2015-03-07, 16:36
józekdeluxe napisał/a:

Z tego co słyszałem w radiu, brakowało im ok. 40 tyś na zakwaterowanie i takie tam. Dla lewego to mniej niż za przegląd okresowy samochodu a i tak nie pokrył całości.


Zawsze się znajdzie ciołek co będzie narzekał.
Mógł nie dać wcale i nie miał byś o czym pierdzieć.
Może pomaga też innym, ma jakąś pulę pieniędzy i sprawiedliwie dzieli.
Wk***iłem się 8-)

VanSheng

2015-03-07, 16:48
1:08 "p*zd*, p*zd*, p*zd*" :D

EdmundKemper

2015-03-07, 18:28
Szkoda mi tej laski z 3:30 bo przypomina dziecko, z którym nikt się nie chce bawić. Ale jednocześnie popłakałem się z jej wyczynów :D

Blurey

2015-03-07, 18:53
Przykre jest to co robią z tych ludzi... Wiecie co z nich robią? Cyrk, ciekawe zjawisko, jak małpa, która zagra na flecie. Poniżej godności jest uprawianie sportu, przez niepełnosprawnych, podobnie, jak gra w szachy przez debili. Mi tam takie zawody zniesmaczają, ale jak ktoś dobrowolnie w tym uczestniczy, to jego problem. Ja tam mogę się tylko pośmiać albo być zadziwionym, jak on tak potrafi. (z uznaniem i szacunkiem, ale podobnym do tego, którym obdarzam małpę, która zagra na flecie)

Motorider121

2015-03-07, 19:41
są ślepi, ale nie głusi
up. ci ludzie grają, bo chcą, bo spełniają marzenia, a nie dlatego, że ktoś ich wystawia jak małpy w cyrku

przeeemoooo

2015-03-07, 20:27
Lepsi niz ich pelnosprawni odpowiednicy :P

SamSpirytus

2015-03-07, 22:47
To co wyczyniała laska w 3:30 naprawdę mnie powaliło. Ona też chyba jest niewidoma.

gosiakowyymis

2015-03-07, 23:05
przeciez bramkarz musi miec przepie**olone : D

Gambi

2015-03-08, 03:38
Wysłać ich z powrotem do ZUSu na komisję. Widzą bez oczu.

józekdeluxe

2015-03-08, 06:49
vass napisał/a:


Zawsze się znajdzie ciołek co będzie narzekał.
Mógł nie dać wcale i nie miał byś o czym pierdzieć.
Może pomaga też innym, ma jakąś pulę pieniędzy i sprawiedliwie dzieli.
Wk***iłem się 8-)



Każdy celebryta wspiera jakieś tam zbożne cele więc nie rób z Robercika świętego, bo w sumie nawet nikt nie wie ile dał. Ja również pomagam różnym organizacjom adekwatnie do swoich zarobków i nikt nie pisze o mnie postów na sadolu. Po prostu te 40 tysięcy dla niego to jak dla mnie 10 zł. Wyp***ziałem się. Postaraj się odpisać bez błędu.

Blurey

2015-03-08, 11:56
Motorider121 napisał/a:

są ślepi, ale nie głusi
up. ci ludzie grają, bo chcą, bo spełniają marzenia, a nie dlatego, że ktoś ich wystawia jak małpy w cyrku



Nie ma ch*ja, by nikt tego nie zorganizował i nie zareklamował, przy okazji przycinając sporo kasy na ludziach kalekich. ;)

Gr00baz

2015-03-08, 13:27
Tylko ja myślę, że to jest poj***ne? Tak samo jak Ci biegacze bez nóg? Czemu zawsze k***a jak jest ktoś kaleką to chce robić to do czego k***a nie jest przystosowany? Jesteś ślepy graj w piłkę, jesteś downem pograj w szachy, nie masz nóg to idź pobiegać albo pojeździć na rowerze. NO k***A LUDZIE. Dla mnie to jest jeden wielki zbiór kretynów. brakuje tylko F1 dla niewidomych. BO PRZECIEŻ POKAZUJĄ, ŻE MOŻNA I SPEŁNIAJĄ MARZENIA.